زنده Coronavirus به روز رسانی: ساعت کاهش تجمعات عمومی به دو نفر

واقعا جالب توییت و عکس از عصر/SMH روزنامه نگار لوسی Battersby پس از یک فرد او را فرستاده برخی از تصاویر از نحوه انتخاب مد رسانه ها در ملبورن در حال مبارزه با چگونه با خیال راحت باز بماند در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. علائم نشان داده شده در لوسی جیر نشان می دهد فروشگاه های درخواست مشتریان به صبر اگر بیش از حد بسیاری از مردم در فروشگاه هستند.

من باید اعتراف من تا به حال برخی از عصبی لحظات انتظار در خط در سوپر مارکت ها یا فروشگاه های دیگر در هفته های اخیر. آن زمان برای پایه مستلزم.

مسافران تحت قرنطینه در هتل ها در سراسر سیدنی می گویند که نگران دسترسی به هوای تازه و خدمات خشکشویی و دریافت وعده های غذایی تازه.

حدود 3000 ورود بین المللی در فرودگاه سیدنی شدند و مورد استقبال پلیس و نیروی دفاع پرسنل در ترمینال روز یکشنبه برای بررسی تب و bussed برای هتل ها در سراسر شهر که در آنها باقی خواهد ماند و در انزوا برای 14 روز قادر به مرحله خارج از اتاق خود را. در برخی موارد, هتل, کلید ضبط شده است.

در حالی که چشم انداز قرار داده تا در یک هتل با 90 دلار روزانه, سرویس اتاق tab به نظر می رسید مانند یک معامله خوب است برای برخی از دیگران ابراز نگرانی در مورد کیفیت غذا در ارائه قیمت فقدان هوای تازه و پاکیزگی اتاق ها – که نمی خواهد در سرویس.

ملبورن زن کاترین*, 38, است که در میان مهاجران قرنطینه در هایت ریجنسی پس از پرواز به سیدنی از لندن در صبح روز یکشنبه پس روز جمعه اعلام توسط اسکات موریسون به قرنطینه بین المللی مهاجران پس از نیمه شب شنبه.

کاترین گفت: در حالی که هتل “فانتزی, آدرس و بسیار مرکزی” با “پر اب و تاب ورودی”, اتاق او شد در واقع “بسیار گرد و خاکی و پنجره مهر و موم شده است تا [آنجا که] هیچ شانسی برای هوای تازه”.

بدون پخت و پز و یا لباس های شسته شده امکانات او گفت: این هتل ممکن است برای یک توریست بود اما نمی اندازی می شود “زندگی” به مدت دو هفته.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

این صدای جیر جیر از Hamish مک دونالد است یادآوری مهم است که همه مراکز منطقه ای قادر خواهد بود برای رسیدگی به هجوم مردم از رفتن بوش به صبر کردن این بیماری همه گیر.

کوچکتر در مکان خاص لازم نیست خارجی ها از آمدن به شهر در حال حاضر بهتر است به نگه کردن تا زمانی که این بیماری همه گیر است و بیش از کالاها و خدمات تحت آنقدر استرس است.

وجود دارد برخی از فراموش نشدنی و برخی از تصاویر زیبا در این داستان در بهداشت حرفه ای از طریق مبارزه با فوق العاده انسان خواسته در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رم: چشمان خود را خسته می شوند. استخوان های گونه خود را مالیده خام از ماسک محافظ. آنها دان ‘ t لبخند.

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ایتالیا تقریبا unrecognisable خود را در پشت ماسک اسکراب دستکش و hairnets – شل و ول نبرد زره donned در شروع هر شیفت به عنوان تنها مانع سرایت.

آسوشیتد پرس عکاسان دامن زد در روز جمعه به عکس آنها در طول نادر معافیت از بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در ناحیه لمباردی در شمال شهر برگامو و برشا و رم. در هر مورد پزشکان و پرستاران و امدادگران مطرح شده در مقابل جنگل سبز فولاد پرده مطلوب افت خود را استریل بخش.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل داستان و نمایش شگفت انگیز پرتره.

خواسته برای روشن شدن نحوه جدید 2-فرد محدودیتی در تجمعات عمومی به کار خواهد کرد نخست وزیر اسکات موریسون می گوید: خانواده ها هنوز هم می توانید بیرون بروید و با هم حتی اگر تعداد آنها بیشتر است.

“اما اگر شما نیست با اعضای خانواده خود شما وجود دارد می تواند با یک نفر دیگر حداکثر,” او می گوید.

او می گوید: قبل از قوانین موجود برای عروسی و مجالس ترحیم می تواند در محل باقی می ماند. تحت این قوانین عروسی پوش در پنج و مجالس ترحیم در 10.

او می گوید: زمین های بازی در خارج از ورزشگاه و پارک اسکیت بازی نیز بسته می شود از فردا.

آقای موریسون و استاد مورفی باید تاکید کرد که توصیه این است که در خانه بمانند مگر اینکه شما بیرون رفتن باید برای فعالیت های ضروری.

“قوی توصیه نمی جمع آوری با هم در گروه. که ساده ترین راه برای انجام آن است. فقط آن را انجام نمی. آن است که مفید نیست. آن را در واقع ایجاد خطر است. هنگامی که شما در حال رفتن برای خرید شما باید برای رفتن فقط چیز شما نیاز دارید و آن را انجام دهد و به خانه” آقای موریسون می گوید.

صحبت کردن در کنار نخست وزیر اسکات موریسون افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید استرالیا کمتر از 4000 تایید COVID-19 موارد و می گوید این است که “بسیار کمتر” از ممکن است بدون کاهش اقدامات.

“بنابراین شواهدی وجود دارد که بهداشت عمومی اقدامات است که ما در حال قرار دادن در محل و اجتماعی فاصله اقدامات به احتمال زیاد به داشتن برخی از زود اثر,” او می گوید.

او همچنین اشاره می کند استرالیا بالا تست نرخ نسبتا پایین و تعداد موارد تایید شده.

“ما احساس می کنیم منطقی اعتماد به نفس است که ما تشخیص قابل توجه اکثر موارد در استرالیا. که بدان معنی است که ما می توانید در بالا از موارد زمانی که آنها تشخیص داده شده,” او می گوید.

او می گوید نشانه های اولیه از موفقیت در مسطح منحنی هستند خوش آمدید.

“اما این کافی نیست. ما باید به سرعت آن بیشتر است. ما باید به سرعت آن بیشتر است و ما باید برای جلوگیری از چیزی که نگرانی ما بیشتر است که جامعه انتقال,” او می گوید.

استاد مورفی می گوید تعداد نیاز به پایین ماندن به اندازه کافی اجازه می دهد تا به صورت موثر تماس با ردیابی و سرکوب از گسترش.

“این بسیار ساده است. ما نیاز به همه در خانه بمانند مگر اینکه ما در حال رفتن به فروشگاه به انجام ورزشی شخصی برای رفتن به قرار ملاقات های پزشکی و یا برای رفتن به محل کار و یا مطالعه اگر شما نمی توانید از خانه کار می کنند. بنابراین هر کسی که نیاز ندارد به خارج از خانه خود را باید در خانه است. این رادیکال” او می گوید.

استاد مورفی ستایش اکثریت قریب به اتفاق مردم مطابق با مشاوره در حالی که هشدار “بسیار احمقانه رفتار” از برخی از.

“همچنان به پیروی از این قوانین و امیدوارم این نشانه های اولیه از تراز وسط قرار دارد به این معنی است که ما می توانیم نگه داشتن رفتن و گرفتن یک کاهش در میزان افزایش هر روز,” او گفت:.

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است محدودیت های جدید برای تجمع در اماکن عمومی.

آقای موریسون می گوید: محدودیت های قبلی از 10 قطع شده است را به دو.

10-فرد بوده و قابل اجرا در برخی از کشورها با جریمه برای تخلفات. اظهار کرد: در حال حاضر تصمیم گیری را 2-فرد محدود از نظر قانونی قابل اجرا.

او صرفا که حد امر به ورزش است.

“اردوگاه بوت خواهد شد به دو کاهش می یابد که واقعا آن را به یک بوت کمپ. که باعث می شود آن را یک جلسه خصوصی با مربی خود را,” او می گوید.

Prime Minister Scott Morrison on Sunday night.

نخست وزیر اسکات موریسون در یکشنبه شب.اعتبار:Mike قهقهه/Guardian Australia, استخر

ملی کابینه نیز حل و فصل جدید بهداشت عمومی مشاوره در رفتن خارج.

مردم باید در خانه بماند به جز:
· برای خرید ملزومات
· اهداف پزشکی
· ورزش
· کار و آموزش و پرورش اگر شما نمی تواند کار و یا یادگیری از راه دور

آقای موریسون همچنین مسائل مربوط به “مشاوره قوی” است که افراد 70 ساله و بیش باید در خانه بماند و از خود جدا برای حفاظت از خود را دارند.

اجباری نیست اما گفت: این افراد باید حداقل رساندن تعامل با دیگران است.

او اضافه می کند که مشاوره نیز باید به مردم اعمال می شود بیش از 60 مبتلا به بیماری های مزمن و مردم بومی با سن بیش از 50.

آقای موریسون نیز اعلام یک مهلت قانونی برای اخراج از مسکونی و تجاری اجاره املاک.

او می گوید متحده و سرزمین خواهد بود اجرای شش ماه ممنوعیت اخراج از مردم به عنوان یک “نتیجه درماندگی مالی اگر آنها قادر به پاسخگویی به تعهدات خود”.

آقای موریسون می گوید او می خواهد صاحبخانه و مستاجر به کار با یکدیگر و بانک ها در حالی که سیاست کار کرده است.

“ما می خواهیم مردم را به نشستن و این کار وجود دارد هیچ کتاب قانون برای این” او می گوید.

مادرید: نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: آینده اتحادیه اروپا در خطر است اگر نتواند به شدید ایالات پاسخ به شیوع کروناویروس ویرانگر بلوک جنوبی پهلو.

سانچز اعلام کرده سختگیرانه تر مستند اقدامات است که نیروی غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه برای دو هفته آینده به دولت گزارش 832 جدید کروناویروس مرگ و میر یک شبه.

در همین حال فرانسه دستور داده است تا بیش از یک میلیارد ماسک صورت اکثریت قریب به اتفاق از چین و ایتالیا تا به حال نادر بیت از slighly اخبار مثبت با مرگ و میر شروع به سقوط.

آخرین حرکت برای مبارزه با این ویروس در اسپانیا دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پس از ایتالیا خواهد بود با تصویب در جلسه هیئت دولت در روز یکشنبه و آخرین از 30 مارس تا آوریل 9.

این می آید به عنوان دولت تصدیق به ساخت تا منابع خود را با شیوع کروناویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از کاهش.

“این تصمیم ما اجازه می دهد تا برای کاهش تعداد افراد آلوده به میزان بسیار بیشتری” سانچز گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

ما باید آخرین رسانه ها در کنفرانس پس از امشب ملی در جلسه هیئت دولت با این کنفرانس انتظار می رود برای شروع در حدود 6.30 pm AEST.

دولت را بی پرده اعلام خدمات عمومی تصویری از ویکتوریا ارشد بهداشت افسر دکتر برت Sutton بازی در تغذیه مربع از 6pm یکشنبه شب.

Dr Sutton باعث می شود خود را به نقطه در مستقیم ترین مد گفتن هر کسی که در منطقه به “رفتن به خانه” و همه چیز را امن تر برای ویکتوریا سلامت کارگران به عنوان آنها نبرد در حال رشد تعداد بيماران مبتلا به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو