من درک می کنم که جوانتر سال تحصیلی سطح خواهد شد به احتمال زیاد کمتر موفق با آموزش آنلاین اما ساخت شدید تصمیم به انصراف از مدرسه در حال حاضر لازم است که پیامدهای این ویروس هنوز بسیار ناشناخته است. به علاوه من 100 درصد مطمئن شوید که هر کسی که در سال 12 یا پس از طریق آن می توانید به من وقتی که من می گویند که redoing سال آخر VCE است و نه حتی یک گزینه در نظر گرفته شود.

استفانی لی بیومریس

بیایید ببینید برخی از قربانی از سیاستمداران

با توجه به اقتصاد به shunted به اجتناب ناپذیر رکود و مستند از تمام خدمات غیر ضروری را به عنوان در حال حاضر این است که یک فرصت خوب برای دستمزد سیاستمداران به بررسی می شود. پایه حقوق یک نماینده مجلس در مورد 210.000 دلار است. کاهش این مقدار خواهد تزریق منابع مالی به اقتصاد به بازی گاه به گاه برخی از کارگران اضافی امداد. از جان گذشته بار نیاز به اقدامات ناامید از رهبران ما و این بزرگترین نمونه ای از رهبری است.

جولیان رابرتز, Burwood

را خستگی و سپس اختلال ،

اعلام شده توسط دولت ویکتوریا به دولت احتمالا باعث بسیاری از مشکلات آن رفع خواهد شد. در حال حاضر مردم باید حواس پرتی را از کار و تلاش به ماندن متمرکز در طول بحران. صبر کنید تا زمانی که کل دولت است مجبور به ماندن در خانه و دیدن آنچه که اتفاق می افتد ممکن است با ترکیبی از خستگی و الکل و محدود آزادی. مدنی اختلال ممکن است نتیجه غم انگیز.

دیل بروکس Yarrawonga

به یاد داشته باشید به تنهایی سالمندان

یکی از قلب غم انگیز تراژدی بیرون آمدن از ایتالیا است که افراد مسن با COVID-19 قادر به بازدید عزیزان. من کمی مطمئن نیستید که چه برنامه ریزی برای جداسازی و بستری سالمندان اما من امیدوار هستم که آن را شامل ساده و آسان برای استفاده و دسترسی به چهره به صورت “مجازی” بازدید برای کاهش تنهایی از انزوا.

مایکل لانگفورد Ivanhoe

به تنهایی و در سکوت تفکر

است که به عنوان بزرگ پروموتر از زندگی ساده, Henry David Thoreau یک بار گفت: “من آن را سالم و بی خطر به تنهایی بخش بیشتری از زمان. در شرکت حتی با بهترین کار این است که به زودی خسته کننده و dissipating. I love to be alone. من هرگز در بر داشت همراه بود که پس companionable به تنهایی.” بنابراین قلب شما عزیز روح که به خود جدا برای چند هفته ممکن است شما را قادر به اندیشیدن به مرگ خود و غنی تر برای انجام این کار است.

ریچارد کوک وررنمبول

فروم

جستجو: یک صدای واضح

با تشکر از شما استاد جان Dwyer (نظر 23/3) برای کلمات عاقلانه خود. آنچه از دست رفته است در این کشور توسط یک واحد قابل اعتماد صدای حقیقت برقراری ارتباط این امتیاز با اقتدار به صورت روزانه. آنچه ما در حال حاضر در حال متضاد پیام ها از همه طرف های پزشکی و سیاسی است. تعطیلی مدارس و فقط یک مثال است. به عنوان یک نتیجه از مردم در حال گرفتن بیشتر مضطرب از آنها باید باشد و اغلب کمتر مراقب باشید.

شجاعت به دنبال این چالش مستقیما در چشم و مقابله با آن با اعتقاد راسخ لازم است از هر فرد مجرد است. که تنها می تواند انتظار می رود در آب و بدون ابهام در اطلاعات است.

Uschi فلیکس جنوبی ملبورن

سالخورده مراقبت از نگرانی

من همدردی با سارا راسل نگرانی (حروف 23/3) که مراقبت در مراقبت از سالمندان امکانات در مستند کافی خواهد بود. مادر من در قانون می گوید داروها در حال اجرا در اواخر گاهی اوقات در 10pm او اقلام بهداشتی در حال تغییر و قطعات یدکی در حال ارائه زنگ تماس ها پاسخ داده نشده و تمام فعالیت ها را متوقف کرده اند. بدون شوهر بودن یک نقطه مدافع روزانه ما از ترس برای او سلامت روانی و جسمانی. ما هیچ اعتماد است که این بخش را نمی خواهد را به استفاده از این وضعیت و کاهش سطح مراقبت برای ساکنان خود را در فقدان اقوام و بازدید کنندگان است.

داگ Shaw, Sunbury

خوب باید پیروز شویم

در طول این نگرانی در زمان که در آن حرص و آز و خودخواهی بوده است شایع در برخی از بخش های جامعه, ستایش باید داده شود که در آن به علت. به عنوان یک زن و شوهر سالخورده بازنشستگان که زندگی می کنند در حقوق بازنشستگی کامل به علاوه یک بیت فوق العاده ما زنده در دنیای واقعی و مراقبت های ارائه شده توسط ما, محلی, پزشکی, مردم شده است و درخشان. پزشکان ما می دانیم که قرار بود در تعطیلات با فرزند خود کار کرده اند به گونه ای خستگی ناپذیر برای کمک به نگه داشتن جامعه امن است. ما تا به حال یک ژنرال دیدار در روز جمعه و پس از آن وجود دکتر در یکشنبه تمیز کردن صندلی (در 1.5 متر البته) گرفتن درجه حرارت و آنفولانزا تزریق همراه با پرستار و کمک از کارکنان دیگر. این زمان به قدردانی واقعا مردم خوب ما در جامعه و بستن خودخواه و بی اطلاع و نادان.

آدری و باب Mancor, Newstead

نائورو شانس خواند

در حال حاضر وجود دارد کمی چشم انداز در آینده قابل پیش بینی از افراد بازداشت شده در نائورو دریایی پردازش اینکه اسکان و یا بازگشت به کشور خود را از مبدا. در حال حاضر یک فرصت برای تماس با یک توقف و اجازه می دهد این افراد به اسکان به استرالیا ؟ آن را ارزان تر خواهد شد برای حمایت از آنها را در اینجا و چیزی خوبی است که می تواند از coronavirus بحران است.

جان بولتون تپه

حماقت unmoored

فقدان رهبری و ساده حماقت است اجازه دهید همه ما پایین است. اجازه می دهد آن دسته از کشتی های کروز به حوض و گسترش مسافران و coronavirus به جامعه بود و بی پروا.

بلیندا برک زالزالک

Dutton باید استعفا دهد

فوق العاده و همه جا پیتر داتون شناخته شده برای خود را tender-hearted توجه برای متقاضیان پناهندگی – در حال حاضر نشان داده شده است به مسئول بزرگترین ضربه را در تعداد COVID-19 تشخیص تا کنون. مرد است و نه فقط یک قدرت بی عاطفه ژیان مدعی; او مسئول عدم محافظت از استرالیا مرزها. این یک چیز به سرزنش و آزار و اذیت دفاع از آن دیگری است و بیشتر هیولا غفلت موفق به جداسازی بالقوه حامل گسترش فاجعه است.

مردم در کشتی کروز رنج می برند می تواند یک زن و شوهر از هفته قرنطینه و بهبود می یابند اما آن دسته از متقاضیان پناهندگی که قفل شده است تا در سال Dutton رحمت و که از پیشینیان خود را هنوز را محکوم کرد. آیا شما هیچ شرم Mr Dutton? شما در حال وزير مسئول استعفا دهد.

رابرت ریشتر ملبورن

نفس خود را نگه دارید

با تشکر برای آدم Liaw دستور (23/3) برای ماکارونی با کنسرو ماهی تن و نخود فرنگی منجمد. اما واقعا شش حبه سیر ؟ فقط یک اب زیر کاه استراتژی سن برای تشویق اجتماعی فاصله!

تونی کروگر, Fitzroy

مواد مورد نیاز

دستور عالی از آدم Liaw اگر فقط من تا به حال خشک ماکارونی و نخود فرنگی منجمد. قفسه های سوپر مارکت در حال لخت.

سوزان Munday, Bentleigh شرق

داوران استراحت

AFL توسط تعلیق آینده بازی در خالی استادیوم اتحاد در گذشته به رسمیت شناخته شده و تاثیر بر کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار – داوران.

فشار ضعیف داوران در این خالی استادیوم ها شده است ، آنها شده اند مورد نیاز برای تصمیم گیری بدون ثابت مشاوره در مورد آنچه که تصمیم گیری باید به عنوان به خوبی به عنوان عدم بازخورد زمانی که آنها آن را درست یا غلط به عنوان مورد ممکن است. در گذشته برخی از سلامت عقل غالب در مقابل کشور پریان.

