لیبرال ها به پشت کردن گسترده هزینه های قدرت بدون نظارت در لایحه بودجه اضطراری

OTTAWA — فدرال لیبرال ها به نظر می رسد برای حمایت از یک پیشنهاد به اعطای خود را جارو قدرت به صرف پول قرض گرفتن و تغییر مالیات بدون مجلس تصویب از طریق Dec. 31, 2021 به عنوان بخشی از قوانین دولت است که انتظار می رود روز شنبه آن را به عنوان عبور می کند COVID-19 اضطراری اقتصادی اقدامات است.

با توجه به پیش نویس یک کپی از لایحه به دست آمده توسط اخبار CTV آن خواهد بود-در صورت تصویب به عنوان دقت کنید — اجازه می دهد دولت “موقت” قدرت های مرتبط با وام گرفتن از صندوق و اعمال و لغو مالیات و همچنین افزایش و یا کاهش نرخ مالیات توسط مقررات بدون مجلس به دنبال تصویب “قبل از سال 2022.”

هر چند در عرض چند دقیقه از جزئیات عمومی شدن پیش نویس طرح ایجاد اصطکاک قابل توجهی در میان چه بوده است همکاران تلاش یکپارچه برای تصویب کمک های اقتصادی اقدامات برای کانادایی ها.

آن مشاهده شد توسط برخی به عنوان قوه مقننه نفس بیش از حد در میان جهانی همه گیر و muddying آب در لایحه به تصویب فوریت نیاز به کمک مالی.

منابع نشان داد به اخبار CTV اواخر دوشنبه که نسخه ای بودن مطرح روز سه شنبه راه رفتن به برخی از جنبه های این لایحه که شامل در نسخه پیش نویس درز کرده به رسانه های مختلف.

این منبع گفت که در حالی که جنبه های خاصی از آینده کمک های مربوط به COVID-19 هنوز هم می تواند با تصویب و بدون نیاز به رای برخی از عبارت مورد مالیات بر تغییرات ساخته شده بدون نظارت خواهد اصلاح شود هر چند جزئیات بیشتر در مورد چگونه باقی می ماند دیده می شود.

“ما با مشورت با مخالفان خواهد شد و تغییرات در پیش نویس قانون. ما همیشه کار مشترک و احترام به نقش اساسی پارلمان ایم” دولت خانه رهبر پابلو رودریگز دوشنبه شب.

دولت و احزاب مخالف درگیر شدند در پشت درهای بسته مذاکرات بیش از اصلاحات مربوط به متن در آستانه تاریخی ویژه نشسته به افزایش هزینه های دولت با هدف قرار دادن رمان شیوع کروناویروس.

این قانون پیشنهادی همچنین جادوها چقدر بیشتر پول در هر استان است و ایجاد 16-هفته پنجره که در آن واجد شرایط کانادا کارگران می تواند از کار غایب در حساب از رمان coronavirus. این جنبه و دیگران که به طور مستقیم مربوط به COVID-19 اقتصادی امداد در حال انتظار نمی رود تغییر دهید.

در بیانیه ای ارسال اواخر روز دوشنبه رهبر محافظه کار اندرو Scheer نشان داد که در حالی که خود را حزبی آماده است تا به حمایت های وعده داده شده اقتصادی اقدامات امداد “ما نمی خواهد به دولت قدرت نامحدود به افزایش مالیات بدون رای مجلس.”

“ما اجازه هر کاری که صرف اقدامات توجیه برای پاسخ به این وضعیت اما ما نمی خواهد امضای چک سفید,” شیر گفت: تنظیم صحنه برای برخی از سطح پارلمانی مرحله نهایی مسابقات در میان جهانی همه گیر.

در یک اقلیت مجلس لیبرال ها مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن حمایت از حداقل یکی از عمده دیگر حزب مخالف برای دیدن این هزینه های اندازه گیری به تصویب رسید.

این لایحه خلاصه آمده است که این اقدام “به عنوان بخشی از پاسخ به COVID-19” اما اگر گذشت به عنوان پیش نویس اجازه می دهد پول به جریان بدون نمایندگان مجلس مورد نقد آن را برای یک دوره زمانی قابل ملاحظه ای توسعه یافته فراتر از برآورد کنونی از زمانی که جامعه کانادا ممکن است به بازگشت برخی از حس عادی میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به ساخت نیاز به تغییرات قانونی برای اجرای وعده کمک های مالی اقدامات برای کانادایی ها و کسب و کار به پیشبرد “کپی” پیشنهاد برای ایجاد یک “بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی پرداخت عمل” که خواهد عطا کند وزیر دارایی لایحه Morneau توانایی به صرف “تمام پول مورد نیاز برای انجام هر کاری از جمله پرداخت به استانها و مناطق” در رابطه با بهداشت عمومی و وقایع ملی نگرانی است.

‘تا 16 هفته غیبت

این لایحه همچنین پیشنهاد برای اصلاح کانادا قانون کار به دولت که “هر کارمند برخوردار است و باید اعطا پزشکی مرخصی از اشتغال تا 16 هفته به عنوان یک نتیجه از قرنطینه” و یا اگر “کارمند قادر و یا در دسترس نیست به کار” در حساب COVID-19.

لیبرال ها نشان می دهد این لایحه ذکر شده به عنوان “COVID-19 پاسخ اضطراری عمل می کنند.” نسخه پیش نویس دهانه 44 صفحه و شامل 20 بخش است.

این قانون نیز به وزیر دارایی طیف وسیعی از قدرت های جدید مربوط به گرداندن مراکز فساد loaning به ادغام فروش سیم پیچ یا انحلال شرکت های بزرگ.

در میان دیگر اقدامات این باعث می شود اصلاح— تا حد زیادی مربوط به اقدامات مرتکب شده ترودو و Morneau در هفته گذشته—شامل Canada Mortgage and Housing Corporation عمل; صادرات توسعه عمل; فدرال استانی مالی ترتیبات قانون و قانون ثبت اختراع.

تحت قانون ثبت اختراع پیش نویس لایحه پیشنهاد به اجازه می دهد برای مجوز از وزیر بهداشت به “را ساخت استفاده و فروش انحصاری اختراع به میزان لازم برای پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس.”

یکی دیگر از عناصر کلیدی در متن لایحه تفکیک از مقدار پول در هر استان را دریافت کنید به عنوان بالا به عنوان بخشی از 2019-20 سال مالی.

دولت فدرال متعهد اضافی 500 میلیون دلار برای استان به خود نظام بهداشت و نهادهای دیگر برای افزایش بیماران. در اینجا این است که چگونه این لایحه پیشنهاد به دل کسانی که بودجه:

 • انتاریو: $193,721,000;
 • کبک: $112,871,000;
 • بریتیش کلمبیا: $67,464,000;
 • آلبرتا: $58,141,000;
 • Manitoba: $18,216,000;
 • ساسکاچوان: $15,627,000;
 • نوا اسکوشیا: $12,922,000;
 • New Brunswick: $10,340,000;
 • نیوفاندلند و لابرادور: $6,952,000;
 • جزیره پرنس ادوارد: $2,089,000;
 • Northwest Territories: $598,000;
 • یوکان: $543,000 و
 • Nunavut: $516,000.

ویژه بیل قرار داده است متوجه Morneau است و تنها در مورد کسب و کار روز سه شنبه در دستور کار.

نسخه هایی از این لایحه ارائه شد به اعضای اپوزیسیون تحت تحریم تا زمانی که آن را مطرح در مجلس عوام.

خواسته به اظهار نظر در محتویات به بیرون درز بیل و رودریگز را گفت CTVNews.کریس: “ما نمی توانیم اظهار نظر در محتویات یک لایحه قبل از آن معرفی شده است در مجلس عوام. همه احزاب با هم همکاری مشترک برای اطمینان از کانادایی ها دسترسی سریع به اقدامات مالی آنها نیاز دارند.”

اورژانس سهشنبه نشسته

روز یکشنبه نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد که مجلس عوام سر گرفته خواهد شد برای یک ساعت خاص-نشستن طولانی به تصویب جنبه های 82 دلار-میلیارد دلار کمک های مالی و بسته محرک اقتصادی که نیاز به قانون از جمله تغییرات به مزایای اشتغال برای افرادی که از کار و افزایش کانادا کودک بهره مند شوند.

این اقدامات برای اولین بار در آنچه دولت می گوید می خواهد بیشتر به آمده با کنفرانس كانادا بینی که شیوع جهانی می تواند منجر به از دست دادن بیش از 330,000 مشاغل در کانادا باید بهداشت عمومی اقدامات در محل باقی می ماند برای چند ماه.

مجلس نمایندگان و سنا هم معلق شده است به منظور محدود کردن گسترش ویروس و نه مجموعه ای به سر تا هفته آوریل 20, هر چند در حال حاضر آن را به احتمال زیاد به ایستادگی موکول برای یک بار دیگر این اقدامات منتقل می کند.

شده است وجود دارد بحث قابل توجهی از عبور از راهرو همکاری در این لایحه قبل از محتویات آن شناخته می شود.

همه طرف ها موافقت کرده بود به یک طرح به 32 اعضا در خانه در روز سه شنبه زمانی که این لایحه خواهد شد سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل و ارسال به مجلس سنا روز پایان. وجود خواهد داشت 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP.

دولت می خواهد به پرواز در برخی از کلید مخالفان از غرب کانادا برای شرکت در تاریخی نشسته است که برنامه ریزی شده است برای شروع در ظهر به وقت شرق آمریکا.

سنا خواهد شد و سپس reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب این لایحه گام نهایی — یک تاییدیه سلطنتی مراسم — است که انتظار آن روز.

“در طول فراخوان مرحله گرفته خواهد شد برای اطمینان از سلامت و ایمنی از سناتورها و کارکنان درگیر در اتاق عملیات” گفت که سنا در بیانیه ای.

در حال حاضر در اتاوا NDP رهبر Jagmeet سینگ به نام دولت فدرال برای اصلاح بسته کمک خواهد شد که بحث در روز سه شنبه. جدید دموکرات پیشنهاد برای ارسال 2000 دلار برای هر کانادایی و 250 دلار برای هر کودک “به مردم کمک آنها نیاز دارند در حال حاضر” گفت که برخی از خانواده ها خواهد آمد به پایان ماه بدون به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب خود را و یا اجاره و این که “به سادگی قابل تصرف است.”

سینگ همچنین می خواهد 10 درصد یارانه دستمزد افزایش یافته و به 75 درصد خواستار این پیشنهادات اقدامات جسورانه اما متناسب با وضعیت کانادایی روبرو هستند.

Scheer خواهد شد که در اتاوا به صورت ویژه نشسته گفت: اوایل روز دوشنبه که او نیز می خواهد برای دیدن دستمزد یارانه “قابل توجهی” افزایش در میان دیگر را افزایش می دهد در حمایت از کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را.

در یک مصاحبه در CTV قدرت بازی لیبرال MP کوین Lamoureux که مجلس به وزیر دولت, خانه, رهبر, گفت که او پیش بینی می کند که با وجود هل برای رفتن بیشتر “بالا حس همکاری” خواهد شد در نتیجه کمک های مالی که به تصویب رسید و به قانون “در عرض 24 ساعت.”

“من فکر می کنم که اگر ما به توافق برسند که سلامت و ایمنی از کانادایی ها قرار داده خواهد شد اولین و مهمترین و ما می دانیم که همه چیز باید روی میز است که ما آب و هوا خواهد این وضعیت را از طریق زمان و همه چیز بهتر خواهد شد” او گفت:.

با فایل های از CTV News’ گلن مک گرگور و اوان جزایر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو