لویاتان نقد و بررسی: حدود جدید تولید بررسی عادی فوق العاده جمعی بشریت

نقد و بررسی: لویاتان به کارگردانی Yaron Lifschitz. حدود در همکاری با شرکت:3 استرالیا ماکسیما سیرک و CircusWA برای پرت جشنواره است.

به عنوان مخاطبان خود صندلی دو پا بهم زدن از زیر پرده.

در حقیقت این ترفند برای اولین بار آنها در بازی ما lulling ما را با این تصویر از بدن انسان درگیر در کسب و کار عادی از دروغ گفتن است.

همه چیز پیچیده سریع. تنها شکل پیوست بازیگران از حدود 40 روز گسترده مرحله با دور انداخته حزب streamers. این است که اگر ما خیلی دیر رسیده ایم برای یک حزب لباس بالماسکه. وجود دارد یک فضانورد یک پادشاه و یک مجموعه ای از لباس.

فقط به عنوان به سرعت به عنوان آن را به نظر می رسد این حزب است که به جای خیره کننده feat فیزیکی بادل-انجام دهید: یک بدن ایستاده در بالای یک بدن ایستاده در بالای دیگر بدن است.

ارتفاع بزرگ و معده انداختن سقوط.

برای آینده 80 دقیقه Leviathan پیشرفت از طریق آمیزه ای از اجسام در حال حرکت در فضا. تبدیل اشکال آنها جلوه های ویژه گرافیکی از انسان ها به توتم به موجودات افسانه ای (شاید leviathans عنوان) به انسان است. از فوق العاده عادی و بازگشت دوباره است.

هر دنباله ای خود ایستاده در حالی که همچنین ظاهری به ساخت آنچه قبل از. در آن ابتدایی ترین سطح لویاتان است که یک سری از اجسام بالا رفتن و بالا رفتن از پایین افتادن و بلند شدن دوباره اما این کار اثر تجمعی تداعی تقریبا غور و خلسه مانند خیال در بیننده.

بازی با مقیاس

کارگردان Yaron Lifschitz برای بریزبن را در باره گروه در همکاری با سه غرب استرالیا شرکت – Co:3 استرالیا ماکسیما سیرک و CircusWA – لویاتان بسیار انجام کار و یک از یک نوع همکاری است.

کست از این اندازه هستند و موارد نادر و یک نتیجه بزرگ برای هر جشنواره است. لویاتان – در فرایند شکل و محتوا به طور مستقیم به پرت جشنواره جشن “شهر ما جای ما و ما جشنواره”. با گرد هم آوردن چهار شرکت به معنی بازیگران اعضای طیف وسیعی از کودکان به بزرگسالان جوان به بزرگسالان و حس در مرحله جامعه قابل لمس است.

لویاتان صحبت می کند به پرت جشنواره تجلیل از ‘محل ما و شهر ما’. سرجیو Lordao/پرت جشنواره

لباس پوشیدن و در یک آرایه از هر جا گزیننده معاصر streetwear آنها شده اند می تواند هر یک از (بیشتر) جوان مخاطبان. من می توانستم قسم من می خواهم دیده می شود یکی از آنها با تکیه بر یک خیابان نشانه در راه من به تئاتر.

جامعه پی ریزی Lifschitz چشم انداز قطعه. در این برنامه او با اشاره به دیباچه کتاب توماس هابز در کتاب لویاتان به عنوان الهام بخش:

یک هیولا پادشاه برخاسته از دریا که بدن تشکیل شده است توسط این کوچک مردم – مردم ،

مصرف هابز’ اکتشاف از قدرت فرد و جامعه Lifschitz بررسی آزادی فردی و مسئولیت هر یک از ما به عنوان بخشی از یک جامعه با اذعان به وابستگی متقابل ما. او این کار را با ایجاد یک عملکرد است که حرکت بین فرد فوق العاده شاهکارهای و شگفت انگیز تصاویر از جرم در محل کار.

این یک تکرار موتیف اما یکی که باقی می ماند زنده و تازه در دست این فوق العاده تیم خلاق و بازیگران.

جایی میان معاصر سیرک و رقص Leviathan حرکت بین کاملأ دقیق طراحی رقص و kinaesthetic بداهه بین اتحادیه و هرج و مرج ظاهری.

زمانی که حزب فضا تبدیل آن ممکن است به تصور انسان در شطرنج است که تبدیل به یک زمین بازی مدرسه که می شود از یک زندان است. انجمن flow رایگان و سریع است. در نقاط سراسر دیدگاه سربار از نوازندگان ارائه شده از طریق زنده-خوراک طرح در بالای صحنه: لوله شکل نما از امکانات گسترش بیشتر است.


ادامه مطلب: پولک دوزی و سمفونی: چگونه opera فرار با سیرک


در یک نمایش کامل از بسیاری از فوق العاده, فیزیکی, شاهکارهای قدرت و مهارت و چابکی وجود دارد شگفت آور دونفری بین یک زن جوان در یک fluoro-سبز بالای مخزن و یک مرد جوان در fluoro-کفش صورتی.

با انجام جسمی و روحی شدت او به نظر می رسد به بلند کردن و دستکاری او را فقط با دست خود قرار داده و بر روی صورت خود. فقط وقتی که چشم ما به ما بگویید که او را بلند کردن او از آن آشکار می شود که او قدرت انجام شده است فقط به عنوان بسیاری از کار. این یکی از بسیاری از کلاهبرداری از نور و زمان و فضا و توانایی های فیزیکی است که باعث تحت اللفظی بریده بریده نفس کشیدن در مخاطب به عنوان آن می آید به لحظه ای وحشتناک و سپس نتیجه خیره کننده. کار هر دو نوازندگان در اینجا است که واقعا مسحور.

این بازیگران است که با یک فوتی و فوری جدیت از هدف است. برای اکثریت عملکرد آنها ناشناس توده به عنوان روشنایی جشن مشخصات ناشر از بدن خود را در فضا به جای چهره خود را.

اما نسبت به پایان وجود دارد این است که یک لحظه از مستقیم چشم به چشم ارتباط با مخاطبان به عنوان هر یک از آنها را می دهد نهایی مستقیما به دوربین پرده تماس بگیرید.

آن را به زیبایی در خدمت این کار را هدف بالاتر.


لویاتان پخش در شاهوار تئاتر تا 1 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>