لیبرال روابط نه دلیل ما در برخورد: موسسان

OTTAWA — کریگ و مارک african scholar از بنیانگذاران شرکت از ما, موسسه خیریه انکار هستند که روابط نزدیک به سیاستمداران لیبرال به حال چیزی برای انجام با سازمان خود را اهدا قرارداد به اداره در حال حاضر متوقف $912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه.

این جفت ارز به نظر می رسد قبل از مجلس عوام کمیته مالی در روز سه شنبه که در آن آنها تصمیم گرفتند به شهادت تحت سوگند به عنوان بخشی از یک ساعت-طولانی دادرسی در مورد دخالت خود را در بحث embroiling فدرال دولت لیبرال.

“ما این را برای خدمت به دولت و نه برای دولت به ما کمک کند” کریگ african scholar گفت: کمیته بارها و بارها در دفاع از هر گونه اقدام اولیه گرفته شده توسط ما بود چرا که آنها مشتاق به رفتن در این برنامه و نه به این دلیل که آنها تا به حال دریافت اطلاعات پیشرفته از دولت فدرال است.

این جفت ارز به ذکر است که موسسه خیریه کار کرده با محافظه کار و NDP سیاستمداران در گذشته و تاکید کرد که این کمک هزینه دانشجویی برنامه توسعه داده شد و در میان COVID-19 همه گیر ظاهر می شود به اکو گذشته خدمات عمومی شهادت در مورد تغییر راه عظیم برنامه های دولت بودند که مفهوم و اعدام شد.

ما خیریه آمده است تحت بررسی دقیق قابل توجهی بیش از ماه گذشته پس از نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد این سازمان خواهد بود در حال اجرا یک برنامه ارائه پرداخت به دانش آموزان برای تابستان داوطلب کار در COVID-19-متمرکز برنامه های جامعه.

  • در پایین حرکت و یا اینجا را کلیک کنید برای روکش کردن ما زنده وبلاگ Kielburgers’ شهادت
  • خواندن در یک برنامه ؟ ضربه بزنید در اینجا برای تجربه کامل

رو سوالات خود را در امور داخلی, و انجام, و همچنین ممکن است تضاد منافع ترودو در توجه به خانواده اش اتصال به خیریه ما حمایت از این برنامه ترک هزاران نفر از دانش آموزان انتظار برای دیدن دولت فدرال plan B پس از دفاع ما بود “تنها” گروه قادر به اجرای دانشجویی در کانادا خدمات گرانت. برای اجرای برنامه های ما راه اندازی شد برای دریافت $43.5 میلیون.

با وجود بودجه برنامه بودن $912 میلیون شهادت نشان داده است که مگر آن نیاز به مقیاس با توجه به افزایش تقاضا فقط 500 میلیون دلار بود و انتظار می رود به صرف دانش آموز کمک های مالی.

همه این بودجه را به ما به طور مستقیم شد برای استفاده در برنامه در حال اجرا و نگهداری می شود به عنوان سود و برادران گفت: نمایندگان مجلس که آنها برآورد هزینه های واقعی از این برنامه خواهد بود کمتر از کل بودجه ارائه شده با توجه به آنها پیش بینی نیست بسیاری از دانش آموزان هدف قرار دادن حداکثر $5,000 اعطای سطح که مورد نیاز 500 ساعت کار داوطلبانه.

این برنامه برای اولین بار نشان داد ترودو در تاریخ 22 آوریل به عنوان بخشی از یک دلار 9-میلیارد پشتیبانی دانشجویی بسته است. ما خیریه اعلام شد که این گروه به اجرای آن در اواخر ماه ژوئن. قبل از آن ما در حال حاضر مورد بحث قرار گرفته در پشت صحنه به عنوان یک گزینه برای اجرای برنامه پس از معاون وزیر با کار و توسعه اجتماعی کانادا راشل Wernick پیشنهاد این گروه داده شده و ما در حال حاضر فرستاده شده ناخواسته زمین به صورت یک دانش آموز کارآفرینی برنامه.

سوال در گذشته معاملات

اسناد جدید و جزئیات در ادامه به بازیگران جدید نور و سریع سوالات بیشتر در مورد چگونگی توافق برای ما به راس برنامه آمد و با صدای از داخل خیریه بخش و نمایندگان مجلس سوال وجود دارد که آیا مطلب به همین دلیل این موسسه خیریه به نظر میرسد که مسیر داخل در گرفتن قرارداد.

برادران توافق برای چهار ساعته کمیته ظاهر رو به یک سری از سوالات در زمان ما مختلف مذاکرات با مسئولان خدمتگزاران مردم و وزرای دولت درباره کمک هزینه دانشجویی برنامه گذشته قرارداد این سازمان اعطا شده توسط دولت فدرال و همچنین تجربیات شخصی با چهره های سیاسی در مرکز جدال مداوم.

آنها همچنین خواسته شد درباره ما موسسه خیریه ساختار مالی و دارایی های املاک و مستغلات و به دنبال روشن شدن طرح های مختلف گنجانده شده در زیر ما با نام تجاری.

“برخی پیشنهاد کرده اند که ما خیریه در تنگه وخیم مالی قبل به CSSG و به نحوی است که انگیزه اعمال ما. آن را به سادگی درست نیست” گفت: Craig african scholar ذکر است که در خرید اینترنتی این موسسه خیریه را تجربه کرده است—از جمله چندین شرکت برش روابط—اتحاد “منجر به چالش های جدی است که خطر ابتلا به کل سازمان و 25 سال کار کند.”

