کمتر از دو هفته پس از اولین سالگرد, Christchurch, مسجد تیراندازی و در اولین روز از نیوزیلند چهار هفته COVID-19 مستند استرالیا مرد مسئول حملات را شگفت زده کرده است این کشور با شفاعت از گناه به همه اتهامات عنوان شده علیه.

و همچنین به عنوان گناه از 51 فقره قتل و 40 فقره اقدام به قتل او می شود اولین فرد محکوم به تروریسم در نیوزیلند.

تا به حال متهم مرد – که گفتگو انتخاب کرده است به نام – تا به حال التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و محاکمه از 2 ژوئن. اما گناه به معنی یک دادگاه دیگر لازم است و این روند در حال حاضر حرکت به صدور حکم فاز.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio او گفت: “اجازه بدهید از یک آه امداد” زمانی که او شنیده ام که اخبار خود را از گناه درخواست و که او انتظار می رود بسیاری از زلاند نو نیز احساس:

یک حس خاصی امداد: که کل ملت, اما به خصوص ما مسلمان جامعه هستند در امان بودن از یک آزمایش است که می تواند در غیر این صورت باید عمل به عنوان یک پلت فرم.

هیچ چیز به ارمغان خواهد آورد عزیزان خود بازگشت. اما این کوچک کردند.

اما خانواده های قربانیان و گسترده تر نیوزیلند نگاه عمومی به احتمال زیاد به صورت یک انتظار طولانی قبل از استرالیا تروریستی محکوم به دادگاه فرآیندهای شده اند مختل همه گیر پاسخ. قاضی نشان داده است که صدور حکم خواهد شد تنها زمانی که همه قربانیان که مایل به شرکت می تواند وجود داشته باشد.


ادامه مطلب: راست گرایان هنوز هم تهدید می کند, نیوزیلند یک سال از Christchurch, حملات


زمان گناه درخواست

یک یادداشت منتشر شده توسط, قاضی, عدالت, فرمانده پرونده که متهم رندانه در اوایل این هفته که او خواست به اعتراف به گناه به همه اتهامات و پس از آن تایید کرد که در نوشتن.

دادگاه جنایی همچنان عامل برای مسائل فوری در طول مستند و, Christchurch, دادگاه عالی استفاده می شود سمعی و بصری لینک کلیک کنید برای متهم و وکلای او در تغییر درخواست شنوایی. تنها تعداد کمی از نمایندگان رسانه ها و اعضای ارشد, Christchurch, جامعه مسلمانان حاضر بودند.

هیچ تاریخ ثابت شده است برای صدور حکم شنیدن – و این معقول است. عدالت فرمانده خواسته است برای گزارش متهم قبل از صدور حکم.

jacindaardern/Instagram

جدا از هر گونه مشکلات به صورت مشروط افسران آماده مشاوره خود را به قاضی صدور حکم جلسات همچنین ارائه یک فرصت برای قربانیان و خانواده های قربانیان به حال قربانی تاثیر اظهارات.

اینها معمولا به صورت خوراکی و در موارد جرم جدی است. مدیریت این روند شده اند که به سختی در شرایط عادی و در حال حاضر حتی بیشتر پیچیده در طول یک بیماری همه گیر lockdown اما قاضی روشن ساخته است او امیدوار است این اتفاق می افتد.

صحبت پس از اخبار از گناه درخواست کمیسر پلیس مایک بوش گفت: برخی از کارکنان پلیس که در تعقیب مسجد مهاجم در حال حاضر می تواند برای کمک به نیوزیلند COVID-19 پاسخ.


ادامه مطلب: به خاطر سپردن و به همین دلیل هیچ راه راست به سوگواری, Christchurch, حملات


به احتمال زیاد حکم و شرایط امنیتی

به حداکثر مجازات حبس برای اقدام به قتل 10 سال است اما برای یک عمل تروریستی یا قتل آن است که محکوم به حبس ابد. صدور حکم عمل 2002 نیاز به حکم دادگاه قتل مگر اینکه خواهد بود که آشکارا ناعادلانه. در این مورد شکی وجود ندارد متهم خواهد شد و محکوم به زندگی در زندان است.

برخی از کشورها اضافه کردن مختلف معین جملات با هم به جملات طولانی احتمالا از صدها سال اما این عمل است که به دنبال نه در نیوزیلند.

اما یک سوال واقعی برای قاضی است. یک جمله زندگی دارای دو بخش است: وجود بیرونی محدود (بقیه متهم در زندگی) و حداقل مدت است که به عنوان مجازات است. اگر هیئت مدیره آزادی مشروط آمده است که خطر ابتلا به, عمومی به اندازه کافی کم است, یک فرد می تواند منتشر شود یک بار آنها را در خدمت حداقل مدت – بنابراین این مهم است.

صدور حکم عمل نیاز به یک حداقل مدت حداقل 17 سال برای یک تروریست به قتل یا قتل مربوط به دو یا بیشتر قربانیان. اما قاضی است که نیاز به نگاه در پاسخگویی برای آسیب رساندن به قربانیان, انصراف, بازدارندگی و حفاظت از مردم و تصمیم بگیرید که آیا این عوامل نیاز است که هیچ حداقل مدت تنظیم شود.

شده است وجود دارد هیچ جمله تمام جمله زندگی در نیوزیلند به تاریخ. اما من انتظار عدالت فرمانده آن را مورد توجه جدی قرار گیرد با وجود این گناه است که اغلب با توجه به اعتبار در مرحله صدور حکم.

یک زندانی در بازداشت وزارت اصلاحات است. متهم استرالیا خود اعلام سفید supremacist شده است در بالاترین امنیت دسته و موضوع به محدودیت های اضافی پس از دستگیری او. از آن خواهد شد اگر تا قبل از او موفق خارج از امنیت بالا شرایط.

مختلف وجود دارد که معاهدات مربوط به انتقال از خدمت زندانی اما نیوزیلند است نه یک حزب به آنها. آن نیاز به زندانیان خارجی را به خدمت خود حکم و سپس deports آنها. زلاند جدید که محکوم به خارج از کشور نمی توانند خدمت خود را از جمله در اینجا.

وقتی پرسیده شد که امروز در مورد اخراج نخست وزیر protocol wine studio گفت: آن را بیش از حد به زودی برای هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده است که این مهم بود که اجازه صدور حکم فرایند پایان برساند برای اولین بار.

اما از آن است که به طور کلی پذیرفته شده است که اجرایی می توانید تنظیمات را به صورت فردی در شرایط خاص. آن باقی مانده است دیده می شود اگر نیوزیلند و استرالیا دولت را مربوط به ترتیبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im