مارتین راس Lenswood

سوخت برای فکر

من رفتم به فشار خون بالا خیابان مالورن که در آن فوق العاده بود $169.9 بنابراین من بیرون راندند. پس من سوار به BP در Malvern Road, Prahran و خرید سوخت برای $133.9. این ACCC است به عنوان بی فایده ضرب المثلی.

بروس Severns, تورک

Cor-blimey, آماندا

چه آماندا Vanstone می گوید: در مورد ملی ما حماقت (نظر 23/3) است که بدون شک درست است. از آن جایی که آن را آینده از آن را نسبتا سخت است. او bemoans دانش-alls و مفسران در زمینه های دیگر از خود; اوه طنز!

او نظرات فقط نظرات مانند دکتر که او با رد “همه ما تا به حال به دانستن آنچه که او فکر می کردم”. اما تجربه سیاسی است که هیچ جایگزینی برای هر تخصص حرفه ای, و نه آن را به طور خودکار اجازه می دهد تا تصمیم گیری درست ساخته شود. او بدیهی است که رنج می برند از یک مورد بد از cor-blimey ویروس به راحتی توسط به دنبال در آینه.

Jenifer نیکولز ارمدل

پرستار بازنشسته در دسترس

با توجه به سر از دانشجويان پزشکی انجمن 17,000 پزشکی دانش آموزان را به پیوستن به مبارزه با کروناویروس (“Student پزشکان ثبت نام برای پیوستن به مبارزه با” 19/3) در حالی که نخست وزیر می گوید: 20,000 دانشجو پرستاران را به پیوستن به نیروی کار است. کجا هستند این دانشجو پرستاران از آینده ؟ در حالی که دانشجویان پزشکی کمک خواهد کرد که در بسیاری از هزاران نفر از پرستاران بازنشسته با سالها تجربه (مانند بسیاری از خودم با 30 سال) خواهد بود خوشحال به داوطلب خدمات خود را در ویکتوریا 24 ساعته coronavirus تدریس خصوصی در خانه.

ایوان دهندگان Frankston تبدیل جنوبی

اجازه دهید ما درود می فرستم رول

فراموش نکنید در مورد صلیب جنوبی. ما باید رول توالت به جای ستاره در پرچم ما برای بهتر نشان دادن آنچه که ما استرالیایی ها واقعا ارزش.

Gary جزایر گلن جنس زنبق و سوسن

بررسی واقعیت های مورد نیاز

پس آشکار است که بسیاری از مردم هنوز هم به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن تهدید coronavirus جدی شاید ما ممکن است حدس و گمان فقط به همین دلیل. یکی از دلایلی که قطعا این است که مردم مانند شانس به عنوان ارائه شده در رسانه ها. من احتمالا نمی خواهد آن را گرفتن پس چرا نگرانی. اما اگر من آن را احتمالا خواهد بود خفیف و من بیش از آن دریافت کنید و شاید آن را فقط به کمک به کمک به گله ایمنی.

قطعا تمرکز اصلی داستان به عنوان ارائه شده در اخبار است در افرادی مانند پیتر داتون تام هنکس و همکاران که قرارداد این ویروس اما “احساس خوب” و انتظار برای بازیابی پس از یک دوره کوتاه از انزوا و درمان علائم. من آرزو می کنم آنها را به خوبی, اما آنچه در مورد آماری بسیار کوچکتر گروهی که در یک واکنش شدید به این ویروس و نیاز به بستری شدن در بیمارستان و شاید هرگز بهبود می یابند. احتمالا با توجه به یک آرزو برای جلوگیری از وحشت عمومی ما به ندرت شنیدن جزئیات از وضعیت خود. شاید فقط شاید ما نیاز به نشان داده شود و بیشتر به صورت گرافیکی فقط آنچه اتفاق می افتد به عنوان یک فرد می میرد از این بیماری به منظور آن را به نزول است که این یک وضعیت جدی.

