زندگی پس از بازمانده COVID-19 هفته و در یک ونتیلاتور

BRADFORD WEST GWILLIMBURY, ONT. — Julie Anne Cabuenas پیاده روی با یک لنگی. او بازوی چپ ضعیف است و او در تلاش است با از دست دادن حافظه.

39 ساله و مادر دوقلوها جان سالم به در COVID-19 اما خالی از سکنه است اثر بودن به شدت تسکین یافته و پزشکی فلج به مدت دو هفته در حالی که در یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“وجود دارد نه یک روز که من نپرسید شوهر من:” آیا این واقعی است ؟ من خواب? من واقعا زنده است ؟ من در اینجا مناسب است؟'” او گفت:.

نشسته در حیاط خلوت خود در Bradford West Gwillimbury, Ont., با او چهار ساله پریدن در ترامپلاین پشت سر او Julie Anne جزئیات هولناکی سفر بازیابی. آن را نزدیک به مرگ تجربه ثابت شده است که او این توهم را تجربه او به عنوان گرایند بودن به مواد مخدر. شدید و هذیان شده بود و اعتقاد داشتند که او دوقلو مرده بودند.

“من گریه می کرد. حتی زمانی که همسرم به نام من و به من نشان داد آنها از من گفتن بود او که پسر من نیست. که دختر من نیست. آنها رفته است. آنها رفته است.'”

کمی شناخته شده در مورد اثرات طولانی مدت COVID-19 ممکن است در اندام. و هنوز هم وجود دارد یک علامت سوال بزرگ بیش از این تاثیر به شدت آرام بخش بیماران برای مدت طولانی. به طور سنتی, بیماران نگهداری می شوند در هواکش برای چند روز اما COVID-19 بیماران قلاب شده در حالی که تحت قدرتمند آرام بخش و فلج مواد مخدر برای هفته ها.

“ما فقط نمی اغلب مردم که بادی هستند که برای مدت طولانی در آن بسیار آرام بخش به دلیل این است که همه با نام تجاری جدید” یکی از جولی, پرستاران, Leslie Depoe گفت: W5. او می گوید: از آن می تواند ماه ها یا سال ها قبل از ما می دانیم که اثر کامل از هر دو بیماری و درمان است.

“پس از مدت طولانی چگونه این بیماران دوره نقاهت? من فکر می کنم آن را خیلی زود به بگویید” گفت: Depoe.

سه هفته پس از آزادی از بیمارستان Julie Anne می گوید او هنوز هم خالی از سکنه شده توسط زنده توهم.

“من همیشه خواب با چراغ چون من می ترسم. من می ترسم به تنهایی. من از شوهرم به بررسی در هر زمان اگر من تنفس یا نه.”

ممنون به زنده Julie Anne نیز درمانده توسط این واقعیت که او آمد تا به مرگ نزدیک از COVID-19 و شوهرش که او نیز آزمایش مثبت همسرشان را از طریق بدون هیچ گونه عوارض عمده. با وجود اینکه در همان خانه هنگامی که هر دو والدین مسری بودند نه از دوقلوها آزمایش مثبت است.

“این یک معجزه است. این یک معجزه از جانب خدا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de