دوست داشتن اسارت نقد و بررسی: لذت بخش رام-com قطاری زندگی تحت coronavirus

از همه چالش های روابط صمیمی پیدا کردن تعادل بین جدایی و با هم می تواند سخت ترین. آن است که یک تعادل COVID-19 مستند قرار داده به آزمون.

دوست داشتن اسارت است جدید شش قسمت-با-شش دقیقه ای کمدی عاشقانه غربالگری در Facebook در مورد لذت و خطرات iso-دوستیابی. نوشته و کارگردانی شده توسط لیبی ساقی (ارتفاعات Erinsborough بالا همسایگان) و شرکت نوشته شده توسط لوئیس Mulholland (در بخش که در آن به دفن من) که همچنین ستاره سازندگان تا به حال رام-com شایسته “دیدار زیبا” خود را در استرالیا نویسنده صنفی سرعت دوستیابی رویداد جایی که آنها کشف عشق مشترک خود را برای این ژانر است.

توسعه از طریق اولین COVID-19 مستند و تولید به عنوان محدودیت بودند بلند کردن اجسام در ملبورن, دوست داشتن اسارت شرح زیر است متحد (کریستی Whelan براون) 30-مادر تنها چیزی که می دهد یک شانس دوم به جو (Mullholland) – یک “حرکت تند و سبک-ماشین” که مورخ ریخته و او قبل از همه گیر.

جو آزادسازی متحد و اجتناب از “خسته کننده بیت” از روابط است که به زودی نشان داد که ناامنی. او ترس او را نشان داد به عنوان غیر — ترس تشدید شده روز کسل کننده از مستند.

آنها به عنوان تاریخ بیش, چت تصویری, جو ترس کاهش می یابد. عاشقانه تفاهم توسعه یافته از طریق حاضر جوابی گرما و حالات چهره است. (به عنوان همه گیر می پوشد ما ممکن است پیدا کردن ماسک بیشتر گران برای اتصال از صفحه نمایش است.)

هر دو بازیگران کمدی تجربه و قدم زدن و زایمان طبیعی و بدون استفاده از زور یک عهد به انسان تطبیق پذیری در صورت اجباری کامپیوتر به واسطه ارتباطات است.

از طریق زن و شوهر را افزایش تماس در طول mundanity از مستند, گفتگوی بورسی خود را در مورد روابط فمینیسم دوستان-منطقه و mum-منطقه دستاوردهای کشش. آنها تظاهر به رفتن به عقب در زمان معاشرت هر یک از دیگر از طریق “عشق نامه در زمان جنگ” در حال تحول به پیامک جنسی و پایان دادن به در یک صحنه این برنامه شامل یک دسته جارو و نان موز به عنوان به یاد ماندنی شکل عشقبازی.

تلون مزاج و درد

وجود اصالت را به نیش می زنند به اندازه سری در انزوای اجتماعی به تصویر کشیده شده – یک و مجزا COVID-19 ترکیبی از تنش و ملالت.

باتلر با استفاده از حداقل خدمه در سازندگان’ ملبورن آپارتمان. تقسیم صفحه نمایش نشان می دهد آنلاین تاریخ و یادآوری مخاطبان فیزیکی فاصله قوانین. غریب شب پیک نیک دارای یک حس کنجکاو بی گناهی; خوش آمدید پادزهر برای jaded صفحات در دنیای دوستیابی (پنیر و شراب نگاه بیش از حد خوب).

Split screen: a man and a woman each talk on the phone.
این سری فیلم برداری با حداقل خدمه شخصی در داخل آپارتمان. دوست داشتن اسارت

این سری نیز ارائه می دهد بینش به آشنایی بیشتر درد مداوم.

یک صحنه در دو قسمت نشان می دهد یک فرم همیشگی از بدبختی است که متاسفانه جان سالم به در مستند: جو می ایستد متحد ، او به سمت چپ در حال انتظار برای تماس که نمی آید. براون قطاری که چگونه تحقیر بودن ایستاده بود افزایش یافته است که به تنهایی در یک اتاق با هیچ راهی برای خروج.

یکی دیگر از کلید لحظه ای پدیدار می شود در پایان این سری که متحد (و او را دختر Clementine) آمده چهره به چهره با جو جنسی حضور آنلاین. یک صفحه نمایش بین معنا نیست که وجود ندارد نیاز به ارتباط روشن و مرز مذاکره در اطراف اخلاق در روابط و پدر و مادر.

انسان انعطاف پذیری

هر دو با هم بودن به تنهایی و تنها بودن با هم اتحاد مشکلات آن است. نرخ طلاق در استرالیا و جاهای دیگر انتظار می رود به اوج پست-مستند.

خشونت نرخ رسیده غم انگیز نسبت.

انزوای اجتماعی افزایش یافته است و میزان سوء استفاده از یک خطرناک شریک یا عضو خانواده و کاهش تماس با پشتیبانی حیاتی از جهان خارج است.

من در حال حاضر تحقیق صمیمی مدنیت – چگونه ما توسعه فردی اخلاق در مرور روابط صمیمی. کلید روابط این است که ما چگونه تجسم توجه به انسان دیگر و جسمی و روانی و یکپارچگی است.

مدنیت شامل ویژگی هایی مانند اعتماد و وظیفه اخلاق قربانی خود داری احترام و انصاف. صمیمیت را تشویق می کند مراقبت از وفاداری همدلی و صداقت و خود دانش است.

View from an apartment to a balcony, where a mum stands with her daughter.
Coronavirus را تغییر روابط ما در داخل و خارج از خانه ما. دوست داشتن اسارت

ما توسعه از ویژگی های از قبیل اخلاق و همدلی – بسیار مهم برای روابط صمیمی – اگر ما را تجربه کرده اند, امن, روابط صمیمی. صمیمی مدنیت یک رفتار آموخته هر دو در بین فردی و اجتماعی سطح. با تکیه به این اصل ممکن است یک کار چالش برانگیز – حتی بدون COVID-19.

به عنوان دوست داشتن اسارت بررسی چگونه ما پیوست و جداگانه ما چگونه تحمل و کنار آمدن با و بدون هر یک از دیگر ممکن است به عنوان عوامل عمده در انعطاف پذیری ما نشان می دهد نه تنها در این صورت از coronavirus خود را, اما همچنین به دراز مدت اجتماعی و سلامت جسمی و روانی اثر مستند.

خلاقیت ممکن است پیشنهاد ما یکی از بهترین راه های. فراتر از این دوره از اختلال ممکن است ما امیدوارم نگاه به جلو به برخی از فوق العاده خلاق نتایج.

در قرن 14 این تغییرات فرهنگی به ارمغان آورد در مورد مرگ سیاه مشخص شده تغییر از دوره قرون وسطی به خلاق و فلسفی فوران شد که رنسانس – مسلما بالاترین نقطه از انسان و هنری تلاش.

به عنوان دوست داشتن اسارت نشان می دهد که ما قلب و دل شکستگی – خواهد رفت. بدون در نظر گرفتن فیزیکی ما نزدیکی آن است که روابط انسانی و انسانیت ما به یکدیگر است که باعث می شود تفاوت به جایی که ما از اینجا بروید.

دوست داشتن اسارت است که در حال حاضر جریان در Facebook

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de