به ویرانی این فصل از bushfires آشکار بسیاری از مردم باید از خود پرسید که: چه می توانم انجام دهم برای کمک به? شاید آنها اهدا پول به سمت چپ غذایی برای حیات وحش و یا فکر کردن در مورد پیوستن به یک بازسازی بوش ،

بزرگ زندگی در حال تغییر لحظه – آیا جامعه گسترده و یا شخصی – ارائه فرصت منحصر به فرد را مختل عادات و پرورش رفتارهای جدید. فکر می کنم چگونه از یک حمله قلبی می تواند بی درنگ برخی از مردم به اتخاذ یک شیوه زندگی سالم است.

برای بسیاری از استرالیایی ها bushfire فاجعه می تواند نشان دهنده یک نقطه عطف مارک لحظه آنها اتخاذ دراز مدت اقدامات برای کمک به طبیعت است. اما دولت و سازمان محیط زیست باید به سرعت تعامل با مردم قبل از لحظه ای از دست داده است.

دولت ها و سازمان های دیگر باید در دست گرفتن احساسات عمومی برای کمک به طبیعت پس از آتش سوزی. AAP

موجودات عادت

رفتار انسان به طور کلی همیشگی مقاوم به تغییر شکل بافت مانند زمان از روز و مکان یا گروه اجتماعی است. اما زمانی که این زمینه است مختل فرصت ظهور به پرورش تغییر دهید.

را مورد اقدام در تغییر آب و هوا. تحقیقات به برداشت عمومی از جمله در استرالیا نشان می دهد اکثر مردم دیدن تغییر آب و هوا به عنوان شخصا مربوطه. به عبارت دیگر آنها “روانی دور” از مشکل است. این به این معنی آنها کمتر به احتمال زیاد به اتخاذ pro-رفتارهای زیست محیطی.


ادامه مطلب: آتش تقریبا محو گونه های نادر در استرالیا در رشته کوه های آلپ. وحشی اسب در حال اتمام کار


اما bushfire بحران بود و شخصا مربوط به میلیون ها نفر از مردم استرالیا. برخی از غم عزیزانشان را از دست داده و یا خانه. هزاران نفر مجبور به تخلیه و یا تا به حال تعطیلات برش های کوتاه. و دود مه است که فرا گرفته شهرهای ما به شدت با دخالت در زندگی روزانه.

از جمله پارگی شرح داده شده در روانشناسی و علوم رفتاری به عنوان لحظه ای تغییر دهید که بدان معنی است که زمان آن رسیده است برای تشویق رفتارهای جدید.

این bushfires ناشی از جرم اختلال مجبور هزاران نفر از مردم به تخلیه از تعطیلات شهرها. AAP

که در آن وجود خواهد

حتی قبل از آتش بحران بسیاری از استرالیایی ها بودند که در ابتدا به قانون طبیعت است.

در سال 2018 ما یک نظرسنجی که 86 درصد از ویکتوریایی پشتیبانی از نرم افزار-محیط زیست و طرفدار ارزش های اجتماعی 95 درصد در حال آگاه از وضعیت ویکتوریا محیط زیست و اهمیت تنوع زیستی و بیش از 64 درصد احساس متصل به طبیعت است.

تجربه قبلی بلایای طبیعی بیشتر فراهم می کند بینش به همین دلیل مردم ممکن است داوطلب.


ادامه مطلب: بیرون کشیدن علف های هرز است بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای کمک به طبیعت بازیابی از آتش سوزی


پس از 2011 رنا نشت نفت در نیوزیلند جوامع آمد و با هم به سرعت حذف نفت از خط ساحلی. تحقیقات بعدی دریافتند افراد داوطلب برای طیف وسیعی از دلایل. این شامل یک حس مسئولیت جمعی برای محیط زیست برای هر دو نسل فعلی و آینده و برای ارتباط با دیگران و کنار آمدن با خود پاسخ منفی به نشت.

یک مدل از رفتار تغییر نظریه نشان می دهد اگر افراد دارای انگیزه و قابلیت و فرصت آنها به احتمال زیاد به عمل می کنند.

استرالیایی نشان داده اند که انگیزه و توانایی برای عمل در این bushfire بحران — در حال حاضر آنها نیاز به فرصت است. دولت و سازمان محیط زیست باید تشویق آسان رفتارهای مردم می تواند انجام دهد در حال حاضر.

بازسازی بوش گروه کاملا انتظار جدید داوطلبان برای کمک به bushfire بازیابی. فلیکر

قرار دادن آن را به عمل

بهنگام ضروری است در ترویج رفتارهای جدید. سازمان باید محدود از زمان که می گذرد بین یک فرد ضربه اول به کمک چنین به عنوان ثبت نام به داوطلب سازمان – و بتن فرصت های به عمل.

داوطلب گروه باید در برقراری ارتباط اولیه با داوطلبان پیدا کردن آنچه که منابع و مهارت های آنها می تواند ارائه دهد و سپس ارائه آسان, پیشنهادات عملی برای اقدام به سرعت.

در کوتاه مدت ممکن است این معنی نشان می دهد که شهروندان نگران نگه داشتن گربه خود را در داخل خانه و سگ های تحت کنترل به خصوص در نزدیکی مناطق آسیب دیده از آتش سوزی; نگاهی به کیسه های خود را در ساحل پیاده روی را انتخاب کنید تا بستر و باقی مانده; و یا حمایت از محیط زیست با صحبت کردن با خانواده و دوستان در مورد اینکه چرا طبیعت نیاز به حفاظت است.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: این مادر بزرگ درخت به من متصل به کشور است. گریه کردم وقتی که من تو را دیدم او را سوخته


در دراز مدت این رفتار می تواند مقیاس به فعالیت هایی مانند تشویق مردم برای پر کردن باغ خود را با گیاهان بومی به ارائه جدید زیستگاه برای حیات وحش; به طور منظم و داوطلبانه برای طبیعت و شرکت در پروژه های علوم شهروندی.

دولت شوراها و سازمان های دیگر باید با ارائه اطلاعات است که هدایت فعالیت های داوطلبان, اما هنوز هم به آنها می دهد کنترل بیش از چگونه آنها عمل می کنند. این می تواند منجر به مثبت طرح هایی به عنوان Landcare که اجازه می دهد تا مردم محلی به طراحی راه حل برای مشکلات زیست محیطی.

تجزیه و تحلیل از بلایای طبیعی پاسخ در خارج از کشور نشان داده است که روش غیر متمرکز که ترکیب جوامع محلی به خوبی کار می کنند.

پناهگاه حیات وحش هولناک شده است با ارائه پشتیبانی پس از آتش سوزی. AAP

طولانی مدت تصویر

این خطر وجود دارد که یک بار فوری شوک bushfire بحران عبور می کند برخی از مردم را به بازگشت به خود و رفتارهای قدیمی. با این حال تحقیقات نشان داده است که مردم انجام یک طرفدار محیط زیست و رفتار آنها بیشتر احتمال دارد به تکرار آن در آینده است.

تشویق مردم برای کمک به طبیعت و صرف وقت در آن می تواند همچنین بهبود یک فرد جسمی و روانی خوبی بودن.

پس از نیوزیلند پاکسازی نشت نفت به عنوان مثال اکثر داوطلبان گزارش یک حس رضایت بهتر روابط اجتماعی و تجدید خوش بینی.

تابستان امسال در سواحل شرق bushfires یک فاجعه است. اما اگر لحظه ای مهار استرالیایی می تواند در ایجاد عادت های جدید است که کمک به محیط زیست در آن فرایند بازیابی. و شاید یک روز اقدام به طبیعت را تبدیل به جدید هنجار اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو