کتابخانه: ضروری خدمات است که نیاز به بازگشایی

تحویل خانه برای ذهن

این یک درخواست به دولت بازگردد تحویل خانه کتابخانه خدمات. این تاسیسات برای کسانی که housebound و هیچ تماس فیزیکی در هنگام تحویل ساخته شده است. کتاب سمت چپ خارج می شود و آنهایی که جدید هستند به سادگی کاهش یافته است. آن واقعا ضروری است خدمات.

تریش Henderson Glenlyon

شورای حمایت مورد نیاز

شده است وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد ورزش در طول COVID-19 مستند در مورد پول, تلویزیون, حقوق, بازیکنان, مهمانی, طرفداران و غیره. من می خواهم به می دانم که زمانی که کتابخانه ها خواهد بود بازگشایی. چرا مردم شکایت نیست به دن Tehan که فرزندان خود را می تواند دسترسی به کتاب و storytime از کتابخانه محلی خود را? کتابخانه ها باید کارکنان فوق العاده برای کمک به دسترسی به اینترنت برای افراد آسیب پذیر و محروم. اما کارکنان کتابخانه بدیهی است که نمی به عنوان مهم به عنوان بازیکنان فوتبال درآمد بسیار بیشتر از یک کتابخانه تکنسین کند. شوراهای محلی باید دفاع و هل دادن برای باز کردن کتابخانه ها.

Asa اسمیت منتمرنکی

تازه کتاب لطفا

وقت آن است که به نظر بازگشایی ما کتابخانه های عمومی خدمات حتی اگر تنها در یک محدود راه است. کودکان شرکت می تواند با یک فرد بزرگسال برای اولین بار دو ساعت پس از آن محدود بالغ اعداد وارد می تواند باقی می ماند و تنها زمانی که طول می کشد به قرض گرفتن کتاب. کتابخانه های عمومی هستند و بسیار دوست داشتنی منابع در جوامع ما و فراهم کردن آرامش و همچنین تحریک برای کسانی که لذت بردن از خواندن. کتاب بسیار مهم است به کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و همچنین کسانی که مسائل مربوط به سلامت روان. با توجه به این که سوپر مارکت می توانید تنظیم ساعت از کسانی که به بازدید از فروشگاه خود را بدون افزایش انتقال عفونت شاید کارکنان کتابخانه می توانید همین کار را انجام دهیم. کودکان بدون شک نیز خوشحال می شود با این استراحت مختصر از انزوا همراه با دسترسی به تازه های کتاب. این حرکت را یک تاثیر عمیقی برای ما خوب بودن.

کاترین Kingsbury, الثام

اذعان مهربانی در کینگستون

بیشتر به این نامه از Jan سنگ (حروف 28/4) در مورد گرفتن کتاب از کینگستون کتابخانه های من به نام ری از کتابخانه ها پرسیدن اگر من خوب بود و اگر من نیاز به هر کتاب. من نه به عنوان من یک تعداد کتاب در حال حاضر. ری را می گویند که اگر من نیاز به کتاب در آینده من می تواند حلقه شماره روی کارت کتابخانه و کتاب می تواند سازمان یافته و تحویل برای من. من فکر کردم این بود که بسیار مهربان و متفکر و چقدر دوست داشتنی این امر می تواند برای افراد جدا شده در خانه های خود را به قادر به دسترسی به چنین خدمات.

الیزابت ساندرز چلسی ارتفاعات

مواد غذایی برای بدن یا ذهن ؟

چه یک معضل است. من از کجا باید بلافاصله پس از انتشار مستند? مک دونالد, KFC, Hungry jack’s, برگر کینگ و یا شاید من کتابخانه محلی.

ایان پاول, Glen Waverley

فروم

توقف تیراندازی

مایکل اوبراین تیم Smith et al آرام بود. خود را ثابت تیراندازی و نقد حال انجام است محبوبیت خود را از هر گونه خوب است. هر کس در جامعه در حال انجام بهترین آنها می توانند در این وضعیت و ویکتوریا آمار را کاهش قابل ملاحظه ای با تشکر از دن اندروز و دولت او. مدارس دوباره باز خواهد شد هنگامی که آن را امن برای دانش آموزان و معلمان به انجام این کار.

سوزان Merrick ساله

کردن علامت

چه یک مثال خوب ما فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan مجموعه در روشن فکر که او توصیف Daniel Andrews’ “شکست رهبری”. او بدیهی است که تلاش برای politicise مسئله اما انتخاب خود را از کلمات خیلی دور کردن علامت. آقای Tehan می تواند یاد بگیرند که بسیاری از آقای اندروز که نشان داده است توانایی برای برقراری ارتباط به ویکتوریایی در یک سطح به ندرت دیده می شود در سیاستمداران این روز است. در حالی که همه ویکتوریایی را تایید آقای اندروز’ سخت و مستند وجود دارد خواهد بود چند که باید به رسمیت شناخته نشده خود را برجسته رهبری برای خوب بیشتر.

رابین ادواردز, چلسی

Thumbs up, هشدار

استرالیایی ها باید شناخته شده آنها دچار مشکل بودند (“کجا بریتانیا برود بنابراین اشتباه است؟” 4/5). در هر زمان یک سیاستمدار می دهد تا شست شما می دانید چیزی وحشتناکی اشتباه است.

Colin Smith, کوه, Waverley

تمرکز کسب و کار

10 سال گذشته نشان داده اند استرالیا رهبران کسب و کار رانده می شود و در کوتاه مدت مجمع تشخیص مصلحت نظام و حرص و آز. تماس خود را برای خسته شعار کاهش مالیات در محل کار اصلاحات و برش نوار قرمز به عنوان اساس یک پست-COVID-19 بازیابی نشان می دهد که چگونه محدود و باسمهای آنها هستند. که ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون است تا به شدت کشیده شده از جامعه کسب و کار است که دلیلی برای نگرانی. مطمئنا چنین مهمی کمیسیون باید بیشتر به طور گسترده ای به نمایندگی از جامعه منافع دانش و مهارت است.

مایکل Beahan نیوبرانزویک

بدون عدالت

بررسی حیات وحش عمل (1975) پس از 45 سال بطور بیش از حد نشان می دهد که اهمیت پی در پی ویکتوریا دولت و وزرای محیط زیست قرار داده شده در حفاظت از گونه های بومی (“عقاب مرگ و میر سریع اولین نقد و بررسی از عمل”, 4/5). دو مرد کشتن صدها نفر از گوه دم عقاب و laughably ناکافی مجازات است. عدم تحویل عدالت در این مورد و امثال آن دائمی است لکه های سیاسی چهره ویکتوریا.

لارنس پاپ ویکتوریا حامیان حیوانات

مهاجرت احساس وحشت و نگرانی

پاسخ به Kristina Keneally نظرات در مورد مهاجرت (“ALP احساس وحشت و نگرانی در MP تماس برای کاهش مهاجرت” 4/5) منعکس کننده مشکلات حزب کارگر و گسترده تر جنبش کارگری باید در مورد این موضوع. اظهار داشت: بسیاری به سادگی باید جنبش حفاظت از منافع کارگران جهان و یا اولویت بندی آن از استرالیا کارگران ؟ Keneally تماس برای استرالیایی ها به “برای اولین بار در مشاغل” ممکن است به نظر می رسد نادرست و غلط معاصر در استرالیا.

این bluntness از زبان او می تواند در تقابل با ACTU وزیر سالی McManus ” بیشتر مات اشاره به “دستمزد سرقت”. در سرزنش کارفرمایان برای این مشکل McManus dodges یکی دیگر از جنبه های کلیدی از مهاجرت است که جنبش کارگری دست و پنجه نرم با: چگونه برای جلوگیری از خارج از کشور کارگران از جان گذشته برای یک کار از رانندگی استرالیا دستمزد و شرایط ؟

میله عاقلانه ساری هیلز

Ham-fisted prod

این بازگشت به مدرسه برای آماندا Vanstone به relearn تکنیک های مثبت اجبار. آن را به طرز حیرت انگیزی سودمند برای او به استفاده از ارزان ad hominem حمله بودن “خودخواه احمق” اگر شما نمی دانلود COVIDSafe برنامه (نظر 4/5). چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر خواهد شد خاموش توسط این ham-fisted تلاش برای شرم به خصوص زمانی که مردم در افزایش سطح استرس و اضطراب ،

Paul Miller, Box Hill South

با تشکر اما هیچ با تشکر

ویکتوریا امداد معلمان دریافت نامه ای از نخست وزیر. با تشکر از شما نامه. ما ظاهرا باید حمایت خود را از او قدردانی و تشکر صمیمانه خود را. در شمال قلمرو عمل و NSW امداد معلمان باید تضمین پرداخت, پرداخت که منعکس کننده تعهد خود را به مدارس و دانش آموزان است. قصابی, نانوا, caffe latte سازان … کارجویان وجود دارد برای حمایت از آنها را تا زمانی که آنها می توانند به کار بازگردند. امداد معلمان? با تشکر از شما نامه. با تشکر از شما نامه نمی قرار دادن غذا بر روی میز است. با تشکر از شما نامه نمی پرداخت صورتحساب. با تشکر برای هیچ چیز.

نیک گیبسون رمسی

پرس و جو به خطر بیافتد

آماندا Vanstone (“چین باید بازی توپ را در پرس و جو”, 4/5) است که قطعا در حال ریاکارانه در حمایت از یک تحقیق بین المللی به COVID-19 ریشه بدون اشاره به راه است که در آن رئیس جمهور تهمت است weaponised این مسئله است. چین اتهام عدم شفافیت قانونی موضوع برای بحث و گفتگو است; اما چنین درخواست پیشنهاد شد به خطر بیافتد از لحظه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک bogyman به جای ایران شناور نفت خام تئوری های توطئه در سراسر چین به عمد انتشار ویروس از یک ووهان بیوتکنولوژی سلاح های آزمایشگاهی. نتیجه نهایی شده است tit-for-tat دولت چین تبلیغات ادعا می کنند که ارتش ایالات متحده کشت ویروس در چین است.

جان مک میلان کوه الیزا

سرود به گنج

من از تماشای تبلیغ در SBS تلویزیون شب گذشته و حال آن گروه از کودکان از سراسر استرالیا آواز “من هستم شما ما استرالیا”. من تا به حال هرگز به گوش که آهنگ درست قبل از اما خواندن شعر متوجه ما باید آن سرود ملی. آن است که به مراتب بیشتر مربوطه و معاصر از پیشبرد استرالیا عادلانه و من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک گروه اجتماعی در استرالیا است که می تواند پیدا کردن گسل با آن را به عنوان ما سرود. سیاستمداران ما باید در نظر بگیرید یک تغییر است که همه باید خوشحال می شود. این آهنگ به ویژه مربوطه در حال حاضر با آنچه در کشور ما این است که رفتن را از طریق با COVID-19 آن مذاکرات در مورد آینده با هم به عنوان یک.

آلن لیچ, Austins کشتی Tas.

Root cause analysis

در حرفه مهندسی که پروژه با شکست مواجه شد, یک ریشه و علت تجزیه و تحلیل انجام شده توسط یک تیم مستقل برای شناسایی علت اصلی شکست به حداقل رساندن و یا از بین بردن خطر فاجعه در محدوده زمانی معین. برای مثال اگر یک هواپیما سقوط کشتن 300 نفر تلاش امان برای تعیین علت ریشه قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از این تکرار. در عین حال با COVID-19 کشتن یک چهارم از یک میلیون نفر و از بین بردن اقتصاد مقامات چینی هستند سوال نیاز به صورت مستقل root cause analysis. هر چیزی کمتر خواهد بود دولت عدم محافظت از مردم خود و محکوم کردن همه ما را به آینده از تکرار این بیماری همه گیر.

جان Nachef شرق ملبورن

مسکن عمومی تماس بگیرید

من موافق با تیم اسمیت مخالفان مسکن سخنگوی (“فراخوانی برای استفاده از مازاد زمین برای ساخت مسکن عمومی”, 4/5) که گفت: “کار شده بود در قدرت برای بهترین بخشی از 20 سال و رکورد خود را در ساختمان جدید مسکن عمومی ضعیف بود”. خیلی بهتر از لیبرالها من شتاب به اضافه کردن. جامعه در بخش مسکن شده است تماس برای اطلاعات بیشتر عمومی و اجتماعی مسکن برای سال ها و این دولت رکورد در مسکن شده است ناامید کننده است. 450 آپارتمان در حال فشرده از زمین های عمومی به دست توسعه دهندگان در قیمت با تخفیف است یک قطره در اقیانوس و در عین حال وزیر مسکن ریچارد وین به نظر می رسد خود را حلق آویز کلاه بر این به عنوان نوش دارو برای رشد این بخش است. تجربه در درونی غربی مترو و وسط حلقه رشد راهرو در حال افزایش است تقاضا برای مسکن مقرون به صرفه. آقای وین یک فرصت برای ایجاد یک تاثیر و اگر او درست است به حرف او عمل می کنند باید در حال حاضر برای اطمینان از وجود یک مسکن اجتماعی بسته محرک اقتصادی پس از تاج.

پیتر Sibly مدیر کل ایالات تعاونی مسکن

مدیران باید گام تا

Westpac اعلام کرده است به سهامداران معافيت از سود خود. آن است که تقاضای بیش از حد برای Westpac مدیران به سهامداران توصیه است که آنها را در حال حاضر تسلیم پذیرش هزینه های خود را? هزینه های مدیران تقریبا بدون استثنا هستند نه خود منبع اصلی درآمد بر خلاف سهامداران خود که وابسته به دریافت سود سهام.