دیوید Rabl اقیانوس گرو

اعمال کوچک از مهربانی

از یک طرف شما را زشت سوپر مارکت صحنه های آشکار برخی از مردم حرص و آز و خودخواهی. این تصاویر خدمت به کشیدن همه ما را. از سوی دیگر ما دیدن گزارش از ایتالیایی ها آواز خود را از بالکن های مردم ضرورت و پیشنهاد از یک متفکر مرد است که ما از رفتن به ما وآمد در 6 صبح در روز آنزاک و بازی آخرین ارسال در تلفن های ما. زیبا! این همه تلاش برای نشان دادن عشق و محبت و به رسیدن برای ارتباط انسانی ، آنها برای کمک به دفع ترس و یادآوری ما را از انسانیت مشترک ما. آنها ما را به خوبی احساس کنید. می توانید از ما لطفا همه سعی کنید به فکر می کنم از راه های ما می توانید چیزهای کوچک, نوع, اعمال, یا, خلاق, در, ساخت, نه تماس و ارتباط با دیگران است و می توانید رسانه ها لطفا نگاه کنید برای این که گزارش?

کلر Canty, شپپرتن

Egging در وحشت

قطعا باید آن را هم به وحشت-خرید صدها نفر از تخم مرغ عید پاک. آنها در حال رفتن به کمیاب پس از آخر هفته دوم در ماه آوریل پس از همه, و سپس آنها را تنها ظهور در سوپر مارکت ها در بوکس روز 2021. بنابراین در آمد مردم است.

David Allen, Bayswater شمالی

خوب ضد vaxxers?

بنابراین هنگامی که ما یک واکسن برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 آیا من می توانم فرض کنیم همه ضد vaxxers خواهد بود امتناع آن ؟

کارول رید نیوپورت

اخلاقی تجدید

برای بیش از حد طولانی بانک ها و دیگر موسسات مالی و سوپر مارکت زنجیره ای در, در میان دیگران به نمایش گذاشته اند را از دست اخلاقی خود قطب نما با تامین کنندگان و کارکنان تحت درمان با تحقیر و سود و سهامداران ممتاز. از آن شده است لذت بخش برای دیدن که در COVID-19 بحران شده است وجود دارد چیزی اخلاقی تجدید, با این موسسات اقدام در جهت منافع عمومی جامعه است که امرار معاش خود را فراهم می کند. امیدوارم این خواهد بود پایدار نتیجه.

استفان Dinham ساری تپه

فرفری, تخت خواب

Drat! مرزها در حال بسته شدن و هیچ برنامه ای برای فرار به فرفری, تخت شده اند نقش برآب (Leunig, 23/3).

آلن گیبسون Cherrybrook

و یک چیز دیگر

همه گیر

من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم بگویم این است, اما در یکشنبه شب اسکات موریسون شد یک دولتمرد.

دیوید جانستون هیلسویلل

مستند همه خبر بد. حداقل کارلتون شبیه شدن به ماه ژوئن تنها با یک دست. من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که اتفاق افتاده است.

جان Bastiras, السترنویکک

بنابراین Port Adelaide هستند جزئی premiers.

آلن Inchley, Frankston تبدیل

اگر فقط ما مانده بود و با مونشن ما هنوز هم می تواند بازی فوتبال. AFL کشته شدن روح از ملبورن (و جیلان).

دانیل کول Essendon

تسلی برای کسانی از ما گیر در خانه با فرزندان جوان است. قسمت جدید از Bluey!

Merrilyn دروازه Northcote را بازتوییت کرد

احمق و خودخواه علوم کره زمین – در حال حاضر که من در سراسر آمده است که قبل از, Amanda Vanstone (نظر 18/3)?

برند Rieve برایتون

من 92 سال, اما من نمی میرند از ویروس. من می میرم از بی تحرکی.

لنس Cranage کوه Waverley

با عجله تصمیم گیری است. سازمان دیده بان تمدید وحشت خرید در سوپر مارکت ها.

برایان کید کوه Waverley

که 250 میلیون دلار بود که حیف و میل در ورزش rorts خواهد بود بسیار مفید در حال حاضر. آیا ما می توانیم آن را به عقب لطفا ؟

Gary Sayer, وررنمبول

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “چین ویروس” باید به عنوان بدترین شرایط سیاسی و فرصت طلبی از همه زمان.

اندرو Remington, Travancore

خواهر من در 50s و شکایت می کند که او را برای تبدیل شدن به نامرئی به جامعه اما با کروناویروس در اطراف مردم ناگهان متوجه او و خروج از فضا. آن زمان دیوانه.

میله Matthews, Fairfield,

در نهایت

پس از آن درست, زندگی نیست به معنای آسان است.

مالکوم مک دونالد, Burwood

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو