صدور مجوز برای شرکت های رسانه ای در کانادا خواهد بود به احتمال زیاد متناسب: میراث وزیر

OTTAWA — وزیر اتهام نوسازی کانادا پخش و مخابرات قانون می گوید اگر دولت به اتخاذ توصیه گذاشته شده توسط یک متخصص پانل صدور مجوز اجرای به احتمال زیاد نمی تواند راه را برای همان رسانه کوچک گروه به عنوان آن را برای فن آوری های جهانی غول.

یکی از این گزارش طرح پیش نویس سابق ارتباطات اجرایی جانت ییل به طور خاص نشان می دهد که نیاز به همه شرکت هایی که ارائه “صوتی و سمعی و بصری و الفبایی محتوای اخبار” به کانادایی ها بود تنظیم شده توسط کانادا رادیو-تلویزیونی و مخابراتی کمیسیون (CRTC) و یا یکی دیگر از بدن از طریق یک مجوز و یا ثبت نام.

“اگر شما یک توزیع محتوا در کانادا و بدیهی است که اگر شما یک سازمان رسانه ای نیاز احتمالا نمی خواهد همان باشد اگر شما در Facebook یا Google. وجود دارد که به برخی از تناسب های جاسازی شده را در این زمینه گفت:” وزیر میراث استیون guilbeault را از دست در یک مصاحبه در CTV سوال دوره پخش یکشنبه.

او گفت که دولت را هم به دقت در نظر 97 دستورالعمل های تعیین شده توسط کارشناس پنل ترین که نشان می دهد توزیع بیش از قدرت بیشتر به CRTC.

در میان کسانی که توصیه های مورد نیاز برای پخش و شرکت ها برای کمک به تولید محتوای در کانادا با استفاده از مالیات و یا نیاز به آنها اختصاص بخشی از درآمد به علت. مالیات مدل شده است محبوب ابداع به عنوان “Netflix مالیاتی” اما guilbeault را از دست می گوید: دو مفهوم متفاوت هستند.

“این در مورد انصاف. شرکت های پرداخت GST عمومی (مالیات بر فروش) در کانادا و هیچ دلیلی وجود دارد که برخی از ثروتمندترین شرکت در جهان است که عامل در کانادا خاک نباید پرداخت” گفت: guilbeault را از دست.

“آنها در حال سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول در کانادا در حال حاضر. ما درخواست آنها را به اختصاص بخشی از این پول به خاص کانادا محتوای فرهنگی. ما نمی خواهیم آنها را به انجام بیشتر.”

مایکل Geist, کانادا صندلی پژوهش در اینترنت و تجارت الکترونیکی و قانون در دانشگاه اتاوا گفت: CTVNews.ca گزارش “رک و راست افراطی” و “مرزهای فیزیکی.”

او گفت: هدف از تولید بیشتر محتوای در کانادا هنوز مشخص نیست با توجه به سابقه موفقیت کانادا فیلم و تلویزیون بخش دیده می شود در سال های اخیر است.

“صنعت با بهره گیری از موفقیت عظیم بنابراین این سوال پس از آن تغییرات کمی به OK; ما می خواهیم برای اطمینان از وجود دارد کانادایی داستان. بخشی از مشکل این استدلال این است که در دو سال گذشته نیز رکورد سال در کانادا گواهی محتوا” گفت: Geist.

فراتر از آن, او گفت که این پنل را نشانی از آنچه در آن به معنی به کانادا.

“ما باید یک سیستم برای آن اما سیستم من فکر می کنم بسیاری خواهد اذعان واقعا بد در آن گفت:” Geist. “Netflix بکشد می تواند هرگز زیر تعریف کنونی ایجاد کانادا محتوای چرا که ما نیاز به تولید کننده به کانادا”

به جای rejigging فعلی, مدل, Geist می گوید: پانل به جای تن به تن یک “عظیم و پر هزینه” تعمیرات اساسی سیستم.

نماینده محافظه کار مجلس میشل Rempel گارنر که دارای عنوان وزیر سایه برای صنعت و توسعه اقتصادی, سهام این دیدگاه و ابراز نگرانی خود را در بیانیه ای پس از انتشار این گزارش است.

در بعدی مصاحبه با CTVNews.ca Rempel گارنر گفت: “این گزارش به دنبال برای اضافه کردن بیشتر و لایه های بوروکراسی در یک سیستم است که نیاز به مختل حکم-بزرگ است.”

او افزود که توصیه نمی به اندازه کافی در حفاظت از کانادایی ها در برابر سوء استفاده از اطلاعات شخصی توسط شرکت هایی مانند Facebook و یا توییتر و یا چگونه به حرکت در کانادا در حال ظهور 5G شبکه.

یکی دیگر از پانل ارسالی او معتقد است با این تصور که CRTC را شناسایی سایت های خبری است که “دقیق و قابل اعتماد و قابل اعتماد” برای افزایش “تنوع صداها.”

“این بسیار paternalizing و همچنین بسیار ترسناک به فکر می کنم که دولت سعی در تحمیل و یا می گویند که نقش دولت را کنترل کنید. قرار می دهد که ما در لیگ با کشورهایی که کنترل رسانه ها گفت:” Rempel گارنر.

هر دو Rempel گارنر و Geist سوال که آیا لایحه منعکس کننده پانل طرح خواهد نگه دارید تا در برابر قانون اساسی به چالش بکشد.

“این نوع از چیزی که ما انتظار برای دیدن در کانادا به صداقت” Geist گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de