لایحه هلمز, Kew

ارزش ما معلمان

بحث در مورد بازگشایی مدارس نشان دهنده اجتماعی نگرش به نقش معلمان. زیر متن است: ما نیاز به معلمان در کلاس های درس (محل کار خود), از آنجا که ما نیاز بچه ها در مدرسه به طوری که پدر و مادر خود را می تواند به خود را مهم تر از نگه داشتن اقتصاد تیک تاک بیش از. من نه شنیدن به همان اندازه با صدای بلند گریه می کند برای همه محل دیگری برای بازگشایی شده است. آیا وقت آن نشده است که ما به رسمیت شناخته شده و واقعی نقشی که آموزش و پرورش نقش در توسعه پتانسیل هر انسان و ارزش معلمان که در حال اختصاص داده شده به کار با هر یک از دانش آموزان خود را برای ترویج رشد فردی خود را?

Lorenza نولان نیوبرانزویک

آموزش آنلاین انقلاب

آموزش آنلاین اگر خوب تنظیم می تواند واقعا انقلابی جامعه است. مانند هر چیز جدید وجود خواهد داشت نقص در ابتدا. اما این روند تا دولت را مجبور به ارائه تمام کودکان با کامپیوتر است. این مثبت است به خصوص برای محروم. یک در یک آموزش یا مشاوره فرصت های از طریق لینک ویدئو در حال افزایش یافته است. به طور متوسط دانش آموزان دبیرستانی از دست معادل دو ماه یک سال از مدرسه اغلب به دلیل مسائل اضطراب. یک برنامه آنلاین می توانید آدرس آن است. با یک مرحله اولیه از “یادگیری تلفیقی” پیشرو در نهایت به کلاس های درس مجازی در آینده کودکان ممکن است نیاز به رفتن به یک ساختمان مدرسه در همه. بسیاری از مدارس می تواند در طول زمان تبدیل به مسکن برای بی خانمان ها اغلب با کنار مزایای دسترسی به کتابخانه های موجود رشته های ورزشی نزدیکی نسبت به مغازه ها و حمل و نقل عمومی.

رابرت Trafficante, ارمدل

و یک چیز دیگر

سیاست

Dan است که احتمالا هنوز هم زدن خاموش بیت مرطوب برگ کاهو پس از Tehan حمله.

ایان Greenshields, مال ورن شرق

این کشور هرگز خواهد بود که دوباره همان. بیش از حد درست است. موریسون با استفاده از دوره بهبودی برای توجیه هر دستور او و همدستان او به آرزوی.

لایحه Trestrail, St Kilda

به نظر می رسد به عنوان اگر موریسون و Tehan در ضد اندروز تلاش در ویکتوریا آموزش و پرورش جمع آوری شده اند یک هدف را دارد.

هیو McCaig, بلکبرن

بازگشایی باشگاه و کازینو متاسفانه نشان می دهد که چگونه متکی به دولت است و در قمار درآمد.

لیز Jovanovic, Moonee استخر

Coronavirus

ترک آن را به Leunig (حروف 4/5) به بیان ما نكرديم و با آمار و پی در پی gnashing از دندان های در حال حاضر روزمره بخشی از coronavirus تجربه.

هلن Spurgin, بنللا

اگر ما یک فینال AFL را آن ذکر شده با بقیه ؟ هیچ طرفداران برندگان “جشن” قبل از خالی ورزشگاه. اجازه دهید آن را به Covid کلاسیک.

پل Murchison, Kingsbury

این یک تسکین می دانم که آن را در حال حاضر امن به صرف 14 دقیقه با کسی. دیگر از آن, و COVIDSafe برنامه محافظت از من.

کلر کوپر, باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری

من به شما دانلود این برنامه به عنوان به زودی به عنوان دولت به من می دهد یک گوشی با بلوتوث موثر و یک سیستم عامل است که آن را پشتیبانی می کند.

آدریان تنبور نقطه Lonsdale

تبلیغات

اگر هاروی نورمن و کلایو پالمر می خواهید برای کمک به حمایت از این سن خوب من. خرید خود را از فضای تبلیغاتی اجازه می دهد تا من به هنوز هم در این سن و سال تحویل در هر روز.

باب گریوس کوه الیزا

بیایید نمی شود بیش از حد سخت در کلایو پالمر برای آخرین تبلیغات حمله رعد اسا. پس از همه, او یکی از آخرین نجات داد ما را از کوتاه شدن کار دولت است.

Greg Hardy بالا فرنتری گوللی

در نهایت

دقیق تر نام برای مطلع پزشکی گزینه های حزب نیاز به تنها سه نامه – بیماری-اطلاع پزشکی گزینه های حزب.

جاناتان Emes, بالارات

*ثبت نام به ویرایشگر الکس Lavelle منحصر به فرد در خبرنامه: www.theage.com.au\editornote.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de