در دراز مدت مراقبت از خانه در حال ارائه ماسک و دستکش, اما تنها اگر آنها می پرداخت

تورنتو — در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر کانادا تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) است در تامین کوتاه مدت.

در یک ویدئو ارائه شده توسط یکی از خانه در غرب کانادا که خواست نامش قفسه ها خالی هستند که در آن ابزار ضروری برای محافظت از خانه سالمندان کارکنان و ساکنان — دستکش و ماسک — باید ذخیره شود.

هنوز دراز مدت مراقبت از خانه نیاز اخذ شده است ایمیل ارائه آن بسیار لوازم. گرفتن ؟ اغلب آنها در حال ارائه در عمده نشانه گذاری شده است.

ایمیل های که ارائه شد به اخبار CTV نشان می دهد تولید کنندگان ارائه درجه بالا ماسک است که یک بار یک باک یک قطعه در حال حاضر در دسترس برای تقریبا 8 دلار در هر — یک 700 درصد افزایش دهد.

ماسک های جراحی که هزینه 12 سنت در هر یک از ماه دسامبر در حال حاضر نزدیک به 6 دلار در یک قطعه. که تقریبا 5,000-درصد پرش.

وضعیت برخی از ترس که آنها را نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه حفاظت آنها.

Jodi سالن صندلی کانادا انجمن برای مراقبت دراز مدت گفت که او احساس می کند که آن را “واقعا ما ساکنان زندگی در معرض خطر اگر ما نمی تواند دسترسی و ارائه تجهیزات مورد نیاز برای ما است.” بالا بردن قیمت او گفت: “قابل قبول نیست.”

اما داستان پیچیده تر از آن را برای اولین بار به نظر می رسد با توجه به یک شرکت کانادایی است که در خدمت به عنوان واسطه برای ارائه به شدت مورد نیاز N95 ماسک برای دراز مدت مراقبت از امکانات و بیمارستان ها.

نجات آلپ و پزشکی عرضه مقامات می گویند که دسترسی به حمل و نقل آینده در اوایل این هفته از فولاد و N95 ماسک. این شرکت با ارسال ایمیل به بیمارستان ها و مراقبت دراز مدت گروه با فوریت مورد نیاز N95 ماسک ذکر شده است در $17.52 یک قطعه به علاوه حمل و نقل و دست زدن به. که بیش از 900 درصد بالاتر از نرمال قیمت فروش حدود 1.70.

شرکت مقامات می گویند که قیمت بالا نیست تعیین شده توسط آنها را خود تامین کننده بین المللی. آنها می گویند که تنها با اضافه کردن 5 درصد نشانه گذاری از قیمت است که به پوشش هزینه های خود را.

خود را صاحب جف Burko گفت: اخبار CTV از طریق تلفن است که آنها در حال فروش این تجهیزات حفاظت فردی “به عنوان یک خدمت به جامعه است.

“هر کسی که به ما ارائه شده این و یا تماس با ما آگاه شده است که این کار در هزینه-بازیابی اساس و ما اذعان به این واقعیت است که هزینه گزاف” Burko گفت.

“با این حال ما هیچ کنترل بیش از این ندارند.”

Burko گفت: در پیگیری ایمیل به اخبار CTV که خود شرکت تامین کننده است که در ایالات متحده, و آنها به او گفته اند که قیمت های بالا هستند و با توجه به “به شدت متورم هزینه های تولید” و “حمل و نقل هوایی هزینه” و اضافه کرد که این شرکت ممکن است فروش این محصولات در از دست دادن اگر حمل و نقل منوط به تعرفه های بالاتر از آنها برای برنامه ریزی.

بنابراین تنها جایی که از این ماسک و دستکش از آینده ؟

برخی از تولید کنندگان می گویند آنها در حال حمل از “Asia.” دیگران بیشتر مستقیم. یک ایمیل از یکی دیگر از امکان تامین کننده به نام “سیمون” می نویسد: “این ماسک ساخته شده در چین توسط تولید کنندگان معتبر با گواهینامه FDA.” اما روشن نیست که اگر این ادعا درست است یا نه.

هنوز قیمت های بالاتر را ترک کسانی که مراقبت از سالمندان آسیب پذیر در موقعیت.

“ما کاملا باید انتخاب بسیار کمی برای خرید تجهیزات است که ما باید در هر نقطه قیمت” هال گفت. “و آن را احساس می کنم مثل این شرکت های بهره در هزینه های ما و در ما ساکنان’ هزینه است.”

اتاوا است انتظار خود را حمل و نقل از PPE دوشنبه.

اگر چه دولت اعلام نشده جزئیات بالقوه نشانه های از تامین کنندگان فدرال وزیر بهداشت Patty Hadju نشان داده است که آنها آماده هستند برای آن امکان.

“این غرب وحشی از تهیه” گفت: Hadju. “و آنچه ما در حال تلاش برای انجام به عنوان یک کشور است و بدیهی است که نگه داشتن چشم در هزینه بلکه دانستن است که ما در حال رفتن به مجبور به پرداخت قیمت های متورم در یک بازار که در آن وجود تقاضای بالا برای این محصولات است.”

کانادا انجمن برای مراقبت دراز مدت می گویند که آنها در نامه ای به مقامات فدرال هفته پیش — هشدار از این همه — اما که آنها هرگز شنیده بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im