داستانی عاشقانه دو تعریف ویژگی های.

اول آن مراکز در داستان عشق. آن را همیشه به خوبی به پایان می رسد.

قهرمانان ما تا پایان با هم (اگر نه برای همیشه لطفا برای پس از آن حداقل برای آینده قابل پیش بینی) و این باعث می شود جهان اطراف آنها را کمی بهتر بیش از حد.

در دوران عدم قطعیت آشوب و هرج و مرج خوانندگان اغلب به نوبه خود به رمان داستان: در طول جنگ جهانی دوم میلز و بون قادر به حفظ آن کاغذ جیره با این استدلال آن کتاب های خوب برای روحیه کار زنان است.

کتاب در این شرکت تولید شد در این دوره بود و نه در مورد جنگ. حتی بیشتر هرگز آن ذکر شده. آنها ارائه یک فرار برای خوانندگان به یک جهان که در آن آنها می توانید مطمئن باشید همه چیز بود به نوبه خود از همه حق: عشق را تسخیر همه خائنانی خواهد بود را شکست داد و عاشقان همیشه پیدا کردن راه خود را به هر یک از دیگر.


ادامه مطلب: چگونه برای یادگیری در مورد عشق از میلز و بون رمان


امروز عاشقانه انتشار یک میلیارد دلار در صنعت با هزاران نفر از رمان های منتشر شده در هر سال. آن را پوشش می دهد طیف گسترده ای از ژانرهای هوی: از تاریخی معاصر به ماوراء الطبیعه به sci-fi از رمان که در آن تنها تعامل فیزیکی بین شخصیت های اصلی یک بوسه به عاشقانه در آن اساسی است به داستان.

قانون 34 از اینترنت متحده اگر شما می توانید فکر می کنم از چیزی پس از آن وجود دارد جنس آن است. همان من می خواهم استدلال می کنند درست است به صورت داستانی عاشقانه.

اما از کجا آغاز شد ؟ به عنوان یک محقق داستانی عاشقانه و خواننده مشتاق از آن من قرار داده ایم با هم به این لیست از پنج بزرگ شده است برای افرادی که ممکن است بخواهید شروع به کاوش در این ژانر است.

اگر شما مانند جین آستن سعی کنید…

این آستن راهکار توسط لوسی پارکر

این آستن راهکار چهارم کتاب در پارکر لندن مشاهیر سری (همه تنها آزادانه متصل بنابراین شما می توانید پرش در هر نقطه).

قهرمان فردی است که یک بازیگر از محترم West End, خانواده, تلاش برای تعادل تمایل خود را به انجام در فیلم های موزیکال و جمعیت-pleasers بیش از خانواده اش هل دادن او به سمت درام جدی است. قهرمان Griff یک منتقد تئاتر و خانواده اش و مستغلات است که بازی میزبان را به یک حواس پرت live-action جین آستن رمز و راز قتل است که در آن فردی در حال پخش است لیدیا.

پارکر یک استعداد نویسنده و این کتاب یک نور روشن و درخشان لذت.

اگر دوست دارید (یا نفرت!) نرم افزار دوستیابی سعی کنید…

حق کش رفتن توسط Alisha Rai

بسیاری از مردم در حال حاضر پیدا کردن شرکای برنامه آشنایی, اما این برنامه ها اغلب دقیقا دوستانه برای زنان است.

Rai آدرس که به اثر بزرگ در سمت راست ضربه تند وشدید زدن که در آن قهرمان Rhiannon است که طراح از یک آشنایی نرم افزار طراحی شده به طور خاص برای زنان است.

او با قهرمان سامسون اولین بار به عنوان یک نتیجه از کشیدن سمت راست و سپس بار دوم ماه بعد زمانی که او با همکاری یکی از اصلی کسب و کار رقبای…

اگر شما مجذوب روانشناسی سعی کنید …

عشق آزمایش توسط محمدعلی Paton

Paton یکی از استرالیا باهوش ترین و دستکمگرفتهشده نویسنده رمان. عشق آزمایش تساوی در 36 سوال طراحی و توسعه توسط روانشناس آرتور آرون برای کشف این که آیا صمیمیت می تواند ایجاد و یا تشدید بین دو نفر اگر آنها رد و بدل شده به طور فزاینده ای از اطلاعات شخصی.

36 سوال شد محبوبیت در مندی لن Catron 2015 نیویورک تایمز مقاله به سقوط در عشق با هر کسی این کار را انجام. در اینجا روزنامه نگار قهرمانان Derelie و جکسون انجام آزمایش در Paton کتاب تنها برای پیدا کردن عشق است پیچیده تر از پرسش 36.

اگر شما فکر می کنم ما باید برای نجات اقیانوس ها را امتحان کنید…

پروژه صرفه جویی نوح با شش de los Reyes

این کتاب حاصل از RomanceClass یک جذاب جامعه از زبان عاشقانه نویسندگان و خوانندگان مستقر در فیلیپین. یکی از ویژگی های متمایز است که همکاری خود را با بازیگران محلی در مانیل به انجام گزیده ای از کتاب ها (از جمله پروژه صرفه جویی نوح) را منظم کرده است. من ممتاز به اندازه کافی برای حضور در یکی از این سال گذشته است.

قهرمانان نوح و Lise در حال دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اقیانوس شناسی در رقابت برای یک نقطه در یک پروژه تحقیقاتی در حالی که به طور همزمان در حال مجبور به کار با هم. خود را عاشقانه در تضاد و قانع کننده اما آنچه خارج از غرفه را در مورد این کتاب vividness خود را که با محیط طبیعی و علمی – ساخته شده است.

اگر شما مانند قهرمانان به برخی از بلوغ امتحان کنید…

خانم مارتین بی نظیر ماجراجویی توسط کورتنی میلان

اگر میلان نام آشنا برای تلفن های موبایل به این دلیل است که او در مرکز رسوایی اخیر شمعی رمان نویسندگان آمریکا که نفوذ از طریق رمان معمول فرهنگی نامرئی.

هنگامی که او را ایستاده در برابر نژادپرستی نظاممند میلان می نویسد عالی, بیشتر, تاریخی, عاشقانه. خانم مارتین لذت بخش تاریخی جیغ وداد بازی کردن به عنوان ما دو قهرمان Bertrice (سن 73) و ویولتا (سن 69) تیم برابر Violetta وحشتناک برادرزاده و سقوط در عشق و خوردن پنیر بر روی نان تست با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de