ورود به سیستم به احتمال زیاد تا به حال اثر قابل توجهی در تابستان آتش سوزی: دانشمندان

در سطح زمین ثبت و دیگر درمان های ترک باقی مانده (تا 450 تن در هر هکتار) که باعث افزایش سوخت بارگذاری. و آن را نیز تغییر جنگل ترکیب ایجاد گسترده و متراکم مناطق از جوان های مشابه-سن درختان و کمتر از عناصر مرطوب مانند درخت سرخس.

در حال بارگذاری

“ورود به سیستم طول می کشد و دور درختان و اجازه می دهد تا باد و نور خورشید به سیستم” گفت: همکاری نویسنده پروفسور جیمز واتسون حفاظت دانشمند در دانشگاه کوئینزلند.

“به عنوان یک نتیجه از این مناطق به مراتب خشک و چون شما را حذف کرده و درختان بلند بسیاری از نهال های جوان آمده اند و آنها را بسیار قابل اشتعال است.”

پروفسور واتسون که نقش در دانشگاه کوئینزلند co-بودجه توسط انجمن حفاظت از حیات وحش – بین المللی غیر دولتی سازمان است که کار نمی کند در استرالیا – گفت: سیاست گذاران نیاز به تمرکز بر علم و نه ایدئولوژی.

“این امر می تواند واقعا خوب اگر رهبران این روز می تواند نگاهی به شواهد و فکر می کنم در این مورد در شرایط خطر است. ورود به سیستم ایجاد شغل و اشتغال, اما آن را نیز ایجاد خطر” او گفت:.

Clouds from a nearby bushfire are seen over Mount Wellington in Tasmania.

ابرها از نزدیک bushfire دیده می شود بیش از کوه Wellington در تاسمانی. اعتبار:علامت متکالف

به عنوان یک نتیجه از ورود در جنوب شرقی استرالیا و مناطق زیادی از وارد و احیا جنگل سوخته بارها و بارها در 25 سال گذشته, مقاله می یابد.

از یک میلیون هکتار سوخته در 2019-20 bushfires در شمال شرق ویکتوریا حدود 35 درصد سوخته شده بود قبلا از سال 1995. در عین حال دانشمندان بر این باورند این نوع از جنگل باید رایت بیش از یک بار در هر 50 تا 150 سال است.

پروفسور دیوید Lindenmayer یک از نویسندگان این مطالعه گفت: تجویز همچنین به عنوان شناخته شده “کنترل” سوزش تنها هنگامی مؤثر انجام شده در داخل کیلومتر از خانه و به طور منظم در اطراف هر سه سال.

ورود به سیستم باید از مناطقی که آن را می افزاید: به بار سوخت و افزایش شدت و خطر برای انسان, ایمنی, این, محققان دریافتند. و چوب تولید باید از مزارع و نه بومی جنگل.

ورود از سر گرفته است و در آتش سوزی آسیب دیده جنگل های ویکتوریا و نیو ساوت ولز با وجود هشدارهای از محیط زیست که ویران بوتهزار و حیات وحش در معرض خطر هستند بیش از حد شکننده است.

دولت ویکتوریا ورود به سیستم آژانس VicForests هفته گذشته نشان داد قصد ورود 3500 هکتار از جنگل های سوخته در طول تابستان فاجعه بار آتش سوزی در چند سال آینده.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de