پژوهش در پزشکی روانشناسی و علوم اعصاب نشان می دهد که اثرات قدرتمند از عشق بر سلامت جسمی و روحی ما.

احساس عاشق بودن و قادر به ابراز عشق به دیگران مرتبط به کاهش درد مزمن, اضطراب و افسردگی, بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و کاهش خطر ابتلا به سرطان و بهبود سلامت قلب و عروق و افزایش امید به زندگی و احساس اعتماد به نفس مثبت و شادی و رفاه عمومی.

احساس عاشق بودن در دوران کودکی مرتبط است و کمتر بیماری در سن متوسط است. (ژاک عروق/Unsplash)

چند دهه دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد مثبت ارتباط بین ادراک از عاشق بودن در دوران کودکی و کاهش بروز چندین بیماری های مرتبط با سن متوسط است. پژوهش با استفاده از داده های ملی کانادا جمعیت سلامت دریافتند که برداشت از عاشق بودن تا به حال بیشتر تاثیر مثبت بر روی سلامت انسان از اثرات منفی روزانه سیگار کشیدن.

تاثیر منفی بدون عشق زندگی

تحقیقات گسترده ای نیز برجسته بسیار جدی اثرات منفی نمی شود به خصوص برای کودکان است.

یک متاآنالیز از 551 مطالعات انجام شده بیش از 41 سال از سال 1975 تا سال 2016 در پنج قاره شامل مجموع 149,440 پاسخ دهندگان در بر داشت قوی علی اتصالات بین فقدان والدین عشق و “روانی maladjustment از کودکان و بزرگسالان بدون در نظر گرفتن تفاوت در نژادها و اقوام و فرهنگ ها و عصر [و] جنسیتی.”

همان نقد و بررسی به این نتیجه رسیدند که “کودکانی که احساس هیچ کس دوستش نداره به احتمال زیاد به توسعه یک الگوی روانی maladjustment و شخصیت منش از جمله خصومت/تجاوز وابستگی پایین, عزت نفس پایین, عزت کفایت عاطفی unresponsiveness عاطفی, بی ثباتی, منفی بینی, اضطراب و نا امنی است.”

قدرت عشق به نظر می رسد بر اساس نقش آن در کاهش استرس مزمن با تحریک انتشار بیوشیمیایی است که اثرات مثبت بر کاهش استرس incuding اندورفین endocannabinoids درون زا مورفین, دوپامین, وازوپرسین و اکسی توسین.

با کمک به کاهش استرس مزمن, عشق نیز می تواند کاهش سرعت پیری سلولی در بدن انسان است که باعث کاهش خطر ابتلا به بیماری و بیماری.

چرا دولت تمرکز بر روی عشق ؟

با توجه به تمام شواهد از اهمیت عشق برای ما خوب بودن چرا دولت را بیشتر دوست دارم به طور جدی ؟

در برخی از راه آنها در حال حاضر انجام دهید — برای مثال از طریق مفاد قانون خانواده که نیاز به خنک کردن دوره قبل از زوج ها می تواند ازدواج یا طلاق و یا قبل از پدر و مادر می توانید کودکان خود را برای تصویب.

دولت احتمالا نمی توانید مردم را بهتر عاشقان — و بسیاری از ما احتمالا امیدواریم که آنها حتی نمی امتحان کنید. به عنوان سابق نخست وزیر کانادا Pierre Trudeau معروف اظهار داشت: “وجود دارد هیچ جایی برای دولت در اتاق خواب ملت است.”

دولت نمی تواند ما را بهتر عاشقان, اما آنها باقی می ماند از عشق ما زندگی می کند. (اورتون ویلا/Unsplash)

دولت ها در سراسر جهان می توانند با تصویب قوانین و اجرای سیاست هایی که تضعیف ظرفیت بسیاری از مردم به عشق و احساس دوست داشتنی با جدی دراز مدت اثرات بر سلامت جسمی و روانی و هزینه های مربوط به بهداشت عمومی-مراقبت از سیستم های اقتصادی و بهره وری.

برای یک لحظه مکث به تأمل در داستان های مسکونی مدرسه بازماندگان در کانادا و تاثیر انکار عشق در ظرفیت خود را به عشق. به عنوان یک بازمانده توضیح داد:

“از آنجا که تجربه ما بازماندگان هرگز آموخته است که چگونه به زندگی به عنوان یک خانواده دوست داشتنی چون ما جدا از خانواده ما است.”

دختران در یک مدرسه مسکونی در فورت قطعنامه Northwest Territories. (کتابخانه و آرشیو کانادا)CC BY-SA

مسکونی و مدارس و دیگر کار در کانادا, اما نرخ بالا از جدایی از بومی کودکان از پدر و مادر خود را با حفاظت از کودکان خدمات در سراسر کشور با اشاره به ادامه سیاست هایی که تضعیف توانایی هر دو کودک و پدر و مادر به عشق و احساس دوست داشتنی.

عشق بی ارزش

و یا در نظر گرفتن جدایی فرزندان از پدر و مادر خود را در مهاجرت بازداشتگاه در جنوب ایالات متحده که روانشناس اندرو جزایر توصیف به عنوان یک “ارزش عشق.”

سلیمان همچنین به مطالعه در دراز مدت اثرات منفی سلامت در انگلیسی کودکان بودند که جدا از پدر و مادر خود را به عنوان احتیاطی از حملات هوایی در طول جنگ جهانی دوم یافت گسترده شواهد از “دائمی عاطفی زخم.”

یک مهاجر کودک به نظر می رسد خارج از ایالات متحده گشت مرزی, اتوبوس, خروج از مرز ایالات متحده گشت پردازش مرکزی مرکز در ژوئن 2018 در McAllen, وابسته به تکزاس. AP Photo/David J. فیلیپ

بیش از 70 کشور در سراسر جهان نیز به جرم روابط هم جنس. ضد تجاوز+ قوانین نیست عشق غیر ممکن است اما آنها آن را سخت تر و بسیار خطرناک تر است — به بیان.

تعداد فزاینده ای از دولت ها در سراسر جهان (از جمله برخی از استانهای کانادا) ترویج مهاجرت نیروی کار به عنوان یک استراتژی توسعه اقتصادی که جدا کارگران از خانواده خود و عزیزان.

آن را هنوز هم ممکن است برای ضربه بوسه در Facetime و یا اسکایپ اما هر کسی که در ارتباط راه دور می داند که آن را احساس نمی کند همان چیزی که واقعی است. تحقیقات پزشکی نشان می دهد که طولانی مدت جدایی از مردم شما را دوست دارم همچنین می تواند مشکلات جدی در سلامتی اثر است.

به عنوان یک قوم در مورد آهنگ مکزیکی نیروی کار مهاجران معروف ساخته شده در این فیلم پاریس تگزاس مشتاقانه اظهار تاسف کرد: “در حال حاضر که من خیلی دور از شما زندگی من بدون نور و عشق; و از دیدن خودم خیلی تنها و غمگین مثل یک برگ در باد, من می خواهم به گریه من می خواهم به مرگ از غم و اندوه.”

عشق مهم است. زیادی است.

این روز ولنتاین دولت ها در سراسر جهان نیاز به تأمل در چگونگی قوانین و سیاست های عمومی ممکن است تضعیف مردم ظرفیت به عشق و دوست داشتن — و در دراز مدت هزینه های عشق از دست رفته برای بهداشت عمومی و سعادت بشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو