مستند است riling سیاه و سفید آفریقای جنوبی: این می تواند یک تنظیم مجدد لحظه ؟

دولت آفریقای جنوبی به نظر می رسد رفته اند از فقدان اطلاعات همراه به یک شرکت, اما معقول استراتژی مستند به تاخیر درد COVID-19 به بسیاری از ورودی و ظاهر معتاد به اسب دوانی نگرش به محدودیت.

آمار آفریقای جنوبی ارائه اطلاعات در مورد چگونه این بیماری همه گیر را ویران کرده است اقتصاد کشور است. داده ها از علوم انسانی شورای پژوهش نقاط قریب به اتفاق انطباق با محدودیت های اعمال شده توسط شهروندان در حالی که به طور منظم به روز رسانی توسط موسسه ملی بیماری های مسری نشان می دهد میزان عفونت در ادامه به رشد دارد.

دانشگاهیان و سازمان های غیر دولتی انجام داده اند همان تمرکز در درجه اول در اقتصاد و مردم فقیر در خاص است. بسیاری از دیگران باید به دنبال, با داده ها و یا مدل یا هر دو.

در پاسخ دولت توسعه پنج مرحله شواهد مطلع استراتژی است. این رویکرد است که به منظور سهولت مستند در محل پس از 27 ماه مارس با ارزیابی سطح و سایت های خطر و تنظیم درآمده است. دولت و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa خاص در ابتدا برنده جهانی ستایش خود را برای پاسخ به COVID-19 و آشکار تکیه بر علم به راهنمای آنها. پس از آن بود.

چیزی تغییر کرده است – دولت و یا شهروندان ؟

Capriciousness

قابل توجه است که چگونه به سرعت آفریقای جنوبی را از دست داد حس رفاقت و حمایت از یک رهبر قوی و شروع به شکایت و نه در مورد crypto-فاشیستی استبداد. این تشدید شد دولت آن را به عنوان معرفی شده یک “مرحله 4” بود که به معنای سبک تر از “مرحله 5”.

آن را با 73,000 سربازان بیشتر برای کمک به پلیس و مدیریت جدید 8pm-ساعت 5 صبح مقررات منع رفت و آمد. تا کنون آنها را مورد ضرب و شتم و تهدید و ارعاب مردم بی گناه حتی کشتن یک انسان است. شهروندان اجازه داده شد یک “پاداش” از سه ساعت ورزش بین 6 صبح و 9 ساخت اجتماعی فاصله به جای به چالش کشیدن.

در 1 مارس زمانی که آرام محدودیت لگد در جاده های پر از دونده, واکر, shufflers دوچرخه سواران در اسپندکس خود و سگ از هر نوع. به عنوان او مواجه دریایی از (عمدتا) سفید چهره دویدن در کیپ تاون تفرجگاه پلیس وزیر Bheki Cele تهدید:

من تو را دیدم این چیزی که در حال اجرا من فکر می کنم ما خواهد ساخت نوعی توصیه به ملی فرماندهی شورا در مورد آن.

وی افزود:

من تو را دیدم … مردم در حال اجرا در باشگاه پیاده روی با سگ خود را و آنها را حتی شنا – چیزی است که [criminalised] در مقررات…

و در مورد هر کسی که در شک در مورد کسی که تا به حال قدرت او افزود: “ما می توانید در مورد سطح 3” از آنجا که چنین رفتاری به معنای شهروندان نیست “شایسته” آن است.

آن است که نهایی پرتاب-دور خط که دریچه های شبکه ای. این است که برای شهروندان به “کسب درآمد” و یا “سزاوار” چرا که آنها به خوبی رفتار می کنند به معنای آن است که علم محور مبتنی بر ریسک تجزیه و تحلیل است که تعیین مراحل 1-5. اما در حال حاضر آن بویش capriciousness با بیش از یک اشاره از پرداخت بازگشت.


ادامه مطلب: آفریقای جنوبی در پاسخ به COVID-19 بدتر وضعیت اسفبار زباله reclaimers


آفریقای جنوبی – بدون در نظر گرفتن نژاد یا طبقه – این برداشت که آنها را تماشا تعاونی حکومت وزیر Nkosazana Dlamini-زوما اعلام واژگونی یک وعده از توتون و تنباکو فروش مجاز تحت عنوان “مرحله 4” ساخته شده قبلی توسط رئیس جمهور Ramaphosa. شبیه به جشن آنها گفتن که آیا آنها “سزاوار” مرحله 3 یا نه.

تقریبا تمام تحقیقات به نژادی نگرش در آفریقای جنوبی نشان داده نژادی تمايز در حال رشد است. این بود که بیشتر به راحتی نشان داده شده است در سال 2019 انتخابات است. این تفاوت ها به نظر می رسد به طور فزاینده ای به جای یک مشترک خصومت نسبت به ANC دولت است که به نظر می رسد ساخت قوانین به عنوان آنها احساس می کنید مانند آن است که خود وزرا به وضوح احساس فوق COVID-19 – و مهمتر از شهروندان است.

رجعت به گذشته ننگین

در حال شهروندان محافظت مبتنی بر شواهد مداخلات و یا آنها در حال صحبت کردن در اطراف با معنی-روحیه سیاستمداران ؟

اگر کشور گام به عقب وجود دارد نه چیزی به ارزش یادگیری در حال حاضر به خصوص برای سفید آفریقای جنوبی?

فکر می کنم در مورد آن. شما نمی توانید به رفتن به محل کار یا مدرسه و یا به پارک مگر اینکه دولت می گوید شما می توانید. آزادی خود را از جنبش به شدت محدود است. شما گفت که شما مجاز و شما قرار است به یک مجوز شبیه به یک dompas (dumb عبور) برای اثبات شما از نظر قانونی ، (این dompas بود تحقیرآمیز سند هویت همه مردم سیاه و سفید مورد نیاز برای حمل در طول حکومت آپارتاید که کنترل حرکات خود را.)


ادامه مطلب: آفریقای جنوبی نیاز برای پایان دادن به این مستند: در این طرح برای جایگزینی آن


و نیروهای نظامی و پلیس وجود دارد برای اطمینان از شما اطاعت و یا ضرب و شتم جهنم از شما. رفتار خود تلقی خارجی ندارد و طبیعی است. شما می توانید تنها با وارد کردن برخی از مغازه ها و تنها پس از شما در حال sanitised (دلیل این که شما ممکن است کثیف و یا ناقل بیماری) و شما نمی توانید خرید الکل یا سیگار. و به غیر از تعداد انگشت شماری کوچک کار خود را ضروری است و دولت خواهد شد و برای شما تصمیم می گیرید اگر شما کار می کنند یا نه.

آفریقای جنوبی نظامی افسر پلیس به اجرا در سراسر کشور COVID-19 مستند. امانوئل Croset / AFP) از طریق گتی ایماژ

سفید آفریقای جنوبی در حال حاضر باید یک جای راحت و کوچک بینش به آنچه در زندگی تحت آپارتاید بود. می توان آن را قدرتمند حاضر به همدردی با آنچه آن را مانند به سیاه تحت آپارتاید – و این بار سیاه پوستان و سفید پوستان هستند و همه تحت درمان همان.

همه آنها تحریک شده توسط دولت است که به نظر می رسد خم در اعمال قدرت در, کوچک, راه های تند و زننده. همین دلیل است که این می تواند در یک لحظه به دلیل سیاه و سفید آفریقای جنوبی واقعا همه در این با هم و همه آنها به طور فزاینده ای دوست نداشتن دولت خود را با هم.

اگر مردم سفید می تواند به توقف اقدام به عنوان اگر آنها به صورت جداگانه و شخصا مورد حمله و درک مشترک طبیعت از ناخشنودی و خشم وجود دارد که پتانسیل واقعی برای برخی (خیلی با تاخیر) شفا.

به عنوان اقتصاد جهانی از مخازن سفیده با سیاست های بازنشستگی و سهام و کسب و کار هستند که آمار در جیب. جامعه و اقتصاد آنها گفته است که هرگز قصد بازگشت به حالت عادی – آنها را مجبور به تنظیم مجدد در مختلف هنوز ناشناخته راه.

می توانند ؟

هرگز زباله یک بحران خوب

اگر آفریقای جنوبی به تنظیم مجدد می تواند مردم خود را آگاهانه و با هم – این درمان را به عنوان واقعی “معجزه” لحظه ؟ بسیاری از کار های خوب انجام شده است پس از آپارتاید که مزایای سفید اقلیت به ضرر سیاه اکثریت در سال 1994 به پایان رسید. میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر باید حذف آب منتقله از راه آب فاضلاب و برق و قیری جاده ها, چراغ های خیابانی و مانند آن. کاملا چند مطلب باید آموزش عالی و برخی از ثروت است.

با توجه به مطالعات آشتی است نه شانس هست. نژادپرستی نژادی جبران و حمایت ساخته شده اند کار کوتاه از نجیب اهداف از اوایل 1990s.

ما باید گذشته از 26 سال به عنوان آفریقای جنوبی’ زیربنایی سرمایه گذاری برای املاک “جدید آفریقای جنوبی” قادر به پدیدار شود.

اگر فرض کنیم که جامعه مهم تر از به سادگی تکرار “این اقتصاد احمق!”, در حال حاضر این شانس را به صورت متفاوت و به تنظیم مجدد به یک واقعیت اجتماعی. ثروت نابود شده است COVID-19 و آن را گذاشته لخت خطوط نابرابری برای همه برای دیدن. بنابراین بحث از مالیات بر ثروت برای تلفن های موبایل گویا نه تنبیهی در پست COVID-19 زمینه.


ادامه مطلب: Coronavirus: چرا آفریقای جنوبی نیاز به یک مالیات بر ثروت در حال حاضر


آفریقای جنوبی می تواند بیرون آمدن از مستند بیشتر به عنوان یک همدلانه و ایالات مردم – حتی اگر ایالات متحده در سوزش و یا خشم و هوس باز دولت است که به نظر می رسد با توجه به شواهد مبتنی بر تصمیم گیری به معنای مقررات ریز ریز کردن و تغییر با توجه به وزرا هوی و هوس.

می توانید آنها با استفاده از این لحظه به فراتر از “نژاد” و دیدن یک مشترک بشریت ؟

این نادر است که در هر پست-استبدادی جامعه می شود دو شانس برای آشتی. این ممکن است که فقط برای سفید آفریقای جنوبی در خاص است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de