“لبخند!”, فریاد عکاس به عنوان او دور بزند.

مراسم عروسی و تولد و جشن ها لغو شده اند در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما در چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار به نظر می رسد آنها در نهایت از سرگیری عنوان مقامات استراحت سخت مستند که جدا از خانواده و دوستان و دوستداران برای بیش از دو ماه است.

پنگ 24 سال از پذیرش و فرودگاه کارگر یائو 28 شده بود به دنبال به جلو به ازدواج و انجام عروسی وظایف از جمله استادانه درست شده عکس, زمانی که بیماری به طور ناگهانی قرار دادن برنامه های خود را در خود نگه دارد.

“ما قرار بود برای ثبت نام ازدواج ما در Feb. 20, 2020,” او گفت: با اشاره به آنچه که قرار بود به یکی از کشور محبوب ترین عروسی تاریخ به لطف بروز شماره “2” و آن معانی با couplehood.

این شهر مستند در Jan. 23 قرار دادن یک توقف به آن و وادار ازدواج ثبت نام دفاتر در سراسر چین به بسته میان تلاش ها برای مهار ویروس. بیش از 50000 نفر آلوده شده اند در ووهان و 2,579 فوت کرده اند از ویروس.

“من او را فرستاده خانه و بعد مستند اتفاق افتاده است” یائو گفت: یادآوری چگونه ناگهانی آن بود. “من بسیار ناراضی بود.”

در حالی که یائو این کار بدان معنی است که او اجازه داده شد برای ادامه به ترک خانه برای کار زن و شوهر اجتناب از دیدن یکدیگر تنها مدیریت به صحبت و یا گاهی اوقات استدلال می کنند از طریق بازی و یا پیام های نرم افزار WeChat.

“او نگه داشته که مایل به ارسال من چیزهایی برای خوردن و نوشیدن به دلیل مستند بدان معنی است که ما نمی تواند بیرون رفتن برای خرید چیزهایی اما من ترسیده بود و اگر چه او در حالی که چیزی در راه است ؟ این وضعیت بسیار جدی بود و در این زمان,” او گفت:.

آنها تنها موفق به دیدار با فرد در پایان ماه مارس زمانی که پنگ را بازگشایی شد.

“من با غرق احساسات” او گفت که نشست.

زن و شوهر, ثبت نام ازدواج خود را روز شنبه گذشته و چند روز پس از این شهر ازدواج و ثبت دفتر و اکنون در حال آماده سازی برای برگزاری سنتی خود جشن عروسی در ماه مه.

از آن خواهد شد یکی از ساده, اما, به عنوان ادامه اپیدمی تلاش های کنترل در شهرستان معنی است که بزرگ تجمعات هنوز اخم ها و هتل ها مصرف نمی شوند رزرو. آنها را به آن را نگه دارید در یائو خانواده به خانه آنها گفت.

“البته (اپیدمی) تا به حال تاثیر, اما آن را متوقف نمی شود دو نفر از ما و باعث می شود ما به” او گفت:. “اما البته اگر شرایط اجازه دهد آن من می خواهم به او بهترین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو