تورنتو — به عنوان COVID-19 شیوع در کانادا نشان داده است به خصوص مشکل برای دراز مدت مراقبت از خانه و عزیزان در خارج قرار گرفته اند به زندگی با ترس با دسترسی کمی به داخل.

مونا Atrzadeh پدر بهزاد شده است زندگی در Baycrest مرکز در تورنتو برای هشت سال پس از سقوط از پله ها پایین سمت چپ او فلج است. به دلیل ترس از یک COVID-19 گسترش در مرکز تماس با او را در فرد دشوار است.

“این واقعا ترسناک در حال حاضر به فکر کردن در مورد آنچه که احتمالا می تواند اتفاق می افتد به آنها” Atrzadehtold اخبار CTV. “ما واقعا احساس می کنم نا امید کننده در حال حاضر.”

“پدر من بسیار آسیب پذیر است. یکی از شماره یکی از دلایل که چرا کسی که به کوادری پلژی می گذرد دور است که معمولا از ذات الریه. من نمی توانم تصور از دست دادن پدر من است. این مرا می ترساند مرگ است.”

ترس از COVID-19 گسترش در یکی از این امکانات بسیار واقعی است. فقط این هفته تنها 17 نفر در پینکرست خانه سالمندان در Bobcageyon, Ont., با توجه به گسترش ویروس در داخل مرکز.

روز شنبه, Brittany پری گفت who او در بر داشت او و مادرش را در خانه سالمندان در حالی که او ایستاده بود در خارج از پنجره او را برای خداحافظی.

“برای رفتن وجود دارد با یک طرز فکر است که شما در حال رفتن به می گویند خداحافظی و برای شما فقط در این پنجره در باران و آن را سرد و به آنها می گویند: ‘متاسفانه مادر خود را از دست رفته است “این بسیار دشوار است” پری گفت.

در بریتیش کلمبیا اکثریت این استان را 25 مرگ و میر متصل به تسهیلات مراقبت دراز مدت.

شیوع بخشی از دلیل که چرا تارا Moriary سوار چهار ساعت از شمال انتاریو به تورنتو او را 76 ساله و مادر مورین از Cedarbrooke تسلیم به زندگی با خانواده اش.

“این بسیار سخت به مراقبت از مادر خودمان, اما من فکر می کنم این زمان در حال حاضر که در آن ما در واقع نیاز به کمک با در نظر گرفتن او را” Moriary گفت. “خانه در حال رفتن به نیاز به هر بیت از کمک آنها می توانید دریافت کنید”

با توجه به این شرایط دکتر هنری سوئی دراز مدت در رجینا باغ LTC خوابگاه در همیلتون, Ont., گفت: در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای افرادی که به برخی از سخت مکالمات با عزیزان خود در مورد پایان زندگی خود را, حتی اگر این گفتگوها نمی تواند انجام شود در فرد است.

“این مکالمات که باید اتفاق می افتد در حال حاضر در مراقبت دراز مدت است درک آنچه که شما عزیزان می خواهید خود را برای پایان زندگی” Sui گفت. “کل این وضعیت در حال رفتن به مسیر برخی از این مکالمات.”

در حالی که وجود دارد هیچ تایید موارد در Cedarbrooke تسلیم Moriary نگرانی کارکنان به زودی می تواند کشیده بیش از حد نازک برای کمک به مادرش.

“آنچه که من از ترس برای او است که در یک خانه که در آن وجود دارد نه به اندازه کافی کارکنان به ارائه سطوح اولیه مراقبت,” او گفت:. “او نیاز به مقدار زیادی از مراقبت های شخصی در هر روز است.”

این ترس در حال افزایش توسط این واقعیت است که بیمارستان ها و مراقبت طولانی مدت خانه آستانه کمبود وقتی که می آید به تجهیزات حفاظت شخصی. روز پنج شنبه وزیر بهداشت Patty Hajdu به خبرنگاران گفت که کانادا “به احتمال زیاد به اندازه کافی ندارد” تجهیزات حفاظت فردی انبار پیش از همه گیر.

“ما در حال کار بر من می گویند 24 ساعت در سراسر ساعت, تلاش برای تهیه تجهیزات در یک وضعیت جهانی که در آن تجهیزات بسیار تنگ” Hajdu گفت. “ما از دولت پول ما را, ما باید نیروی کار و همه تمرکز است بصورتی پایدار و محکم در PPE.”

برای کمک به مقابله با این کمبود دولت فدرال اعلام کرد که روز سه شنبه آن را امن بیش از 157 میلیون ماسک های جراحی و بیش از 60 میلیون N95 ماسک. اضافی ماسک نیز خریداری شده در روز چهارشنبه.

با وجود این خرید برخی هنوز هم نگران عزیزان خود را نمی خواهد با توجه به مراقبت های پزشکی مناسب با توجه به کمبود در عرضه, در حالی که حق بیمه درمان را جای داده و به بیماران جوانتر.

“آنها همچنین ماده” گفت: Atrzadeh. “فقط به خاطر اینکه آنها در خانه به این معنا نیست که هر ماده کمتر است.”

تیموتی کریستی پزشکی ethicist و مدیر منطقه ای اخلاق در خدمات افق شبکه بهداشت و درمان در نیوبرانزویک گفت CTVNews.ca در اوایل این هفته است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نمی تواند پایگاه خود تصمیم گیری می شود که بهترین مراقبت در سن و نژاد و مذهب و جنسیت و تعصبات و خودسرانه معیارهای مانند بیمار را تحت تاثیر قرار و یا که آنها می دانند.

آنها خواهد شد به احتمال زیاد مجبور به انتخاب بر اساس است که انتظار می رود به دیگر زندگی می کنند اگر آنها دریافت درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو