از دست کار خود را در و با توجه به COVID-19 و فکر می کنم شما رو خام کرد ؟ شما تنها نیستید

“ما همچنین تعدادی از افرادی که در یک وضعیت که در آن آنها دستمزد پرداخت نشده و در واقع برخی از موارد که در آن شده است وجود دارد یک underpayment دستمزد و زمانی که کارمند مطرح است underpayment دستمزد با کارفرما آنها بوده است را رد کرد و یا گفت که آنها ساخته شده کار برکنار شده به دلیل COVID-19.

Legal Aid WA's civil law director Justin Stevenson urges anyone with employment entitlement concerns to get in contact immediately.

کمک های حقوقی و مدنی قانون مدیر جاستین استیونسون خواستار هر کسی که با حق اشتغال نگرانی در تماس بلافاصله.

“اما ما گمان می برند که آنها احتمالا قرار داده شده است چرا که آنها ساخته شده ایم شکایت خود را در مورد underpayment.”

او گفت: همچنین وجود سطح بالایی از سردرگمی و عدم اطمینان در مورد آنچه که قادر به انجام شود و اینکه آیا آنها شده بود ایستاده بود پایین ساخته شده به استعفا یا برکنار. و آن را حیاتی برای هر کسی با هر گونه نگرانی به عمل بلافاصله به شناسایی حقوق قانونی خود که در برخی موارد ممکن است تنها تا 21 روز است.

“اگر چه آن را به خوبی قادر به سعی کنید برای رسیدن به یک راه حل خودتان مشکل با قانون اشتغال مهم است این است که کارمند معمولا نمی آید از قوی موقعیت چانه زنی و آنها نمی خواهند به انجام کاری است که به خطر انداختن خود و چشم انداز اشتغال و در نهایت با درآمد” آقای استیونسون گفت.

“و ما دیده ایم مواردی که وضعیت پیچیده تر می شود چرا که کسی شده است برود و سپس آنها نهایت مراقبت از کودکان در خانه که در غیر این صورت باید در مدرسه و وضعیت زندگی خود را سخت تر می شود و پس از آن مشکلات مالی نیز در ضربات.

در حال بارگذاری

“بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از استرس است که منجر به سوء تفاهم در روابط اشتغال.”

در طی ماه گذشته تماس های به عمل رفته از یک بار در هفته به حدود پنج تماس از یک روز ماندگار تا سه ساعت هر یک با توجه به پیچیدگی تمام قوانین مختلف درگیر است.

“این یک منطقه پیچیده از قانون چون شما رو حالت سیستم شما یک سیستم فدرال شما رو مردم تحت انواع مختلف جوایز موافقت نامه های سرمایه گذاری و وجود پیچیدگی چون کسی نیز ممکن است در یک قرارداد استخدام” آقای استیونسون گفت.

“پس از آن طول می کشد در حالی که برای باز کردن تمام اعمال و قانون قابل اجرا و سپس با یک راه حل که برای تلطیف خاص که مشتری شرایط است.”

در حالی که بسیاری ممکن است کاهش یافته است از طریق ترک JobKeeper برنامه کمک همه لزوما به حال با آقای استیونسون گفت: کشورهای مشترک المنافع ساخته شده بود بسیاری از ترفند ها در طول راه سعی کنید برای جلوگیری از زیان کار است.

“شده است وجود دارد برخی از تغییرات به برخی از جوایز تغییرات در این نمایشگاه کار عمل می کنند; بنابراین آن را دشوار است برای هر کسی که کارفرمایان و کارکنان به درک تمام جزئیات فنی” او گفت:.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید نمایشگاه کار بازرس یا Wageline که برای تعیین قوانین خاص خود را داراست و همچنین LAWA در 1300 650 579 یا www.legalaid.wa.gov.au.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net