تورنتو — دو تا از بزرگترین کانادا غذا خرده فروشان اعلام کرده اند پرداخت افزایش برای کارکنان از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

Loblaw شرکت با مسئولیت محدود که شامل Shoppers Drug Mart داروخانه ها و املاک کانادا Superstores اعلام کرد که افزایش پنج شنبه برای خود کارگران “برجسته تلاش برای نگه داشتن فروشگاه باز است.”

“ما را ساخته اند این تصمیم به طور موقت افزایش برای جبران ما فروشگاه و مرکز توزیع همکاران حدود 15 درصد عطف به ماسبق به 8 مارس” جالینوس وستون اجرایی رئیس Loblaw شرکت گفت: در اعلام شرکت.

“بر خلاف بسیاری از کسب و کار در سراسر کشور در حال حاضر ما در سوپر مارکت ها و داروخانه ها در حال انجام هست.”

مواد غذایی و زنجیره ای مترو نیز تقویت آن حقوق کارمند ارائه اضافی 2 $در هر ساعت به کارگران در فروشگاه ها و مراکز توزیع, عطف به ماسبق از 8 مارس تا مه 2.

“همکاران ما در فروشگاه ها و مراکز توزیع شده است کار بسیار سخت را برای چند روز در حال حاضر انجام یک کار بزرگ برای حمایت از مشتریان ما که ما با یک بحران بی سابقه” خواندن یک بیانیه از مترو صادر شنبه.

“آنها در خصوص وضعیت دشوار و کار کرده اند ساعت های بسیار طولانی برای خدمت به مشتریان ما.”

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران که نشان دهنده ده ها هزار نفر از کارکنان در خرده فروشی و داروخانه استقبال از پرداخت افزایش و گفت: Loblaw شرکت نیز کارمند و مشتری ایمنی تلاش از جمله نصب و راه اندازی پلکسی گلاس تقسیم وسیله و داروخانه شمارنده و محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه.

“این حق بیمه است که به خوبی سزاوار برای این زمان کارکنان خط مقدم. این مهم است به رسمیت شناختن برای کار ضروری از مواد غذایی ما و داروخانه کارگران در طول این بحران گفت:” UFCW محلی 175 جمهور شاون Haggerty.

“من در تمام کارفرمایان به دنبال این مثال و شناخت کارکنان خود را با پرداخت حق بیمه و تمرکز بر آنها را امن نگه داشتن.”

این اتحادیه همچنین خواستار کارفرمایان به “اطمینان از اشتغال و پرداخت امنیت برای کسانی که قادر به کار است.”

مترو می گوید که دسترسی به آن از کارکنان و خانواده کمک برنامه (EFAP) به تمام فروشگاه های توزیع مرکز و کارکنان دفتر. این سرویس که در دسترس خواهد بود تا زمانی که ممکن است 2 را فراهم می کند محرمانه پشتیبانی و مشاوره.

“اگر شما در مواجهه با مشکلات در محل کار, در خانه, صفحه اصلی مدیریت امور مالی خود را ، در یک دوره استرس و عدم اطمینان این سرویس می تواند به شما کمک کند” خواندن بیانیه ای.

با فایل های از نیکول بوگارت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im