زنده Coronavirus به روز رسانی: ویکتوریا سوابق بزرگترین روزانه پرش در coronavirus موارد به عنوان نقطه جریمه ها معرفی

در حالی که بسیاری از خرده فروشی صنعت آمده است را به متوقف Coles مجبور شده است برای پیگیری سریع کارکنان جدید به فروشگاه برای دیدار با خواسته با 7000 کارگران جدید استخدام در دو هفته گذشته.

Coles مدیر عامل استیون قابیل گفت: Coles خوشحال بود با پاسخ به استخدام callout اما آنها به دنبال استخدام یکی دیگر از 5000 نفر است.

A worker restocks a shelf at one of Coles' Melbourne supermarkets on Thursday night.

یک کارگر restocks یک قفسه در یکی از Coles’ ملبورن سوپر مارکت ها در روز پنج شنبه شب.

“Coles در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از مشاغل و اقتصاد را از طریق به چالش کشیدن این زمان در حالی که همچنین ما می توانیم ارائه مواد غذایی برای همه استرالیایی,” او گفت:.

“ما غرق شده اند با تعدادی از برنامه های دریافت شده از سراسر صنایع مختلف. ما شاهد تعداد زیادی از تقاضا برای نقش و جایی که ما موقعیت های در دسترس ما مطمئن شوید که ما می توانیم مردم را به آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

آقای قابیل گفت: کارکنان از همکاران مانند استرالیا محل برگزاری و شرکت ویرجین استرالیا که در حال حاضر بدون کار بودند که قرار دادن در بالای شمع.

“ما کارآمد ما در پروسه استخدام و اختصاص یک تیم اختصاص داده شده به آهنگ سریع برنامه های کاربردی ارسال شده توسط, شرکت, همکاران,” او گفت:.

از کسانی که 7000 شغل جدید, 2000 بودند در نیو ساوت ولز 1800 در کوئینزلند 1700 در ویکتوریا 700 در WA 600 در SA 100 در سرزمین های شمالی و تاسمانی و 90 در عمل

بهداشت و درمان اتحادیه کارگران ویکتوریا وزیر دیانا Asmar نوشته شده به دادستان کل مسیحی پورتر خواستار صادرات ده ها تن از لوازم پزشکی به چین توسط دو شرکت چینی توسعه دهندگان مالکیت به عنوان نشان داد در این سنبود “به طور کامل بررسی” امکان نقض دخالت خارجی ،

“اگر وجود داشت همیشه یک زمان برای سرکوب کمونیست چین دخالت در امور داخلی ما آن است که در حال حاضر” Ms Asmar نوشت: در نامه ای به آقای پورتر در روز جمعه.

“خود را اعمال و اقدامات همکاران خود زندگی در استرالیا بدون شک هزینه های استرالیا زندگی می کند.”

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone گفت: “هر گونه تلاش برای گرفتن با ارزش PPE به بخش دیگری از جهان در هزینه استرالیا جامعه” بود “اسفناک”.

“همه تلاش ها باید برای اطمینان از این عمل نمی تواند اتفاق می افتد و که در آن اتفاق می افتد که وزن کامل قانون آورده است بر آنها” دکتر Bartone گفت.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت مشغول به کار بود در “دشوار” مقررات جدید برای فعال کردن استرالیا مرزی نیروی پلیس صادرات تجهیزات پزشکی و “سرکوب این”.

“این بسیار ناامید کننده به حداقل می گویند” آقای موریسون گفت.

به دنبال بازگشت در صبح است.

برتر Daniel Andrews ارائه coronavirus به روز رسانی در اطراف 9.30 صبح بیان کرد که ویکتوریا ثبت بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus موارد پس از همه گیر آغاز شد.

آقای اندروز گفت که ویکتوریا را تایید COVID-19 نفر در حال حاضر در 685 است که 111 بیش از گذشته بروز و دولت بزرگترین افزایش روزانه.

“این اعداد آنها یک نگرانی همه از این به طور جدی را,” او گفت:.

آقای اندروز تکرار یک پیام او به روشنی به ویکتوریایی در روز جمعه: که محدودیت های شدیدتر هستند که فقط کاملا رتبهدهی نشده است.

او در عین حال به یک تاریخ و یا به دلیل به ماشه مرحله سه یا توضیح آنچه در سه مرحله خواهد بود اما او دوباره گفت: صبح روز شنبه هنگامی که آن لحظه می آید او دقیقا چه محدودیت در محل.

همچنین در این کنفرانس مطبوعاتی پلیس وزیر لیزا نویل تفصیلی جدید در نقطه جریمه های نقدی برای مردم گرفتار ايميل coronavirus محدودیت. پلیس تا به حال ساخته شده بیش از 2600 چک در شخص و یا از طریق تلفن, او گفت:.

در سواحل مشکل است دم.

سواحل محبوب در Sandringham برایتون و سنگ سیاه در حال حاضر بسته به عموم مردم به منظور دلسرد کردن گروه زیادی از نادیده گرفتن های اجتماعی فاصله گرفته است.

Bayside شورای شهر گفت: به منظور کاهش coronavirus خطرات ممنوع خواهد بود در محل تا اطلاع ثانوی.

گشت و گذار در ساحل شایر که در تورکی و Lorne است بسته نشده سواحل آن است اما کاربران تشویق به تمرین های اجتماعی در غیر این صورت فاصله سواحل بسته شد.

احساس وحشت و نگرانی در مورد گروه های از مردم در سواحل قوی است با علائم بنا بیان گشت و گذار ساحل شایر سواحل بسته شد به کسانی که از این منطقه نیست.

پست وبلاگ زیر جزئیات این احساس وحشت و نگرانی نیز احساس توسط مردم محلی که در ساحل زندگی می کنند.

به مبارزه با افراد جوان نادیده گرفتن مشاوره به روشنی از ملبورن سواحل آنها آغاز خواهد شد دریافت-جغرافیایی هدف قرار رسانه های اجتماعی تبلیغات گفتن آنها را به خانه بروم.

برای خواندن بیشتر در مورد ملبورن سواحل و اجتماعی فاصله اقدامات اینجا را کلیک کنید.

بعد از ظهر خوب من امضاء برای وبلاگ و پل Sakkal را بیش از.

قبل از من یک روکش از صبح من اضافه خواهد شد این توجه داشته باشید از یک خواننده که در فیللیپ آیسلند و بسیار نگران مردم می رویم که راه را برای تعطیلات.

دیوید می نویسد: ‘فیلیپ جزیره یکی از Victorias بازدید کننده محبوب ترین مقصد. این آخر هفته AirB و کارشناسی در حال پر کردن به عنوان سازندگان تعطیلات ظاهرا چشم پوشی ویکتوریا برتر اندرو Daniels دستورالعمل صریح و روشن نیست برای رفتن در تعطیلات. ترافیک افزایش یافته است که نشان می دهد روز-بازدیدکننده داشته است نیز به احتمال زیاد افزایش یافته است. این خود محور مردم باید به نام. فیللیپ آیسلند زیادی بازنشسته جمعیت بازدید کنندگان در معرض خطر معرفی COVID-19 به خطر استرالیایی. آیا دولت های محلی انجام می دهند ؟

The new advertisement.

جدید تبلیغات.

مردم نادیده گرفتن مشاوره به روشنی از ملبورن سواحل امروز آغاز خواهد شد دریافت-جغرافیایی هدف قرار رسانه های اجتماعی تبلیغات گفتن آنها را به خانه بروم.

تبلیغات اجرا خواهد شد در Facebook و Instagram از ظهر تا 8 بعد از ظهر امروز با پیام: “در ساحل ؟ رفتن به خانه. صرفه جویی در زندگی می کند.”

Ads خواهد شد استفاده از geo-targeting تکنولوژی به نظر می رسد بر روی گوشی ها و تبلت ها در سواحل مختلف و بیسید حومه.

Police started shutting St Kilda beach down from 6pm on Friday.

پلیس شروع به بستن St Kilda ساحل را از 6pm در روز جمعه.اعتبار:جاستین McManus

همانطور که درجه حرارت افزایش به اواسط 20s امروز چند ملبورن شورای مناطق در حال حاضر بسته خود را در سواحل برای جلوگیری از صحنه های مانند کسانی که در Bondi ساحل در سیدنی آخر هفته گذشته که در آن صدها نفر از مردم آشکارا مسخره اجتماعی فاصله دستورالعمل.

برتر Daniel Andrews همواره گفته ویکتوریایی به ماندن در خانه مگر در مواردی که آن ضروری به ترک. اما او آن را می گویند خوب بود به در ساحل به راه رفتن سگ و یا دریافت برخی از ورزش تا زمانی که آن را مختصر و مردم تمرین های اجتماعی فاصله.

کریگ پرورش و آدم انجام شد قرار بود به بازی فوتبال هم در این سال برای Waverley, پیر Boys over-35s. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن یک خط قرمز خود را از طریق فصل آنها teaming تا در مراتب قوی تر در راه است.

Craig Foster and Waverley Old Boys Football Club players Daen Medina (left) and Sandra Journot (middle) help pack boxes for those in need.

کریگ پرورش و Waverley پسران باشگاه فوتبال بازیکنان Daen مدینه (سمت چپ) و ساندرا Journot (وسط) کمک به بسته بندی جعبه برای کسانی که نیاز دارند.اعتبار:Dominic Lorrimer

سابق Socceroo پرورش و AFL افسانه انجام در حال رهبری یک کمپین جدید برای تشویق مردمی ورزشکاران که هیچ بازی به بازی به ثبت نام به عنوان داوطلب برای کمک به سالمندان و محروم.

وینس Rugari کامل داستان را در اینجا.

Americans saying they approve of his handling of the pandemic.

آمریکایی ها گفت: آنها تایید از دست زدن به او از این بیماری همه گیر.اعتبار:Evan Vucci

در این قسمت لطفا توضیح ما خبرنگار متی Knott ملی و سردبیر حزب محافظه مگوایر بحث در مورد چگونه coronavirus است تأثیر ما و چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که در تمام زمان بالا.

کسانی که جستجو برای ارتباطات اجتماعی در حال هجوم آوردند به برنامه های در پی تجمعات معمول بودن ناپسند است.

Let's get the party started: Up to eight friends can join the chat in the Houseparty app.

اجازه دهید حزب شروع: تا هشت دوستان شما می توانید پیوستن به چت در Houseparty برنامه.

Houseparty است که در حال حاضر نشسته در بالای اپل فروشگاه app دانلود رایگان نمودار با گروه هشت قادر به تماس تصویری, پیام فوری و بازی در نرم افزار.

Houseparty دریافت شد بیش از دو میلیون بار در هفته گذشته با توجه به بار مالیبا بیش از 10 میلیون بار دانلود در Google Play store پس از برنامه راه اندازی شد در سال 2016.

تصویری و کار های ارتباطی به طور کلی در اوج محبوبیت به عنوان یک نتیجه از coronavirus با زوم ابر, جلسات, مایکروسافت, تیم Infinite رتبه بندی به عنوان محبوب ترین برنامه های کاربردی اپل در حال حاضر.

Houseparty خریداری شده در سال گذشته توسط Epic Games که به ایجاد تصویری بازی پدیده Fortnite.

مالی سونامی که غرق فوتبال که مسابقات لغو شد برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus بازی را بسیار متفاوت به یکی از ما تصور فقط یک ماه پیش.

ما در حال حاضر به یک طعم و مزه آن در طول یک شبح مانند دور اول با چهارم کوتاه و بدون جمعیت.

در برخی از نقطه این بازی باز خواهد گشت و در نهایت جمعیت را در جریان بیش از حد. اما بخش های دیگری از این بازی کوچک خواهد شد به طور بالقوه ایجاد یک تجربه کاملا متفاوت به آنچه که ما مشاهده شده است در دهه گذشته است.

یک نظر از جیلان مربی کریس اسکات در رادیو SEN خلاصه آنچه در پیش روست برای فوتبال است. “ما نیاز به آماده شدن برای یک محیط متفاوت در این فصل آمده است که اما آن است که خیلی سخت به هوا دقیقا چه تغییراتی در حال رفتن به. ما در حال رفتن به مجبور به درخواست برای بیشتر از مردم کمتر و به نقش خود در جامعه” اسکات گفت.

چه خواهد شد این رقابت ها به مانند زمانی که چراغ عقب برگردید ؟

در تجزیه و تحلیل خود را قطعه در اینجا خبرنگار ورزشی پیتر Ryan بررسی.

دو ثروتمند استرالیایی باید دقت اجتناب اقدام قانونی توسط دادستان کل در ایالت کلرادو پس از شکست خارج از coronavirus انزوا بود که بر آنها تحمیل شده در حالی که در یک سفر اسکی دو هفته پیش در آسپن.

اقدامات و شوهر که به سن انتخاب کرده است به نام, به احتمال زیاد برای اضافه کردن به خشمگین recriminations پاره شدن از طریق بالا محافل جامعه در Portsea و سورنتو و ملبورن و حومه اطراف تورک – مناطق است که در حال حاضر بالای آمار شیوع کروناویروس در ویکتوریا.

چند جامعه ارقام بودند که در میان کسانی که skied و partied در آسپن در اوایل این ماه در حال از متهم با قرار دادن مردم در معرض خطر با نادیده گرفتن انزوا پروتکل زمانی که آنها بازگشت به ویکتوریا.

یکی دیگر از زن و شوهر بودند که بخشی از اسپن اما تست منفی به COVID-19, خال خال شد بازی گلف و رفتن به خرید اعزامی در Portsea و سورنتو. سه عصبانی گلف بازان به طور جداگانه گفت که سن آنها تسلیم اعتراض با سورنتو باشگاه گلف در مورد زن و شوهر که در این دوره با وجود داشتن شده است در تماس با کسانی که تا به حال قرارداد COVID-19 در حالی که در کلرادو.

برای داستان کامل اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو