LifeLabs موفق به حفاظت از بهداشت شخصی اطلاعات میلیون ها نفر از کانادایی ها: بررسی

تورنتو — LifeLabs موفق به حفاظت از بهداشت شخصی اطلاعات میلیون ها کانادایی مشترک بررسی نشان می دهد.

مشترک بررسی اطلاعات و حریم خصوصی در کمیسیون انتاریو و بریتیش کلمبیا می گوید این شکست منجر به نقض حریم خصوصی مهم در سال 2019.

“بررسی ما نشان داد که LifeLabs موفق به اقدامات احتیاطی لازم به اندازه کافی به حمایت از بهداشت شخصی اطلاعات میلیون ها نفر از کانادایی ها در نقض انتاریو سلامت حریم قانون” برایان Beamish اطلاعات و حریم خصوصی کمیسر عالی اونتاریو در بیانیه ای گفت. “این نقض باید در خدمت به عنوان یک یادآوری برای سازمان های بزرگ و کوچک است که آنها وظیفه دارند که مراقب باشند در برابر این نوع از حملات. من نگاه به جلو به ارائه عمومی و به ویژه کسانی که تحت تاثیر این رخنه با جزئیات کامل بررسی ما است.”

مایکل McEvoy اطلاعات و کمیسر حریم خصوصی بریتیش کلمبیا افزود: “LifeLabs شکست به درستی حفاظت از اطلاعات بهداشت شخصی از اهالی بریتیش کلمبیا و کانادایی و غیر قابل قبول است. LifeLabs در معرض اهالی بریتیش کلمبیا همراه با میلیون ها نفر از دیگر کانادایی به پتانسیل سرقت هویت از دست دادن مالی و اعتباری آسیب برساند. سفارشات ساخته شده با هدف ساخت مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره.”

این تحقیقات می گوید LifeLabs شکست خورده:

  • به برداشتن گام های منطقی برای محافظت از اطلاعات محرمانه در آن سیستم های الکترونیکی نقض انتاریو سلامت قانون حفظ حریم خصوصی شخصی اطلاعات بهداشتی حفاظت از قانون (PHIPA) و B. C. اطلاعات شخصی حفاظت از قانون
  • برای قرار دادن در جای مناسب فناوری اطلاعات در سیاست های امنیتی
  • با جمع آوری اطلاعات شخصی بیش از حد لازم بود

انتشار این گزارش این است که با تاخیر با توجه به این کمیسیون به دلیل LifeLabs می گوید: اطلاعات این شرکت ارائه شده محرمانه است. کمیسیون انکار کسانی که ادعا می کند و می گویند که آنها برنامه ریزی برای انتشار گزارش مگر اینکه LifeLabs طول می کشد دادگاه است.

 این اخبار در داستان است. جزئیات بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de