‘مانند یک چتر تا به حال تحت پوشش آسمان’: ملخ swarms چپاول کردن کنیا

اما امیدوارم که به زودی تبدیل به ترور که غول بلات نشان داد خود را به عنوان گروهی از حرکت سریع بیابان ملخ که برش یک مسیر ویرانی از طریق کنیا از اواخر ماه دسامبر است.

اندازه مطلق از ازدحام حیرت زده روستاییان.

“آن را مانند یک چتر تا به حال تحت پوشش آسمان” گفت: یوسف Katone Leparole که در زندگی هملت Wamba برای بسیاری از 68 سال است.

هنگامی که حشرات فرود جامعه به سرعت جمع شده بودند سعی در ترساندن آنها را با استفاده از یک دست به آنها را ضرب و شتم با چوب و یا درب فلزی گلدان و دیگر خود را برای پوشش چهره و چشمان روشن, زرد, حشرات teemed در اطراف آنها.

کودکان در مدرسه محلی بودند فریاد با ترس و حیوانات که هملت بستگی دارد برای امرار معاش خود نیز وحشت.

“گاو و شتر نمی تواند ببینید که در آن آنها رفتن” Leparole گفت. “این واقعا آشفته ما است.”

اضافه کردن به ترس و سردرگمی: وجود داشته است هیچ هشدار ملخ بودند در راه خود را.

به عنوان هملت تلاش برای دفع تعجب تهاجم Leparole به یاد بود از داستان پدر و مادرش به او گفته بود به عنوان یک کودک گرسنه swarms که یک بار نقل مکان کرد و از طریق این سرزمین است.

“چه زمانی بود که یک داستان واقعی تبدیل,” او گفت: یک روز صبح اخیر shooing دور ملخ که هنوز گرفتار Wamba بیش از یک هفته پس از آنها وارد شده است.

Joseph Katone Leparole, left, and his son Francis swat at swarming locusts, trying to stop them from laying eggs, in the West Gate Community Conservancy, near Wamba, Kenya, Feb 7, 2020. The New York Times

یوسف Katone Leparole چپ و پسرش را فرانسیس سوات در swarming ملخ ها در تلاش برای متوقف کردن آنها از تخم گذاری در غرب دروازه جامعه و محافظت از نزدیک Wamba, کنیا, فوریه 7 سال 2020 است. نیویورک تایمز

کنیا مبارزه با بدترین حالت آن بیابان ملخ شیوع در 70 سال و هجوم گسترش یافته است از طریق بسیاری از بخش شرقی قاره آفریقا و شاخ آفریقا razing مرتع و croplands در سومالی و اتیوپی و گسترده به جنوب سودان جیبوتی و اوگاندا و تانزانیا.

بسیار mobile موجودات می تواند سفر بیش از 80 مایل در روز است. Swarms خود که می تواند شامل به عنوان بسیاری از 80 میلیون ملخ بزرگسالان در هر کیلومتر مربع خوردن همان مقدار از مواد غذایی روزانه به عنوان مورد 35,000 مردم است.

مقامات می گویند آلودگی خطری برای امنیت غذایی تضعیف رشد اقتصادی است و اگر کنترل نشود به زودی تشدید جمعی درگیری بیش از چرای زمین.

در علاوه بر این به 12 میلیون نفر در حال حاضر تجربه حاد کمبود مواد غذایی در اتیوپی و کنیا و سومالی ملخ بحران در حال حاضر شمار یک تهدید بالقوه برای امنیت غذایی بیش از 20 میلیون نفر دیگر با توجه به مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل سازمان.

“این قدر مشکل خیلی بزرگ گفت:” سیریل فران که منجر سازمان انعطاف پذیری تیم برای آسیا و اقیانوسیه. “ملخ ها یک هدف در حال حرکت است و ما در حال مسابقه در برابر زمان است.”

ملخ ها به خصوص تهدید به معنوی جوامع مانند Leparole را که تکیه بر پوشش گیاهی برای تغذیه دام است. در حالی که این زمان در دسترس بودن مراتع بهتر است به دلیل بارش باران های سنگین در اواخر سال گذشته Leparole نگران است چه می تواند رخ دهد اگر ملخ هجوم همچنان ادامه دارد.

پس از گذراندن 18 سال در ارتش و در یک دهه به عنوان یک عضو شورای محلی, Leparole آغاز شده تجاری در دام, فروش شیر و گوشت در بازارهای اطراف.

با سه همسران و 17 فرزند خود را ده ها تن از گاو و بز و گوسفند و شتر تشکیل خانواده و ثروت تنها به معنی زنده ماندن است.

پس از ورود ملخ او گفت: فرزندان خود را مجبور به چوپان حیوانات دوردست هر روز صبح به طوری که آنها می تواند چراندن در صلح است.

“آنها در سراسر منطقه” Leparole گفت. “حیوانات فقط توقف غذا خوردن زمانی که آنها را ببینید.”

در حالی که کنیا آغاز هوایی پاشش از مواد شیمیایی در ژانویه برای مبارزه با ملخ حمله وسعت و عدم دسترسی از مناطق مانند Wamba معنی است که بسیاری از تخم مرغ گذاشته شده توسط ملخ می تواند فرار کنی گفت: سلینا Lepurcha یک مدیر محلی در Wamba.

Locusts swarm a tree in Laisamis, Kenya, Feb 8, 2020. The New York Times

ملخ ازدحام یک درخت در Laisamis کنیا 8 فوریه سال 2020 است. نیویورک تایمز

و با وجود این ضرب تعداد ملخ در اطراف Wamba دولت ملی را متوقف کرده است سمپاشی در این منطقه به دلیل کاهش در عرضه آفت کش.

“اگر مواد شیمیایی نمی آیند در زمان این چرخه معیوب را نگه دارید رفتن” Lepurcha گفت.

با توجه به اینکه چگونه به سرعت ملخ می م کل چشم انداز نیز وجود دارد ترس آنها یک تهدید جدی برای بزرگ گیاه خوار در کنیا. پارک ملی و conservancies که این گیاه خوار پرسه زدن همراه با شکارچیان شکار آنها نقش کلیدی در کنیا صنعت گردشگری بخش عمده ای از اقتصاد کشور.

اگر ملخ “باقی می ماند برای سال آمده است و سپس تاثیر آنها بر گیاه خواران می تواند شروع به خودی خود نشان می دهد” گفت: کیه اوری مدیر مدیریت منابع طبیعی در شمال مراتع اعتماد جامعه و محافظت از سازمان در شمال کنیا.

سازمان ملل متحد می گوید که اگر ملخ اعداد نیست به زودی سرکوب آنها می تواند به رشد 500 بار در ماه ژوئن آن را به اثبات شوم نه فقط برای معنوی جوامع بلکه کشاورزان است.

در 8 هکتار مزرعه در Maseki یک شهر در شرق کنیا Mwikali Nzoka درمانده ایستاده بود در حالی که ملخ بلعیدم او زمینه ارزن cowpeas و گوجه فرنگی در میان محصولات دیگر است.

“آنها در حال بالا و پایین; آنها همه جا هستند,” او گفت: پرتاب سلاح های خود را در ناتوانی است. “پس از آن بود سبز در اینجا. آن را ممکن است تبدیل به یک بیابان به زودی.”

پل Katee دستیار ارشد در Maseki گفت جدید swarms ادامه داد: برای رسیدن به حتی پس از آنکه مقامات اسپری حشرات در اوایل فوریه. این کشاورزان در مقیاس کوچک در منطقه گفت: معمولا خوردن دو سوم از آنچه که آنها رشد می کنند و به فروش بقیه در بازارهای محلی. ملخ گفت: تهدید معیشت تا 56 محلی خانوار.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” Katee گفت: تکان دادن سر خود را. “هر کس نگران است.”

در حالی که این اسپری می تواند موثر در کنترل آفات محلی نگران هستند این مواد شیمیایی را لکه دار تامین آب استفاده می شود برای نوشیدن و شستشو و همچنین برای آبیاری محصولات زراعی است.

فعلی آلودگی در شاخ آفریقا تشدید سنگین گونو که زد این منطقه از ماه اکتبر تا دسامبر 2019 — کمک به ایجاد شرایط مساعد برای پرورش و رشد بیابان ملخ ها که بدن دچار تغییرات اساسی در پاسخ به محیط زیست است.

Locusts swarm a tree in Laisamis, Kenya, Feb 8, 2020.

ملخ ازدحام یک درخت در Laisamis کنیا 8 فوریه سال 2020 است.

در حالی که گاهی اوقات انفرادی موجودات بیابان ملخ می تواند به توسعه بال آنها نیاز به ازدحام در سراسر دریاها و قاره ها با کمک درجه حرارت گرم و مقدار مناسب از باران به رشد گیاهان آنها نیاز به مواد غذایی است.

این غیر طبیعی سنگین باران باعث شد اقیانوس هند دو قطبی پدیده ای اوج “مستمر گرمایش از بخش غربی اقیانوس هند با توجه به تغییر آب و هوا می گوید:” ى صالح Babiker یک آب و هوا دانشمند با سازمان بین دولتی در توسعه و هشت کشور تجارت بلوک در شاخ آفریقا.

افزایش درجه حرارت نیز معنی ملخ می تواند به بزرگسالان بیشتر به سرعت و به بالاتر از ارتفاع محیط. با توجه به این که بسیاری از ملخ ها سازگار با مناطق خشک اگر با تغییر آب و هوا گسترش جغرافیایی و میزان این اراضی ملخ می تواند به گسترش دامنه خود را به عنوان به خوبی.

“بنابراین به طور کلی ملخ شیوع بیماری انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیشتر های مکرر و شدید تحت تغییر آب و هوا” گفت: Arianne بس مدیر جهانی ملخ ابتکار در دانشگاه ایالتی آریزونا.

این برنامه جهانی غذا است, مدیر اجرایی, David Beasley هشدار داد در هفته گذشته است که این منطقه می تواند به صورت یک “فاجعه” نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار کمک.

U. N. مواد غذایی و کشاورزی سازمان ساخته شده $76 میلیون درخواست کشورهای عضو برای کمک های مالی برای کنترل ملخ’ گسترش در شاخ آفریقا است.

تا کنون U. N. بدن گفت: تنها حدود 20 میلیون دلار دریافت شده و تهدید تلاش برای محدود کردن منطقه طاعون است که می تواند منجر به درد و رنج بیشتر جابجایی و بالقوه جنگ است.

برای Leparole که تهدید کرده است در حال حاضر وارد. در اخیر صبح, راهپیمایی باند juvenile, پرواز, سیاه, ملخ mobbed ورودی خانه خود را.

“اگر ما نمی پیدا کردن یک راه برای خلاص شدن از این آنهایی که جوان,” او گفت: “ما بسیار مشکل به زودی.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de