Looser COVID-19 قوانین فعالیت بیشتر است, اما ممکن است برخی از سردرگمی

WINNIPEG — مردم در برخی از استان ها خواهد لذت بردن از آزادی بیشتری دوشنبه به عنوان محدودیت های مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر در حال سست. اما این تغییر به نظر می رسد مجموعه ای برای ترک برخی از کارگران به دنبال مراقبت از کودک, برخی از کارفرمایان به دنبال کارگران و بسیاری از مردم در تلاش برای کشف کردن یک رژیم جدید برای رفتن در مورد زندگی روزمره خود را.

منیتوبا است که اجازه می دهد بسیاری از غیر ضروری کسب و کار رستوران, patios, موزه ها و اردو و دیگر امکانات برای بازگشایی در یکی از تهاجمی تر راه اندازی مجدد-از-اقتصاد برنامه. در تمام سالن وجود خواهد داشت قوانین در جای خود برای محدود کردن جمعیت تجمعات و نگه داشتن چیزهای بهداشتی به منظور کاهش گسترش این رمان coronavirus.

کسب و کار است که مجبور شده بودند که به دلیل همه گیر آموخته چهارشنبه گذشته با فقط چند روز متوجه خواهد شد که آنها مجاز به باز کردن در کاهش ظرفیت و با شرایط سخت جسمی فاصله بین مشتریان اسپری ضد عفونی کننده دست ،

کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل گفت: برخی از اعضای آن نگران هستند که کارمندان خود را نمی ممکن است به حق دور به دلایل مختلف از جمله ترس از ابتلا به COVID-19 یا به دلیل آنها نمی تواند پیدا کردن مراقبت از کودک با Manitoba مدارس هنوز بسته است.

“قطعا وجود دارد برای رفتن به کاملا چند از کارکنان هستند که ماندن در خانه و کارفرمایان که می خواهند به داشتن کمبود کارکنان” جاناتان Alward فدراسیون مدیر در این استان گفت.

برخی از سالن مو باید گفت آنها باز خواهد شد و بلافاصله از آنجا که آنها نیاز به زمان برای به دست آوردن اندازه کافی ضد عفونی کننده دست و ماسک و تجهیزات دیگر. یک بوتیک لباس پست شده در رسانه های اجتماعی منتشر شد که در آن تقلا برای پیدا کردن یک راه برای اطمینان حاصل شود مشتری و ایمنی کارگر در باریک فضای طبقه.

نیز وجود دارد که قوانین جدید در مانیتوبا اردو افتتاح در این هفته است. یکی این است که گردشگران می توانند با استفاده از washrooms و outhouses اما آنها را به خود کاغذ توالت از خانه.

مانیتوبا را حفاظت از محیط زیست و آب و هوا, وزیر, سارا Trefle گفت: وجود خواهد داشت علامت در پارک ورودی به یاد مردم از قوانین است که همچنین شامل 10 نفر محدودیت در تجمعات و نیاز به پر کردن در ایستگاه های گاز نزدیک به خانه به جای نزدیکی کمپ سایت.

“رسانه های اجتماعی نیز خواهد شد به روز شده برای کمک به یادآوری مردم قبل از ترک خانه خود و جامعه چه آنها را به آماده شدن برای رفتن و لذت بردن از خارج از منزل بزرگ” Trefle روز جمعه گفت.

آلبرتا آغاز شده اجازه می دهد گلف به بازگشایی در آخر هفته, و گفته است که دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و سایر متخصصان پزشکی آنها می تواند عامل شروع دوباره جمعه. غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی آغاز خواهد شد برای باز کردن ممکن است 14.

این ساسکاچوان دولت است که اجازه می دهد دندانپزشکان optometrists و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی به راه اندازی مجدد جمعه و نیز باز ماهیگیری در مناطق ساحلی و قایق راه اندازی شد.

کبک است و اجازه دادن به فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال منطقه بازگشایی دوشنبه. کسانی که در مونترال منطقه را به حق به کار یک هفته بعد.

انتاریو جمعه اعلام کرد که این امر اجازه می دهد برخی از, هوای آزاد, تا حد زیادی مبتنی بر کسب و کار و محل های کار برای باز کردن شروع دوشنبه, هر چند با محدودیت های خاصی در محل.

این استان را بازگشایی لیست شامل باغ مراکز منظقه وانت, مراقبت از چمن و محوطه سازی شرکت های خودرو, نمایندگی با تعیین وقت قبلی به صورت خودکار و خود خدمت کارواش و یک لیست گسترده ای از ضروری پروژه های ساخت و ساز. زمین های گلف و اسکله خواهد شد مجاز به شروع به دبستان می شود, اما هنوز باز است.

پشت در, Manitoba, رستوران, patios نیز اجازه داده می شود به کار گیرند و از دوشنبه, اگر چه در کاهش ظرفیت.

استان های ارشد بهداشت عمومی افسر گفت: هدف از این استان را بازگشایی طرح است و نه فقط در مورد اقتصاد — آن را نیز در مورد اجازه دادن به مردم از سر بخش هایی از زندگی عادی خود و ارتباط با دیگران در حالی که هنوز هم حفاظت از آنها را از گسترش COVID-19.

“ما هنوز هم نیاز به دقت و توجه در مورد این ویروس اما در همان زمان ما متوجه ما باید شروع به بازگشایی چیز” دکتر برنت Roussin گفت: در جلسه توجیهی روزانه جمعه.

“این ویروس تنها چیزی است که بر سلامت مردم است.”

– با فایل ها از ایان Bickis.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در مارس 3, 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de