او گفت که آنها هرگز تلفن را برداشت که خدمات مدنی خواستار آمد اگر آنها می دانستند که عواقب هر دو برای سازمان خود و برای دانش آموزانی که در بانکی در این سرمایه گذاری.

خواسته لیبرال MP آنی Koutrakis که آیا پول ما را به اجرای برنامه خواهد در هر راه بود باز پرداخت برای پرداخت های ساخته شده به ترودو یا Morneau خانواده کریگ Kielberger گفت که نمایندگی واقعی از آنچه صورت گرفت با وجود برخی مخالفت نمایندگان مجلس را به دنبال استنباط.

برادران که تاسیس این موسسه خیریه در سال 1995 گفته اند که آنها با استقبال از فرصت به “مجموعه ای از رکورد مستقیم” در مورد چه چیزی نوشته شده است و در مورد گفت: ما در موسسه خیریه در هفته های اخیر.

ما در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای انجام “حکومت و تغییرات ساختاری” و “بازگشت به ریشه های آن است.”

به عنوان بخشی از این طرح خیریه می گوید آن را به انجام یک “رسمی سازمانی نقد و بررسی” و لغو همه ما حوادث روز برای “آینده قابل پیش بینی.”

جزئیات جدید در صحبت کردن هزینه های

میشل داگلاس ما خیریه سابق رئیس هیئت مدیره شهادت فقط قبل از موسسان. او گفت: نمایندگان مجلس که او در اواخر مارس استعفای شد نتیجه ناکافی شفافیت در مورد مالی و اشتغال در تصمیم گیری.

در شهادت او داگلاس صحبت در مورد تفاوت بین ما خیریه و ما در بنیاد خیریه بود که این نام در سهم قرارداد اعطای این سازمان کمک هزینه دانشجویی برنامه. داگلاس گفت که او نمی دانست که پایه و اساس بود و عملیاتی هر چند ما گفت: این تصمیم به قرار دادن این معامله تحت این بنیاد نام مربوط به مسئولیت مالی این موسسه خیریه می شود با توجه به اجرای دولت کمک مالی برنامه.

داگلاس همچنین شهادت داد که روز پنجشنبه برادران روشن ساخته است که ما بعد از سخنرانان پرداخت نشده است.

این افزایش ابرو, برخی از اعضای کمیته با توجه به این که ترودو مادر مارگارت ترودو صحبت کرد در حدود 28 ما حوادث و پرداخت شد 250.000 دلار در صحبت honorariums بین 2016 و 2020. برادرش الکساندر ترودو نیز صحبت در هشت حوادث از سال 2017 تا 2018 و پرداخت شد و در مجموع حدود $32,000.

علاوه بر این ترودو همسر سوفی Gregoire ترودو دریافت “یک بار سخن حق یا مزد اموزگار” از 1400 $برای شرکت در یک رویداد جوانان در سال 2012 قبل از ترودو شد رهبر حزب لیبرال.

نه همه حوادث که Trudeau, خانواده, در, شد و ما بعد حوادث و اکثر آنها پرداخت نشده با توجه به Kielburgers هر چند Trudeaus نیز برای بازپرداخت هزینه های مستقیم برادران گفت: این کمیته است.

آنها همچنین گفت که در طول سال سوفی Gregoire ترودو شرکت کرده بود در مجموع از هفت ما روز و دریافت به طور متوسط از $3,618 هر رویداد به پوشش هزینه های.

مجلس عوام کمیته اخلاق به درخواست دسترسی به ترودو گذشته خانواده صحبت قرارداد برای ارزیابی بیشتر زمانی که آنها انجام داده ایم پرداخت كرد ، این Kielburgers نیز متعهد به ارائه این کمیته با اسناد و مدارک اضافی از جمله متن و ایمیل ارتباط با وزرای مختلف و دفاتر خود را که خیریه مشغول در رابطه با کمک هزینه دانشجویی برنامه.

بحث سیاسی همچنان ادامه دارد

در ضمن این رسوایی سیاسی همچنان به توسعه با هفته گذشته کمیته شهادت را از وزیر دارایی لایحه Morneau آشکار است که او و خانواده اش سفر کرده اند با ما که Morneau تا به حال فقط به طور کامل بازپرداخت آنها را برای به لحن $41,000 و که همسر خود را داده است گروه 100.000 دلار در کمک های مالی در سال های اخیر است.

در حال حاضر فدرال اخلاق کمیسر تا به حال تحقیقات راه اندازی ممکن است به تضاد منافع کد نقض Morneau و ترودو برای recusing خود را از کابینه بحث در مورد برون سپاری برنامه کمک هزینه به ما داده ترودو اعضای خانواده دریافت کرده اند صحبت از هزینه های این گروه و Morneau دختران کار کرده با ما.

هر دو ترودو و Morneau ارائه داده اند عذر خواهی و تعهد به فعال تر در recusing خود را به جلو رفتن هر چند که دور از به اندازه کافی آرام مخالفت با محافظه کاران و بلوک Quebecois تماس برای هر دو ترودو و Morneau به استعفا و یا خطر مواجهه با یک رای اعتماد و امکان برگزاری انتخابات در این پاییز.

ترودو و خود را بالا مشاور رئیس ستاد کتی Telford هستند که میله میله به دنبال برادران با شهادت خود در روز پنج شنبه.

شهادت در یک کمیته پارلمانی از یک نخست وزیر نادر است. آخرین بار این اتفاق افتاده بود که بیش از 10 سال پیش در سال 2006 زمانی که نخست وزیر استفان هارپر به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا به بحث در مورد اصلاحات مجلس سنا.

با فایل های از CTV News’ راشل گیلمور

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net