این برنامه توسط اداره مدیریت کسب و کار کوچک از طریق مشارکت بانک ها خدشه دار شد با مشکلات فنی از شروع و حتی به عنوان تقاضا و سردرگمی در مورد چگونه آن را به کار آهسته روند تصویب. در سراسر کشور می شود وام گیرندگان تبدیل شد دور توسط بانک ها به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از متقاضیان. برخی از دست در وقت با ارزش خود را به دلیل بانکداران نمی دانم تمام جزئیات بیشتر در مورد چگونه این برنامه کار می کنند در حالی که دیگران می تواند پیدا کردن وام دهنده است که مقابله با آنها است.

داگ مارتین ورزشی بازاریاب در لانگ بیچ کالیفرنیا نزدیک سه بانک به تلاش برای دریافت وام از طریق این برنامه است. هر تبدیل شده و او را برای دلایل مختلف. به عنوان آخرین چاره, او سعی کرد یک چهارم بانک با کمک های مالی خود را مشاور اما نمی شنوند.

“امروز صبح من به عنوان خوانده شده که پول رفته و گفتم: من حتی نمی توانید یک شات در این” مارتین گفت.

پول بیشتر است انتظار می رود به می آیند اما زمانی که یک سوال باز است. رهبران کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال بحث در مورد اضافه کردن صدها میلیارد دلار برای دوباره پر کردن این برنامه اما موفق به رسیدن به یک توافق است. در روز پنج شنبه کارکنان دموکراتیک رهبری مذاکرات با خزانه کارکنان در مورد راه هایی برای شکستن بن بست اما سناتور. میچ مک کانل ، رهبر اکثریت گفت: هیچ پیشرفت ساخته شده بود و او موکول سنا تا هفته آینده.

مارتین پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل که واجد شرایط برای این وام گفت: کسب و کار خود را خشک کرده بود تا زمانی که شرایط در سواحل غرب شروع به فاسد شدن در اوایل ماه مارس. هنگامی که برنامه های امداد آغاز شده و او شروع به رسیدن به بانک ها.

او برای اولین بار سعی کردم ولز فارگو, جایی که او دارای یک حساب اما گفت: این بانک هرگز در پاسخ به درخواست او برای یک برنامه است. بعدی مارتین سعی ما بانک که به او گفت که آن را نمی تواند مسئولیت رسیدگی به درخواست خود را چرا که او یک مشتری از ولز فارگو, او گفت:. بنابراین او پرسید کوچکتر بانک CommerceWest برای کمک به. آن را بیش از حد به او خودداری کردند زیرا او نبود مشتری است. در نهایت او به دنبال کمک از مشاور مالی که به او گفت که او می خواهد سعی کنید برای دریافت نرم افزار به قرض دهنده کار با مورگان استنلی. اما رادیو سکوت.

ولز فارگو مورد نیاز متقاضیان را به یک کسب و کار چک کردن حساب گفت: کاترین, قرقره, سخنگوی این بانک است. مارتین گفت که او تا به حال یک کسب و کار خط اعتباری در بانک اما نه یک کسب و کار جداگانه چک کردن حساب. آمریکا سخنگوی بانک وام دهنده می روند مشتریان برنامه های کاربردی قبل از به دنبال در noncustomers. رئیس اجرایی CommerceWest نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بانک های شرکت کننده در برنامه وام داده شد و اختیار گسترده ای بیش از که به قرض دادن به, و بسیاری از تصمیم تنها به قرض دادن به کسب و کار آنها تا به حال روابط موجود با. که در سمت چپ بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک — از جمله کسانی که در اقلیت و محروم جوامع — قادر به قرض گرفتن چرا که آنها نمی باید قبل از روابط به یک وام دهنده و یا وجود ندارد به اندازه کافی قوی ارتباط با موجود خود را قرض دهنده است. بسیاری از شرکت بانک ها می گویند که آنها هنوز در حال پردازش کارهای عقب افتاده زیادی از درخواست های مشتریان خود و نمی تواند شروع به در با نام تجاری جدید وام گیرندگان تا کسانی که کارهای عقب افتاده سهولت.

کسب و کار خارجی و حتی بزرگ رستوران های زنجیره ای — که با موفقیت لابی برای معافیت به یک قانون محدود کردن برنامه به کسب و کار با 500 یا کارکنان کمتر — موفق به دریافت وام خود نشان داد که راه ناهموار است که در آن برنامه انجام شده است.

Potbelly ساندویچ فروشگاه زنجیره ای 400, رستوران ها افشا می شود در یک پرونده است که آن را به 10 میلیون دلار تحت برنامه از جی پی مورگان چیس. موج زندگی, علوم یک شرکت زیست فناوری گنجانیده شده در سنگاپور امن 7.2 میلیون دلار از این برنامه با توجه به تشکیل پرونده. یک سخنگوی شرکت Alicia Suter گفت: این بیماری همه گیر “باعث می شود آن را دشوار است برای پیش بینی یا برنامه ریزی برای پتانسیل اثرات مداوم و برنامه ریزی کسب و کار فعالیت ها و عملیات است.” او گفت: 97 درصد از نیروی کار شرکت بود مستقر در ایالات متحده است.

البته صدها نفر از هزاران نفر از وام گیرندگان تایید شده اند و یا دریافت کمک های تحت به اصطلاح چک حفاظت از برنامه بود که به معنای به کسب و کارهای کوچک وام خواهد بود که ببخشند اگر آنها استفاده می شود به کارکنان پرداخت اجاره و یا وام مسکن اصلی. مقامات دولت فدرال در تلاش برای دریافت کمک های بهره برداری و در حال اجرا به عنوان سریع که ممکن است دانستن است که کسب و کارهای کوچک تحت فشار شدید است و می تواند برابر اگر اجرای آهسته بود.

اما که ایجاد سردرگمی است.

هاری سینگ صاحب رایانه نیویورک که دارای دو ورزشگاه در منهتن که هم هزینه $100,000 در اجاره ماهانه فکر او انجام شده بود همه چیز او نیاز به انجام به دریافت کمک از طریق این برنامه است. در مارس 28, پنج روز قبل از راه اندازی رسمی آن او خواسته خود را بانکدار در سیتی گروپ شعبه که در آن او تا به حال شده است یک مشتری برای 40 سال چگونه اعمال می شود. بانکدار به نظر می رسید برای اولین بار به دانستن جزئیات برنامه سینگ گفت: “اما بعد به او اطمینان داد که به محض سیتی شروع به پذیرش برنامه های کاربردی خود را در نظر گرفته بود.

سینگ محاسبه می شود که او نیاز به حداقل $200,000 از برنامه به پرداخت اجاره و کارکنان او گذاشته زمانی که نیویورک دستور داد تمام کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. او در با بررسی بانک هر روز و هر روز به او گفته شد صبر کنید.

“وجود دارد و نه 24 ساعت که من ایمیل و یا متن کسی در سیتی بانک” سینگ گفت. در حالی که او منتظر او مورد مطالعه در برنامه وام در نظر گرفته و درخواست خود را از طریق بانک های دیگر. او شرکت در یک وبینار توسط Newsday در طی آن یک نماینده از اداره کسب و کار کوچک هشدار داد صاحبان به فایل دو برنامه های کاربردی وام در یک بار.

سینگ رشد عصبی است. این روز بودند تیک تاک ، یک شرکت حقوقی او با برخورد در گذشته ارائه شده برای کمک به تسریع در درخواست خود را برای هزینه های: 1% از پول وام یا 5000 $در هر کدام مقدار بالاتر بود. او خودداری کرد.

از روز شنبه هنگامی که این برنامه فرار از پول سینگ شده بود مجاز به ارسال فقط یک مقدماتی درخواست برای وام از طریق سیتی سایت.

“به دنبال بازگشت, اگر من تا به حال فقط پرداخت $5,000, من یک وام در حال حاضر,” او گفت:.

دیگر کسب و کار کوچک صاحبان نمی توانید به دور است. دکتر نانسی کیم که دارای طیف پوست یک عمل با 130 نفر در اسکاتسدیل, آریزونا, تلاش برای دریافت $2.2 میلیون وام اما بانک ولز فارگو به او گفت که وجود دارد یک خط جلوتر از او است و او را به صبر کنید. به نوبه خود او هرگز نمی آمد. او سعی هشت دیگر وام دهندگان و اما یک تبدیل به دور. در نهایت یکی که پذیرفته شده برنامه خود را متوقف برقراری ارتباط است.

قرقره گفت: Wells Fargo شد و در ادامه به تماس با مشتریان در جهت است که آنها مقدماتی درخواست وام دریافت شده است. “ما همچنان به آماده سازی برنامه های ما در خط لوله موجود از کوچک و متوسط کسب و کار و ارائه آنها را به SBA زمانی که بودجه در دسترس,” او گفت:, و اضافه کرد که او نمی تواند نظر خاص مشتریان موارد است.

کسب و کار کاهش یافته است و 80 درصد در این میان و کیم, شوهر, دکتر راجان Bhatt, که کمک می کند تا مدیریت عمل محاسبه شده است که آنها را از پرداخت پول به کارمندان قبل از پایان ماه مه.

“ما با ارزش از دست رفته در زمان درخواست وام” Bhatt گفت. “اگر ما تا به حال اعمال شده در همان زمان به عنوان بقیه از کشور شاید ما را بدست تامین می شود.”

سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های خیریه در میان اشخاص که نمی توانید به فدرال کمک. بروکلین راه آهن, رایگان, مجله فرهنگ است که از طریق کسب و کارهای محلی و دکه های روزنامه فروشی متوقف چاپ نسخه هنگامی که کسب و کار نیویورک بسته شده است. آن مدیر عامل سوفیا Pedlow گفت که او سعی کرده بود به درخواست برای یک $81,000 وام از طریق این برنامه با استفاده از بانک سیتی. او شروع به یک برنامه و در پاسخ به درخواست برای بیشتر کارهای اداری. برخی از سوالات در فرم آنلاین نیست درخواست به سازمان است. آنها را ساخته اند و حس تنها برای یک, برای سود کسب و کار.

“به نظر می رسد بسیار روشن است که زیرساخت که آنها تنظیم کرده است در راستای های غیر انتفاعی” Pedlow گفت: از سیتی روند. او گفت: سیتی نماینده گفته بود او روز شنبه بود که این بانک هنوز هم پردازش برنامه خود را.

درو بنسون یک سیتی گفت این بانک مشغول به کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای کمک به متقاضیان ارائه فرم های خود را. “اگر بودجه اضافی را تبدیل به موجود از کنگره سیتی خواهد کار خستگی ناپذیر برای کمک به این مشتریان دریافت کمک های مالی آنها نیاز به,” او گفت:.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de