زنده Coronavirus به روز رسانی: ویکتوریا سوابق سه مرگ و میر 397 جدید COVID-19 نفر در روز شنبه به عنوان سالخورده مراقبت از بحران همچنان ادامه دارد; QLD مرز بسته به بیشتر سیدنی استرالیا تلفات جهش به 201

ما عکاس پنی Stephens اسیر برخی از قدرتمند تصاویر ویکتوریا برتر Daniel Andrews به عنوان او همچنان به رهبری دولت را از طریق این موج دوم COVID-19 موارد است.

Victorian Premier Daniel Andrews walks into his COVID-19 update on Saturday.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews پیاده روی به COVID-19 روز رسانی در شنبه.اعتبار:پنی است.

Premier Daniel Andrews on Saturday.

برتر Daniel Andrews در روز شنبه.اعتبار:پنی است.

Victorian Premier Daniel Andrews gives his daily COVID-19 briefing on Saturday.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews, می دهد روزانه خود را COVID-19 جلسه در روز شنبه. اعتبار:پنی است.

تعداد coronavirus موارد مرتبط با ویکتوریا meatworks بیش از دو برابر در یک هفته تکرار روند در خارج از کشور که در آن صنعت شده است منبع اصلی عفونت است.

صنعت باز می ماند با وجود افزایش تعداد عفونت با گوشت اتحادیه هشدار دستمزد پایین کارگران خواهد بود پرتاب از کار و گوشت منابع تهدید خاموش شدن است.

A worker from the Australian Lamb Co abattoir is tested for COVID-19 in Colac.

یک کارگر از استرالیا بره شرکت کشتارگاه تست شده است برای COVID-19 در کلک.اعتبار:Jason جنوبی

تعدادی از عفونت در چهار meatworks افزایش بیش از 200 نفر در هفته به روز شنبه وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمار و ارقام نشان می دهد. Meatworks را تبدیل به یک منبع قابل توجهی از عفونت در مراکز منطقه ای و در شمال و غرب ملبورن.

موارد مرتبط Bertocchi در Thomastown افزایش یافته و از 10 نفر در 23 ژوئیه به 134 روز جمعه. بزرگ دیگر شیوع بیماری در سامرویل خدمات خرده فروشی و JBS در ملبورن غرب و استرالیا بره شرکت در کلک.

وجود دارد تعدادی از دیگر meatworks با تعداد کمی از موارد در حالی که Inghams به تازگی به طور موقت تعطیل شمال ملبورن گیاه وجود دارد و عمده شیوع در سرو گوشت در ماه مه.

اما استرالیا صنعت گوشت شورای اجرایی پاتریک هاچینسون به نمایندگی از تولید کنندگان را رد کرده است وجود دارد مسائل خاص با صنعت است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

استرالیا دیگر نمی تواند نظر خود را یک الگوی جهانی برای مدیریت coronavirus. ما شهرت از دست دادن به طور کامل با توجه به افزایش عفونت و مرگ و میر در ویکتوریا تایید شد این هفته در این دو جدی مقایسه. ما روزانه به طور متوسط caseload در حال حاضر بیش از ایتالیا و نزدیک است که از پادشاهی متحده, با توجه به بار مالی را coronavirus ردیاب.

Illustration: Simon Letch.

تصویر: Simon Letch.اعتبار:Simon Letch

اما بقیه جهان احتمالا ما را ببخش این لغزش. استرالیا نرخ مرگ باقی می ماند و خوشبختانه کم فقط زیر هشت برای هر یک میلیون نفر است. در بریتانیا است 677; در ایتالیا 581.

این مهم است که رهبران ما و صدها هزار نفر از کارگران در خط مقدم حفظ این دیدگاه است. استرالیا است که هنوز عامل این بیماری همه گیر بهتر از بسیاری از کشورها به این دلیل ساده که موج اول نیست ما پایمال نظام سلامت است.

ما مرگ و میر از هشت میلیون باقی مانده در تماس با ما و اقیانوسیه همسالان: چهار نفر در هر میلیون نفر در نیوزیلند پنج در سنگاپور و شش در کره جنوبی با توجه به Worldometer سایت.

با این وجود ویکتوریا شیوع و نورد تهدید آن به شمار نیوساوت ولز و کوئینزلند باید به عنوان یک فاجعه بار سیاست شکست. مسئولیت شروع می شود با ویکتوریا سوء مدیریت هتل قرنطینه.

اما باک در نهایت متوقف می شود با اسکات موریسون و یک نسل از ایدئولوژی محافظه کار.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

یک افسر پلیس گفته بود حمله در NSW-ویکتوریا مرز در ساعات اولیه صبح امروز توسط یک مرد که اقدام به اجرا از یک ماشین عبور از مرز.

NSW پلیس در بیانیه ای گفت که 21 ساله بود و یک مسافر در یک ماشین عبور از مرز در Corowa مورد 4.50 هستم در روز شنبه.

پلیس گفت: راننده و دیگر مسافران از خودرو هر دو به حال مجوز معتبر برای عبور از مرز با این حال پلیس ادعا مرد ارائه اطلاعات نادرست است.

پلیس چک نشان داد مرد بود می خواستم در هفت حکم برجسته از جمله لغو حکم آزادی مشروط و او به اتهام تلاش برای فرار از خودرو و پانچ ارشد پاسبان در صورت زدم و او را به زمین.

این مرد دستگیر شد و پس از مبارزه و به Corowa بیمارستان به دلیل نگرانی در مورد اثرات مشکوک به مصرف مواد مخدر.

مواد مخدر متعلقات گفته بود توقیف از وسیله نقلیه و راننده نیز گفته می شود بازگشت مثبت کنار جاده تست مواد مخدر برای متامفتامین.

ارشد پاسبان بود برای درمان صورت تورم و کبودی.

ویکتوریا بهداشت عمومی تیم ممکن است نیاز به افزایش دوباره در اندازه مورد اعداد همچنان به افزایش است.

برتر Daniel Andrews رد بهداشت عمومی تیم نیست به اندازه کافی کارکنان و تحت ذوات و با این تیم در حال حاضر با داشتن 2000 نفر برای تکمیل وظایف مانند تماس با ردیابی.

“تیم بزرگتر از آن تا به حال بوده است ؟ بله به دلیل این است که یک بار در یک قرن رویداد,” او گفت:.

“می توانید آن را و یا آن را نیاز به بزرگتر هنوز ؟ من فکر می کنم آن ممکن است … هر روز اگر ما به بررسی بیشتر وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم.”

ویکتوریا در حال حاضر بیش از 5919 فعال موارد coronavirus.

تماس با ردیاب به ادامه کشیده می شود توسط تعداد مطلق از ویروس جدید موارد در هر روز.

در یکی از نمونه های بسیاری از تاخیر در تماس با ردیابی دانش آموزان در Al Siraat کالج در اپپینگ مطلع نمی شد توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی مورد یک مورد مثبت در کارکنان تا 10 روز پس از آزمون از طریق آمد.

در حال حاضر وجود دارد 379 نفر با COVID-19 در حال حاضر در بیمارستان با 41 در بخش مراقبت های ویژه و 24 از این بیماران در هواکش.

اینجا را کلیک کنید برای داستان.

برتر Daniel Andrews گفت: این وضعیت در مراقبت از سالمندان باقی مانده است ‘جدی’ با سه مرگ و میر در روز شنبه اعلام کرد تصور می شود مربوط به مراقبت از سالمندان.

یک مرد در 80s یک زن در 80s و یک زن در 90s فوت کرده اند یک شبه.

“این یک چالش جدی در راه های بسیاری است و این بسیار دشوار است برای ساکنان و خانواده و همچنین” آقای اندروز گفت.

او گفت: وجود دارد در حال حاضر شده بود 570 شیفت کار می کرد توسط پرستاران در سراسر تعدادی از خصوصی سالخورده مراقبت از تنظیمات که “مقابله و به چالش کشیدن محیط”.

می آید پس از WorkSafe تایید آن آغاز شده اولیه سوالات به حداقل 10 مراقبت از سالمندان در خانه ویکتوریا از جمله کسانی که با عمده شیوع بیماری مانند سنت بازیل در Fawkner و اپپینگ باغ مراقبت از سالمندان.

اینجا را کلیک کنید برای داستان.

برتر Daniel Andrews را رد کرده است که معاون بهداشت و درمان مامور شد نقل مکان کرد’ از موقعیت خود به عنوان بخشی از ویکتوریا coronavirus پاسخ.

آقای اندروز به نام Dr Annaliese ون دیمن یک “برجسته” بهداشت حرفه ای و گفت که او در حال حاضر خواهد شد با تمرکز بر مبارزه با آنفولانزای مرغی.

Dr Annaliese van Diemen.

Dr Annaliese ون دیمن.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

او گفت: وزیر امور خارجه سلامت تیم بود چرا که COVID-19 “پویا مشکل” و استاتیک پاسخ نمی خواهد مبارزه با آن را با موفقیت.

WorkSafe راه اندازی اولیه پروب به حداقل 10 سالخورده مراقبت از امکانات از جمله سنت Basils و اپپینگ باغ سالخورده مراقبت پس سنبله در COVID-19 عفونت در این بخش است.

در حال حاضر وجود دارد 928 فعال موارد مربوط به شیوع بیماری در سراسر سالخورده مراقبت از امکانات.

Epping Gardens Aged Care Facility.

اپپینگ باغ مرکز مراقبت از سالمندان.اعتبار:ادی جیم

WorkSafe در حال حاضر تکمیل مقدماتی ارزیابی St ریحان را برای سالمندان در Fawkner, Epping باغ مراقبت از سالمندان و Estia مرکز مراقبت از سالمندان در Ardeer که شیوع بیماری با بیشترین تعداد فعال موارد در ویکتوریا مراقبت از سالمندان.

St ریحان دارای 124 فعال موارد مرتبط با سایت, در حالی که اپپینگ باغ دارای 115 و Estia را Ardeer تسهیلات 104 مرتبط فعال موارد است.

“WorkSafe ساخت سوالات در تعدادی از مراقبت از سالمندان امکانات به عنوان بخشی از یک استاندارد کروناویروس (COVID-19) پاسخ فرایند” یک Worksafe گفت: در صبح روز شنبه.

زیر پرس و جو ساخته شده توسط WorkSafe های ایمنی محل کار watchdog تصمیم خواهد گرفت که آیا برای راه اندازی یک تحقیق رسمی به انجام هر یک از مراقبت از سالمندان امکانات.

سوالات نیز در حال ساخته شده توسط WorkSafe در Estia مرکز مراقبت از سالمندان در هایدلبرگ, Werribee را گلندیل مراقبت از سالمندان مرکز Menarock زندگی مرکز مراقبت از سالمندان در Essendon, BaptCare Wyndham تسلیم در Werribee, Regis برایتون سالخورده مراقبت Embracia Moonee Valley مراقبت از سالمندان و کریگیبورن را Arcare مرکز مراقبت از سالمندان.

سالمندان و مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسیون مسئول تنظیم سن ارائه دهندگان مراقبت در ویکتوریا در حالی که WorkSafe معاملات با بهداشت حرفه ای و رعایت ایمنی توسط کارفرمایان می باشد.

پلیس وزیر لیزا نویل است مورد کسانی که انتخاب برای شکستن ‘ماندن در خانه’ جهت پس از یک نفر برای جریمه رانندگی از ملبورن به Wodonga برای مک دونالد مک بزرگ.

وزیر نویل گفت: بقیه دولت تغذیه می شد تا با “بد رفتاری” از کسانی که تا به حال داده شده $1652 خوب برای شکستن COVID-19 جهات.

او گفت: ویکتوریا پلیس هم جریمه یک فرد برای رانندگی از ملبورن به بالار برای دریافت برخی از “هوای تازه” در روز جمعه و همچنین فرد دیگری که سوار از Werribee به Springvale به دریافت مواد غذایی.

“اگر شما به فکر استفاده از پشت جاده ها و یا در اطراف این دیوار, Victoria Police خواهد بود وجود دارد” وزیر نویل گفت.

“آنها نمی خواهند به انجام این کار … اما آنها آن را انجام دهد به دلیل آن است که در بهترین منافع ویکتوریایی و سلامت ویکتوریا. و این بهترین راه ما می توانید از این مستندات اگر همه ما پایبند به قوانین است.”

بیش از 452,000 چک تکمیل شده توسط ویکتوریا, پلیس در ایالت جاده ها.

برتر Daniel Andrews گفت: دولت با توجه به اینکه برای پیاده کردن مجازات برای نقض ارشد بهداشت افسر جهات.

“وجود دارد قابل مجازات و ما به دنبال در این که آیا ما نیاز به تغییر هر یک از این مجازات” او گفت:.

“وجود دارد گزینه های در دسترس به ما که آیا آن را در نقطه جریمه در مقابل پیدا کردن افراد از طریق دادگاه که بسیار بزرگتر است اما یک تعادل وجود دارد زده می شود وجود دارد و ما را پیدا خواهد کرد که تعادل.”

اینجا را کلیک کنید برای داستان.

برتر دانیل اندروز می گوید وجود دارد ‘نگرانی’ در اطراف سطح جامعه انتقال coronavirus در ویکتوریا.

از 397 موارد جدید اعلام کرد در ویکتوریا امروز حدود 360 هنوز تحت بررسی است.

برتر از این گفته شده بود 49 ‘راز’ از موارد اضافه شده به تعداد کل موارد مثبت بدون پاک کردن منبع و مقامات بهداشتی در حال حاضر “نگرانی” در مورد سطح جامعه انتقال است.

“چهل و نه به نظر نمی رسد تعداد بسیار زیادی ، که می تواند به معنای بسیاری وجود دارد بیش از 49 وجود دارد که باید بسیار خفیف علائم یا بدون علائم در همه آنها می تواند در ارتفاع خود را عفونت و آلوده کردن افراد دیگر بدون اطلاع آنها” آقای اندروز گفت.

“کسانی که جامعه انتقال موارد از بزرگ ترین نگرانی ما است.

“چالش این است که آنها یک رمز و راز است و این همه در مورد تلاش برای دانستن به همان اندازه به عنوان شما احتمالا می تواند به همان اندازه هوش و شواهد و اطلاعات به عنوان احتمالا شما می توانید.”

آقای اندروز گفت وجود داشته است 1841 تجمعی جامعه انتقال موارد پس از همه گیر شروع در ویکتوریا.

اینجا را کلیک کنید برای داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de