مستند آواز: علم چرا موسیقی ما کمک می کند تا اتصال در انزوا

“Don’t hold back, آواز خواندن با تمام قلب خود گفت:” ما همکار سیمون بارون کوهن در زوم جلسه شب دیگر با همکار خود اعضای گروه. سیمون مدیر اوتیسم مرکز تحقیقاتی در دانشگاه کمبریج در روز و باس آنلاين بلوز و گروه فانک عمیق آبی در شب. گروه او و بسیاری دیگر در حال به زوم ایرویز به بازی موسیقی با هم.

یکی از مهمترین و تشویق پدیده های ما شروع به دیدن در پاسخ به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از روش های نوآورانه است که مردم شروع به پیوند با یکدیگر و به خصوص موسیقی.

در شروع مستند در ایتالیا, فیلم رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی از همسایگان آواز با یکدیگر در سراسر بالکن. این روند نیز اتفاق افتاده است در اسرائیل و اسپانیا و عراق و آمریکا و فرانسه و لبنان و هند و آلمان و کشورهای دیگر. و آن را فقط بالکن. مردم با رفتن به پشت بام ها و پنجره ها و حتی آنلاین.

این نیاز به پیوند – از طریق موسیقی به خصوص – مربوط به ویژگی های اساسی انسان است. در برخی از راه های میان وحشت از COVID-19 گیر ما در حال تجربه یک بحران های اجتماعی و روانی آزمایش است که به ما بینش به آنچه نهفته در هسته انسانیت ما.

اجتماعی مغز

ما ذاتی موجودات اجتماعی. در واقع برخی از محققان استدلال کرده اند که در یک بیولوژیکی سطح اجتماعی مغز در انسان است که توسعه یافته تر از آن است که از هر گونه دیگر بر روی زمین. به عنوان مثل ما انسان ها یک نیاز زیستی به شکل اوراق قرضه و همکاری با یکدیگر است.

این آشکار است در این فیزیولوژیکی و روانی استرس را تجربه می کنیم زمانی که ما جدا شده را افزایش می دهد که درایو ما برای ارتباط با دیگران – چیزی است که ما شاهد در جوامع در سراسر جهان است. به سادگی قرار دادن اجتماعی مغزی نیاز به تغذیه می شود و اگر مجبور به انزوا خواهد انطباق با پیدا کردن راه هایی برای اتصال.

آنچه جالب است این است که به سادگی پیام هر یک از دیگر و یا ساخت تماس های تلفنی به نظر نمی رسد به انجام ترفند. حتی چهره به صورت ویدئو کنفرانس نشده است به اندازه کافی برای بسیاری از. ما نیاز به اتصال در راه است که اجتماعی مغز را با طنین در سطح عاطفی.

این است که در آن موسیقی می آید. ما همه آشنا با عبارت “موسیقی غذای روح” است اما این هم درست است که “موسیقی غذایی برای مغز”.


ادامه مطلب: Coronavirus: برای اجرا در مستند حاضر در حال تبدیل شدن زنده جدید


تحقیقات نشان می دهد که هنگامی که ما بخوان با هم اجتماعی ما مغز فعال می شوند برای تولید اکسی توسین. این یک مغز هورمون نزدیک به انسان راه معاشرت با یکدیگر است. آن منتشر شده است که ما به شکل اوراق قرضه اجتماعی, هنگامی که ما در حال هماهنگ با یکدیگر در طول چهره به چهره تعامل و هنگامی که ما صمیمی با دیگران به همین دلیل است که برخی به آن اشاره به عنوان “نوازش” و یا “عشق” هورمون.

تحقیقات اخیر در موسیقی نشان داده است که اکسی توسین را افزایش می دهد هنگامی که ما بخوان در تمام انواع از راه. کار توسط عصب شناسی Jason کیلر و همکاران در سال 2015 نشان داد که سرایندگی آواز افزایش اکسی توسین. مطالعه دیگری در سال 2017 توسط T Moritz Schladt و همکاران نشان داد که اکسی توسین افزایش طول بداهه آواز با دیگران است.

اما آن را فقط در آواز است که اکسی توسین را افزایش می دهد. یک سال 2017 مطالعه توسط Yuuki Oishi و همکاران نشان داد که اکسی توسین را افزایش می دهد تنها پس از گوش دادن به موسیقی است. و نه تنها که آن را افزایش می دهد که گوش دادن به هر دو آهسته و سریع موسیقی tempos.

آنچه باعث می شود ما انسان

همه از این نقاط به همین دلیل در یک بیولوژیکی سطح موسیقی است که بخشی از آنچه که از ما انسان می سازد. هر کس متفاوت است و وجود دارد این است که موسیقی برای دیدار با سلیقه همه همین دلیل است که ما برای اجرای یک پروژه به نام موسیقی جهان است که در آن مردم می توانند نگاهی به آزمون و پیدا کردن چگونه خود را منحصر به فرد موسیقی تنظیمات لینک کلیک کنید برای مغز خود را با نوع و شخصیت.

اما هر سلیقه خاص خود را موسیقی نقش مهمی در اتصال با دیگران در مستند. به همین دلیل گروه آواز جلسات جوانه زده اند در سراسر حیاط و از طریق ویدئو کنفرانس سیستم عامل در طول بیماری همه گیر. و به همین دلیل ما می بینیم التون جان, Alicia Keys, کریس مارتین از Coldplay و بسیاری دیگر پخش زنده کنسرت از خانه های خود را برای جهان برای شرکت در.

موسیقی قدمت حداقل 40000 سال در تاریخ بشر است. تکاملی نظریه ها در مورد ریشه های موسیقی هستند اما بیشترین تاکید بر نقش اجتماعی خود. این شامل تقویت انسجام گروهی در شکارچی بار و به عنوان یک راه سیگنالینگ ارزش های مشترک و قدرت درون و بین گروه های قبیله ای.

حتی چارلز داروین فکر ریشه های موسیقی و استدلال کرد که ممکن است نقشی در انتخاب است. او پیشنهاد کرد که معاشقه آهنگ ها ممکن است نشانه های جذاب و تکاملی تطبیقی صفات به شرکای بالقوه است.

امروز در حالی که ما به صورت یک بحران جهانی موسیقی را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت و حتی در را مجبور به انزوا. موسیقی نهفته در ماهیت انسانیت ما از آنجا که آن را قادر می سازد سطح اجتماعی پیوند است که ما را متمایز از دیگر گونه است. از آواز لالایی از یک پدر و مادر به نوزاد به جرم جلسات جم آنلاین همه ما می تواند به نوبه خود به آهنگ برای حفظ سلامت عقل ما امید ما و ما همدلی نسبت به یک دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de