خود را جناحی دشمنان استدلال می کنند که باید رد صلاحیت Cr مایل از در حال اجرا دوباره برای شکارچیان تپه شورا و شهردار. اما Cr مایلز گفت: او در سمت مالی از کسب و کار.

“من کار در بالا بردن سرمایه های بین المللی و سرمایه گذاری طرف WholeCap,” او گفت:. “این صرفا یک سرمایه گذاری نقش من ربطی به توسعه اموال.”

قطعنامه تصویب شده توسط کمیته هفته گذشته را به توسعه دهندگان املاک و همکاران خود تعریف شده تحت انتخاباتی قانون بودجه – “فاقد شرایط لازم برای نامزد برای انتخاب به عنوان یک تایید لیبرال نامزد در انتخابات دولت محلی”.

آن را تصویب و با حمایت از به اصطلاح معتدل و محافظه کار و جناح های آن را تشکیل سست داد در NSW Liberal Party, علیه, آقای, hawke’s به اصطلاح “مرکز حق” جناح.

آقای Hawke نزدیک به لابی و سابق Strathfield عضو شورا جو Tannous مدیر اجرایی سنگ بنای گروه لابی فروشگاه که در آن Cr مایل بود یک بار یک شریک.

در اخیر اجرایی دولت در جلسه Cr مایل نقل مکان کرد و یک حرکت برای باز کردن نامزد برای شکارچیان هیل شورای, در میان دیگران به جای اعلام یک تضاد منافع و ممتنع.

“نخست وزیر و دولت مدیر بسیار کمی تحمل برای این نوع از رفتار” ارشد لیبرال منبع گفت. “وضعیت کل بدبو است و ما در حال رفتن به آن را پاک کردن.”

کار مخالفان مطرح کرده است یک لایحه است که وضع قانون ممنوعیت توسعه دهندگان ملک در حال اجرا برای شورای محلی به جای ترک آن را به داخلی حزب فرآیندهای.

کسانی که خواستار ممنوعیت در درون حزب لیبرال در ابتدا مطلوب به این قانون اما در حال حاضر تصمیم به دنبال آن در داخل به منظور انکار کار سیاسی برنده شوید.

متعدد مشاوران نشستن در حزب اجرایی دولت از جمله Cr مایل Woollahra مری-لو Jarvis, Waverley را سالی بتی, Parramatta, استیون عیسی و حزب جمهوری فیلیپ Ruddock است که شهردار هورنزبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو