تورنتو — در دراز مدت مراقبت از خانه در تورنتو غرب پایان می گوید که 25 ساکنان آن در حال حاضر درگذشت COVID-19.

Eatonville مراقبت مرکز واقع در Burnamthorpe جاده و شرق و مرکز را تایید کرد شمار تلفات ناشی از این ویروس در آن تسهیلات دوشنبه شب.

وجود دارد در حال حاضر 49 تایید موارد COVID-19 در خانه و شش آزمون نتایج در حال بررسی است.

“ما اقامت پیش بینی گزارش افزایش در تعدادی از گزارش موارد مثبت طی هفته های آینده ما به عنوان علامتی اما نه هنوز تایید COVID-19 ساکنان در این زمان” مدیر اجرایی اولین مک دونالد در بیانیه ای گفت. “من می خواهم برای اطمینان از این جامعه ای که ما گرفته اند همان احتیاطی با این ساکنان به عنوان با COVID-19 تأييد ساکنان.”

او گفت: این تاسیسات در حال کار با بهداشت عمومی “به مدیریت این بیماری مناسب است.”

تورنتو بهداشت عمومی تایید دوشنبه که آنها در حال کار با امکانات مدیریت شیوع.

“ما می دانیم که Eatonville دراز مدت مراقبت از خانه در حال حاضر یک COVID-19 شیوع است که شامل اقامت مرگ” تورنتو بهداشت عمومی در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به کار با آنها را برای اطمینان از وقوع اقدامات کنترلی در محل هستند در این خانه است. ما به طور جدی به بررسی این COVID-19 شیوع در Eatonville دراز مدت مراقبت از خانه و این غم انگیز مرگ و میر و ما گزارش حقایق مربوط به این موضوع به عنوان به زودی به عنوان تحقیقات در حال اتمام است.”

در یک به روز رسانی ارسال به دستياران خانواده دیروز Eatonville گزارش داد که 14 مرگ و میر در تاسیسات.

مک دونالد نسبت پرش ناگهانی در, مرگ و میر به تغییرات در استان معیارهای تست.

“بهداشت عمومی تایید کرده است که نه ساکنان که قبلا گذشت با توجه به علل ناشناخته اند در حال حاضر شده است نسبت به COVID-19. این شده است منعکس شده در گزارش تعداد موارد اما نه نمایندگی جدید و میر نسبت به ویروس” او در بیانیه ای گفت:.

تورنتو بهداشت عمومی اشاره کرد که “تعداد دائما در حال تغییر به عنوان شرایط تکامل است.”

تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا گفت شنبه که او “بسیار نگران” درباره COVID-19 شیوع بیماری در این شهر را در دراز مدت مراقبت از خانه.

او با اشاره به “تاثیر مخربی بر ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما و عزیزان ما.”

از روز شنبه وجود دارد COVID-19 موارد گزارش شده در 39 دراز مدت مراقبت از خانه ها در شهرستان.

انتاریو مقامات بهداشت گفت: آنها با توجه به قوانین سختگیرانه تر برای دراز مدت مراقبت از خانه مانند محدود کردن مراقبت های بهداشتی کارکنان به کار تنها در یک مرکز.

در بیانیه مک دونالد همچنین تشکر ساکنان خانواده ها و کارگران برای بخشی خود را در برخورد با این وضعیت.

“من می خواهم برای تشکر از خانواده های ما ساکنان خود را برای صبر و درک” او گفت:. “این زیان ها احساس توسط هر کس و من درک می کنم که این بسیار دشوار و نامشخص زمان برای جامعه ما و برای عزیزان خود. با این که من می خواهم برای تشکر از ما در خط مقدم کارکنان خود را پشتکار و فداکاری و مراقبت دلسوز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو