عشق است فقط یک زودگذر بالا سوخت توسط مغز مواد شیمیایی ؟

من سر بیش از پاشنه در عشق اما من بدبینانه دوستان نگه داشتن به من گفتن که عشق چیزی جز یک کوکتل از فرومون دوپامین و اکسی توسین که این فصل بعد از چند سال. فکر می ترساند مرا از آن باعث می شود همه چیز به نظر می رسد بی معنی است. عشق است واقعا فقط شیمی مغز? Jo, London.

گواهینامه من غربت دست و اجازه دهید آنها را بروید

قبل از پشت, میان, بالاتر از زیر.

آن است که هیچ حادثه ای است که مسلما وابسته به عشق شهوانی ترین خط از شعر فارسی است که همه حروف اضافه. جوهر عشق حداقل های عاشقانه, عاشقانه, عشق, نازل شده است در آن دستور زبان. ما سقوط در عشق سرگردان به آن است. و به شما می گویند ما سقوط سر بیش از پاشنهنمی کشیدن پای ما – اغلب در اول و نه در بازرسی دقیق. ما سقوط در عشق دیوانه وار, نابینا به دیگر رذیلت نه منطقی ارزیابی خود فضیلت است.

ریشه در خود, عاشقانه, عشق است خود به خود خسته کننده و غیر قابل مقاومت بالستیکحتی اگر در طول زمان شاخه های آن را پیچیده تر رنگ. آن است که در کنترل ما بیشتر از ما تا کنون در کنترل آن. در یک حس رمز و راز آن است که در یکی دیگر از خالص سادگی – البته خود را هنگامی که مشغول قابل پیش بینی و اجتناب ناپذیر و فرهنگی آن بیان بیشتر یا کمتر در سراسر فضا و زمان. ضربه به آن فکر می کنم در شرایط ساده باعث می شود قبل از علم است. در نظر گرفتن فلش کوپید از این معجون یک جادوگر – عشق به نظر می رسد عنصری.

در عین حال عشق است نه به راحتی فتح علم است. اجازه دهید نگاهی به چرا. سکس فرومون مواد شیمیایی طراحی شده برای پخش تولید مثل در دسترس بودن برای دیگران اغلب به نقل از به عنوان ابزار کلیدی جاذبه است. آن است که یک ایده جذاب. اما در حالی که فرومون ها نقش مهمی در حشرات ارتباط بسیار کمی وجود دارد شواهدی وجود دارد که آنها حتی وجود دارد در انسان است.


این مقاله بخشی از پرسش های بزرگ زندگی

مکالمه سری جدید co-منتشر شده با BBC آینده به دنبال پاسخ به خوانندگان ما’ سوالات آزار دهنده در مورد زندگی و عشق و مرگ و جهان. ما با حرفه ای که محققان اختصاص داده اند جان خود را برای کشف دیدگاه های جدید در پرسش هایی که زندگی ما را شکل میدهند.


اگر یک ماده شیمیایی می تواند سیگنال جاذبه خارج از بدن چرا که نه در داخل آن ؟ این نوروپپتید اکسی توسین اغلب نادرست به عنوان یک “اتصال هورمون” و شناخته شده برای نقش خود را در شیردهی و انقباض رحم است نامزد پیشرو در اینجا. این شده است به طور گسترده مورد مطالعه عمدتا در دشت موش صحرایی که تک همسری و نمایش عمومی از محبت آن را به یک مدل ایده آل حیوانات.

مسدود کردن اکسی توسین مختل جفت پیوند است که در اینجا یک جانشین برای عشق و باعث می شود موشهای صحرایی بیشتر محدود در عبارات عاطفی. برعکس القا بیش از اکسی توسین در غیر تک همسری vole گونه کندی در طعم و مزه خود را برای ماجراجویی. در انسان اگر چه اثرات بسیار کمتر دراماتیک – یک تغییر ظریف در عاشقانه اولویت برای آشنایی بیش از جدید. بنابراین اکسی توسین است که به دور از ثابت شده باشد ضروری به عشق.

عشق نامه?

البته حتی اگر ما می تواند شناسایی چنین ماده هر پیام – مواد شیمیایی و یا در غیر این صورت نیاز به یک گیرنده. تا جایی که این نامه عشق در مغز ؟ و چگونه است که هویت “یک انتخاب” منتقل داده شده که هیچ یک مولکول احتمالا می تواند رمز آن ؟

زمانی که عاشقانه عشق مورد بررسی قرار گرفت و با تصویربرداری از مغز این مناطق است که “نور” با هم تداخل دارند با کسانی که در حمایت از پاداش طلبی و هدف گرا رفتار. اما این بخش از مغز ما به آتش کشیده شده توسط یک چیز نیست به ما بگویید که اگر آنها فقط به عنوان هیجان زده بسیار متفاوت چیز دیگر. و الگوهای مشاهده شده از رمانتیک عشق نیست که متفاوت از کسانی که از مادری پیوند و یا حتی از عشق از یک, مورد علاقه, تیم ملی فوتبال. بنابراین ما فقط می توانیم نتیجه بگیریم که اعصاب است و در عین حال به توضیح این “سر بیش از پاشنه” احساسات عصبی در نظر.

خیلی ساده نیست. NaNahara آواز/شاتر

ما به سادگی نیاز به آزمایش های بیشتر? بله معمولا دانشمند جواب داد ولی در اینجا فرض بر این است که عشق به اندازه کافی ساده برای یک مکانیکی توضیحات. و این بسیار بعید است که طبیعت را مقاومت در برابر آن است. تکاملی, صحبت, عشق است در نهایت در مورد تولید مثل. در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد به یک ارگانیسم که جاذبه جنسی عمل از طریق یک مکانیسم بسیار ساده شامل یک رشته از مولکول های حیاتی و یا یک دوجین یا بیشتر حیاتی عصبی گره.

آن باروری موفقیت خواهد بود سپس دردار با یکپارچگی بسیار کمی ژنتیکی عناصر بالقوه زدم به طور کامل توسط یک جهش یا دو. یک درنده تکامل می تواند یک سم است که ارائه آن قربانی نه تنها سازگار اما مثبت عاشقانه, تنها بیش از حد خوشحال به اسلاید از یک petite mort به چیزی که واقعی است. بودند برخی بی جان چیزی که حاوی کلید مولکول به وفور در تمام گونه می تواند تبدیل به objectum sexuals انتخاب برای بازی کردن با آن بیش از رابطه جنسی با یکدیگر. این است که تقریبا شوخی قارچ بازی در وحشی, خوک و آن گفتن است که این حیوانات تنها به طور موقت منحرف آن است.

اما تکاملی آسیب پذیری عمیق تر می رود. به یاد داشته باشید که رابطه جنسی است در درجه اول در مورد تولید مثل گونه های اما در مورد آن بهینه سازی و نه فقط در پاسخ به جهان به عنوان آن است که در حال حاضر, اما آن را به عنوان ممکن است در سراسر وسیع ترین طیف وسیعی از فرضی آتی. این مستلزم آن است که موجودات زنده متنوع در سراسر صفات خود را به عنوان مقدار به عنوان انتخاب شده برای تناسب اندام خود را. نبود بنابراین یک تغییر ناگهانی در محیط زیست می تواند یک گونه رفتن منقرض شده یک شبه.

بنابراین هر باروری تصمیم گیری می شود نه ساده است و نه برای ما نمی تواند اجازه هدایت شود هر مشخصه چه رسد به همان یکی است. جهانی جذاب هر چند tallness ممکن است اگر زیست شناسی به ما اجازه انتخاب در ارتفاع به تنهایی همه ما باید رشد غیر عادی در حال حاضر. و اگر این تصمیم گیری باید به مجتمع بنابراین باید از دستگاه عصبی است که باعث می شود آنها ممکن است.

در حالی که این توضیح می دهد که چرا یکی از جاذبه های رمانتیک باید پیچیده آن را توضیح نمی دهد که چرا این می تواند احساس خیلی غریزی و خود به خود – بر خلاف مشورتی حالت ما رزرو برای ما مهم ترین تصمیمات است. نمی سرد جدا عقلانیت باشد بهتر است ؟ ببینید که چرا آن را نمی خواهد در نظر گرفتن آنچه صریح استدلال وجود دارد در وهله اول. در حال تحول بعد از غرایز ما, ما نیاز به عقلانیت تنها به جدا کردن خودمان از زمینه را برای تصمیم گیری به طوری که دیگران می تواند رکورد درک و اعمال آن را به طور مستقل از ما.

اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای هر کس دیگری به درک زمینه را برای عشق ما در واقع آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که دیگران ارائه با یک دستور به سرقت ما شی میل. به همان اندازه در واگذاری کنترل به ثبت عمل فرهنگی, تکامل را بیش از حد “اعتماد” در ظرفیت جمعی و عقلانیت است که در سیر تکاملی از نظر دور بیش از حد جوان است.

آن را نیز به اشتباه فکر می کنم از غریزه به عنوان ساده و تحتانی به دقت شور و مشورت است. آن است که ضمنی باعث می شود آن را به طور بالقوه پیچیده تر از تجزیه و تحلیل منطقی برای آن به ارمغان می آورد به بازی یک آرایه وسیعی از عوامل از ما همیشه می تواند به طور همزمان نگه دارید در ذهن هشیار. حقیقت این خیره ما در صورت: فکر می کنم چقدر بهتر ما در تشخیص چهره نسبت به توصیف آن است. چرا باید از به رسمیت شناختن عشق بود هر گونه متفاوت است ؟

در نهایت اگر عصبی مکانیسم عشق ساده, شما باید قادر به القاء آن را با یک تزریق به خاموش کردن آن را با یک چاقوی کوچک جراحی و در حالی که ترک همه چیز دست نخورده است. سرد و سخت, منطق زیست شناسی تکاملی باعث می شود این غیر ممکن است. شد عشق پیچیده نیست ما هرگز تکامل یافته اند در وهله اول.

که گفت: عشق – مثل همه ما افکار و احساسات و رفتارها استوار بر فرآیندهای فیزیکی در مغز بسیار پیچیده و انفعال از آنها. اما می گویند که عشق “فقط” شیمی مغز مانند گفت: شکسپیر “فقط” کلمات واگنر “فقط” یادداشت ها و میکل آنژ “فقط” کربنات کلسیم – آن را فقط نتواند نقطه. مانند هنر عشق است که بیشتر از مجموع اجزاء آن است.

بنابراین کسانی که از ما خوش شانس به تجربه آن هرج و مرج باید اجازه دهید خودمان انجام شده توسط امواج. و اگر ما تا پایان غرق در گشت و گذار مخفی در سنگ ما می توانید در قرعه کشی راحتی از دانستن دلیل می کردم ما هیچ بیشتر است.


برای دریافت تمام زندگی را پاسخ پیوستن صدها نفر از هزاران نفر از مردم که ارزش مبتنی بر شواهد اخبار با اشتراک در خبرنامه ما. شما می توانید خود را برای ما ارسال پرسش های بزرگ از طریق ایمیل در [email protected] و ما سعی خواهیم کرد به یک محقق یا کارشناس در این مورد.

بیشتر پرسش های بزرگ زندگی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su