از دست داد حس بویایی ممکن است عجیب و غریب سرنخ به عفونت کرونا ويروسی

Anosmia از دست دادن حس بویایی و ageusia یک همراه کاهش حس چشایی پدید آمده اند به عنوان عجیب و غریب نشانه های ثبتشده از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و ممکن است نشانگر عفونت است.

در جمعه, انگلیسی, گوش و حلق و بینی پزشکان با استناد به گزارش از همکاران خود در سراسر جهان به نام در بزرگسالان که خود را از دست دادن حس بویایی به منزوی کردن خود برای مدت هفت روز حتی اگر آنها هیچ علائم دیگری برای کاهش این بیماری را گسترش. اطلاعات منتشر شده محدود است اما پزشکان نگران هستند به اندازه کافی برای افزایش هشدارهای.

“ما واقعا می خواهید برای بالا بردن آگاهی که این نشانه ای از عفونت است و هر کسی که توسعه از دست دادن حس بویایی باید خود منزوی” پروفسور کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه نوشت: در یک ایمیل. “این می تواند کمک به کاهش انتقال و صرفه جویی در زندگی می کند.”

او و Nirmal Kumar president of ENT, انگلستان یک گروه به نمایندگی از گوش و حلق و بینی پزشکان در بریتانیا با صدور یک بیانیه مشترک خواستار مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی زمانی که درمان هر بيمار خود را از دست دادهاند حواس بویایی و توصیه در برابر غیر ضروری انجام آندوسکوپی سینوس روش در هر کسی به این دلیل که ویروس تکرار در بینی و گلو و آزمون می توانید سریع سرفه و یا عطسه که در معرض دکتر به سطح بالایی از ویروس.

دو گوش و حلق و بینی و متخصصان در بریتانیا که آلوده شده اند با کروناویروس در وضعیت بحرانی هاپکینز گفت. پیشتر گزارش ها از ووهان چین که در آن کروناویروس اولین ظهور هشدار داده بود که گوش و حلق و بینی و متخصصان و همچنین به عنوان چشم پزشکان آلوده شدند و در حال مرگ تعداد زیادی هاپکینز گفت.

People shop at a market in the Darsena area in Milan, on Mar 21, 2020. British ear, nose and throat doctors, on Friday, Mar 20, called on adults who lose their senses of smell to isolate themselves for seven days, even if they have no other symptoms, citing reports from colleagues around the world, in effort to slow the coronavirus disease’s spread. The New York Times

مردم مغازه در بازار در Darsena منطقه در میلان, on May 21, 2020. انگلیسی گوش و حلق و بینی پزشکان در جمعه Mar 20, نام در بزرگسالان که خود را از دست دادن حس بویایی به منزوی کردن خود برای مدت هفت روز حتی اگر آنها هیچ علائم دیگر با استناد به گزارش از همکاران خود در سراسر جهان در تلاش برای کند کردن روند بیماری کروناویروس را گسترش. نیویورک تایمز

انگلیسی پزشکان استناد گزارش از کشورهای دیگر نشان می دهد که تعداد قابل توجهی از coronavirus بیماران تجربه anosmia گفت که در کره جنوبی که در آن آزمایش گسترده شده است 30 درصد از 2,000 بیمارانی که آزمایش مثبت را تجربه anosmia به عنوان عمده خود را ارائه علامت (این موارد خفیف).

The American Academy of Otolaryngology روز یکشنبه با ارسال اطلاعات بر روی وب سایت خود گفت که نصب شواهد نشان می دهد که از دست رفته و یا کاهش حس بویایی و از دست دادن طعم و مزه قابل توجهی علائم مرتبط با COVID-19 و است که آنها که در بیماران دیده می شود که در نهایت آزمایش مثبت با دیگر علائم است.

علائم در صورت عدم وجود آلرژی یا سینوزیت باید هشدار پزشکان به صفحه نمایش مبتلا به این ویروس و “حکم توجه جدی خود را برای انزوا و تست از این افراد” آکادمی گفت. این سازمان خاطر نشان کرد اعضای آن که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا خواست پزشکان به اولویت بندی فوری و اورژانس بازديد از چند هفته آینده و به reschedule انتخابی و کارهای معمول.

“وجود دارد در حال تحول است شواهدی وجود دارد که otolaryngologists در میان بیشترین گروه در معرض خطر به هنگام انجام راه هوایی فوقانی جراحی و امتحانات” گفت: اطلاع ارسال شده در آکادمی وب سایت جمعه. “نرخ بالای انتقال COVID-19 به otolaryngologists گزارش شده از چین و ایتالیا و ایران و بسیاری منجر به مرگ است.”

دکتر راشل کی یک استادیار گوش و حلق در راتگرز گفت: همکاران در نیو راشل نیویورک است که مرکز شیوع اولین هشدار او به بوی دست دادن ارتباط با coronavirus های که بیمارانی که اولین شکایت از anosmia بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus. “این مطرح شده بسیاری از آلارم برای من شخصا” کی گفت چرا که آن دسته از بیماران “نمی خواهد می دانم که به خود شده است.

“اکثر دهندگان باید در توافق خود را سعی در مقیاس پایین,” او گفت:, و اضافه کرد که وزارت او در راتگرز در حال حاضر شروع به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و انجام را متوقف کرده غیرضروری امتحانات.

در مناطقی از ایتالیا بیشتر به شدت آسیب دیده توسط ویروس پزشکان می گویند که آنها به این نتیجه رسیده اند که از دست دادن چشایی و بویایی نشانه ای است که یک فرد که در غیر این صورت به نظر می رسد سالم است در واقع حامل این ویروس است و ممکن است پخش آن به دیگران است.

“تقریبا هر کسی که در بیمارستان بستری است و این همان داستان” گفت: دکتر مارکو Metra رئیس گروه قلب در بیمارستان اصلی در برشا که در آن 700 1200 بستری را coronavirus. “شما بپرسید در مورد بیمار زن یا شوهر است. و بیمار می گوید: “همسر من به تازگی خود را از دست داده بو و طعم اما در غیر این صورت او خوب است.’ بنابراین او به احتمال زیاد آلوده و او در حال گسترش است آن را با یک فرم بسیار خفیف.”

یک مطالعه از کره جنوبی که در آن گسترده آزمایش انجام شده نشان داد که 30 درصد از 2000 بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus گزارش تجربه anosmia.

هندریک Streeck یک virologist از دانشگاه بن که رفت از خانه به خانه در این کشور در هاینزبرگ منطقه به مصاحبه coronavirus بیماران گفت: در مصاحبه هایی که حداقل دو سوم از بیش از 100 او به صحبت با بیماری خفیف گزارش شده تجربه از دست دادن بو و طعم به مدت چند روز.

یکی دیگر از پزشک که به مطالعه خوشه ای از coronavirus بیماران در آلمان گفت: در یک ایمیل که تقریبا نیمی از بیماران تا به حال تجربه یک بو یا طعم اختلال و از دست دادن حسی معمولا پس از اولین علائم بیماری تنفسی, اما می تواند مورد استفاده برای تشخیص افرادی که باید تست شود.

Dr کلمنس Wendtner استاد پزشکی در دانشگاهی تدریس بیمارستان Ludwig-Maximilians دانشگاه مونیخ گفت که بیماران خود را به دست آورد توانایی بویایی پس از چند روز یا چند هفته که از دست دادن رخ داده است بدون در نظر گرفتن چگونه بیمار آنها و یا اینکه آیا آنها انباشته. با استفاده از قطره بینی یا اسپری که Wendtner گفت.

چند آمریکایی بیمارانی که تا به حال نشانه های سازگار با کروناویروس اما کسانی که آزمایش نشده و یا هنوز در انتظار نتایج آزمون شرح داده شده از دست دادن حواس خود را از بو و مزه حتی اگر بینی خود را روشن بود و آنها انباشته.

اندرو بری, 30, توسعه یک تب و بدن درد حدود 10 روز پیش و پس از آن گلو درد و ناتوان کننده سردرد. او آزمایش منفی برای آنفلوانزا است و نه بدست نتیجه coronavirus تست گرفته شده چهار روز پیش به پزشک خود متقاعد شده بود که او تا به حال ویروس, او گفت:.

در حال حاضر بری گفت: او به معنای واقعی کلمه نمی تواند بوی قهوه.

“حتی با روشن بینی و من فقط متوجه شدم که نمی توانستم بوی غذایی که من در پخت و پز بود و من نمی توانستم طعم مواد غذایی است که من در ساخت” گفت: بری یک هنرمند خال کوبی مستقر در اورلاندو ، او در پخت و پز یک درخت چنار غذا با پیاز و سرکه و در عین حال او نمی تواند بوی آن.

امی Plattmier یک زن از بروکلین آزمایش شد برای coronavirus در طول یک بیماری اخیر اما شوهر او پس از آن بیمار شد و تا به حال یک تست مثبت. امی Plattmier گفت: او معمولا تا به حال بسیار حساس بینی اما در حال حاضر به سختی می تواند بوی هر چیزی — نه سفید کننده او با استفاده از به تمیز کردن شمارنده که معمولا باعث می شود او احساس حالت تهوع و یا سگ تصادف که او تمیز کردن.

بری نیز از دست برخی از وزن به دلیل او تا به حال بسیاری از اشتها. “امیدوارم آن را طولانی اثر,” او گفت:. “من می توانید تصور کنید آن را تغییر کیفیت زندگی است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو