وحشت خرید در استرالیا و ایالات متحده و بریتانیا را دیدم رهبران درخواست تجدید نظر برای آرامش بیش از این ویروس است که بیش از آلوده 156,000 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 5800.

چندین کشور تحمیل ممنوعیت جرم جمع آوری و توقیف ورزشی, فرهنگی و مذهبی, حوادث, در حالی که کارشناسان پزشکی از مردم خواست تا عمل “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش.

اتریش صدراعظم خواست مردم را به خود منزوی و اعلام ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و بیشتر محدودیت که می تواند این کشور را وارد کنید.

همه از پاپ فرانسیس’ عید پاک خدمات در ماه آینده برگزار خواهد شد و بدون وفادار حضور در واتیکان گفت: در یک مرحله اعتقاد به بی سابقه ای در دوران مدرن.

خدمات چهار روز از عمده حوادث از مقدس روز شنبه به یکشنبه عید پاک, معمولا رسم دهها هزار نفر از مردم به سایت در رم و واتیکان.

A woman wearing a protective mask, walks near Arc de Triomphe following France's Prime Minister announcement to close most all non-indispensable locations, cafes, restaurants, cinemas, nightclubs and shops as France grapples with an outbreak of coronavirus (COVID-19) disease, in Paris, France, March 15, 2020. Reuters

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ پیاده روی در نزدیکی Arc de Triomphe زیر فرانسه نخست وزیر اعلام به نزدیک ترین همه غیر ضروری, مکان, کافه و رستوران و سینما و کاباره ها و مغازه های فرانسه چنگ زدن با شیوع کروناویروس (COVID-19) بیماری در پاریس فرانسه, مارس 15 سال 2020 است. ایسنا

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: از نیمه شب یکشنبه مسافران بین المللی از ورود در کشور نیاز به منزوی کردن خود برای 14 روز و خارجی کشتی کروز خواهد بود ممنوع برای 30 روز با توجه به افزایش وارداتی موارد است.

استرالیا در آخرین محدودیت های آینه آن اعلام شده توسط همسایه نیوزیلند در روز شنبه.

ممنوعیت سفر هواپیمایی, کاهش

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای coronavirus خود دکتر گفت: به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده توسعه یافته در کشور و ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ملاقات یک هیات برزیلی است که در آن حداقل یک عضو از آنجا که آزمایش مثبت است.

سفر محدودیت و ممنوعیت و شیرجه رفتن در جهانی مسافرت هوایی دیدم بیشتر خطوط هوایی کاهش, با, American Airlines, Inc برنامه ریزی برای کاهش 75 درصد از پروازهای بین المللی از طریق مه 6 و زمین تقریبا تمام آن widebody ناوگان.

چین سخت تر چک های بین المللی مسافران پس از رسیدن به فرودگاه پکن روز یکشنبه پس از شماره وارداتی جدید کروناویروس عفونت پیشی محلی منتقل, موارد, برای دومین روز در یک ردیف.

هر کسی از ورود به پکن از خارج از کشور منتقل خواهد شد به طور مستقیم به یک مرکز قرنطینه تسهیلات برای 14 روز برای مشاهده شروع مارس 16, شهرستان, دولت, رسمی گفت.

چین که در آن همه گیری آغاز شد و در ماه دسامبر به نظر می رسد در حال حاضر به صورت یک تهدید بیشتر از عفونت های جدید از خارج مرزهای خود را به عنوان آن را همچنان به سرعت گسترش ویروس در داخل کشور.

A man wears a protective face mask as he takes a picture of an empty Arago street, amidst concerns over Spain's coronavirus outbreak, in Barcelona, Spain March 15, 2020. Reuters

یک مرد می پوشد لباس محافظ و ماسک صورت را به عنوان او طول می کشد یک عکس از خالی Arago خیابان در میان نگرانی اسپانیا از شیوع کروناویروس در بارسلونا, اسپانیا, مارس 15 سال 2020 است. ایسنا

چین گزارش کرده است 80,984 موارد و 3,203 مرگ و میر. کشور تحمیل شدیدی مهار سیاست از ژانویه قفل کردن چندین شهرستانها عمده.

مستندات ماندن صفحه اصلی

اسپانیا قرار دادن آن 47 میلیون نفر جمعیت تحت جزئی مستند در روز شنبه به عنوان بخشی از یک 15 روز وضعیت اضطراری برای مبارزه با این بیماری همه گیر در اروپا دوم بدترین آسیب دیده کشور پس از ایتالیا.

خیابان های مادرید و بارسلونا بودند متروکه در روز یکشنبه. همه روزنامه ها انجام شده یک جبهه-صفحه لفاف بسته بندی مزین با دولت ترویج شعار: “هم ما جلوگیری از این ویروس است.”

اسپانیا تا به حال 193 مرگ و میر ناشی از این ویروس و 6,250 موارد تا کنون پخش عمومی TVE گفت: در روز یکشنبه.

فرانسه بسته خواهد شد و مغازه ها و رستوران ها و امکانات سرگرمی از یکشنبه با 67 میلیون نفر از مردم گفت: به ماندن در خانه پس از تایید عفونت های دو برابر در 72 ساعت.

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ گفت: دولت تا به حال هیچ گزینه ای دیگر پس از بهداشت عمومی سازمان گفت: 91 نفر کشته در فرانسه و تقریبا 4,500 شد و در حال حاضر آلوده.

“ما باید کاملا محدود ما حرکات,” او گفت:.

اما انتخابات محلی فرانسه رفت جلوتر.

“من می خواهم برای رای دادن و نگه داشتن زندگی زندگی من بدون توجه به آنچه. من نمی ترسم از این ویروس گفت:” 60 سال سن رای دهندگان خواست که به شناسایی تنها به عنوان مارتین در پاریس ايستگاه.

بریتانیا در حال آماده سازی برای ممنوعیت تجمع جمعی و می تواند منزوی کردن افراد سالخورده بیش از 70 تا چهار ماه به عنوان بخشی از برنامه ای برای مقابله با coronavirus وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

آرژانتین ممنوع, ورود برای افراد غیر مقیم شده اند که برای هر کشور به شدت تحت تاثیر coronavirus در 14 روز گذشته در حالی که کلمبیا گفت: این امر اخراج چهار اروپایی ها برای نقض اجباری قرنطینه پروتکل ساعت پس از بسته شدن مرز خود را با ونزوئلا است.

شروع پنج شنبه, کره جنوبی آغاز شد و به موضوع بازدید از فرانسه و آلمان و انگلیس و اسپانیا و هلند به سختگیرانه تر مرز چک پس از اعمال قوانین مشابه برای چین و ایتالیا و ایران که تا به حال عمده شیوع بیماری.

بازدید کنندگان از این کشورها در حال حاضر نیاز به دانلود یک برنامه به گزارش آیا آنها علائم. کره جنوبی شده است تست صدها نفر از هزاران نفر از مردم و پیگیری بالقوه حامل با استفاده از تلفن همراه و فن آوری های ماهواره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de