اجازه دهید ‘اعلام جنگ بر دیابت نوع 2’ – استرالیا از سال James Muecke چرا ما نیاز به کاهش در قند

انسان ها از نظر فیزیولوژیکی متصلند به عشق و به دنبال چیزهای شیرین. این یک باستان مکانیسم بقا است که تکامل یافته برای آماده سازی بدن ما برای دوره روزه که غذا کمیاب شد.

مانند نیکوتین و الکل و دیگر مواد مخدر قند فعال سیستم پاداش در مغز ما و در نتیجه انتشار این انتقال دهنده عصبی دوپامین. این احساس خوب, بنابراین ما می خواهیم به آن را دوباره.

آن را نیز می تواند به ما آرامش زمانی که ما را و می تواند در کاهش استرس به عنوان دوپامین شمارنده آمار کورتیزول هورمون استرس است که منتشر شده است در طول مضطرب بار.


ادامه مطلب: واقعیت یا داستان – شکر اعتیاد آور است ؟


مشکل این است که بیشتر به شکر ما مصرف بیشتر ما نیاز به ما احساس خوب است. این یک چرخه معیوب است که سخت برای شکستن.

بیش از حد و مداوم مصرف قند را افزایش می دهد خطر ابتلا به نوع 2 دیابت یک اختلال متابولیک است که در آن بدن نمی تواند حفظ سلامت سطح گلوکز (قند) در خون است.

در سطح جهان تعداد بزرگسالان مبتلا به دیابت نوع 2 که مربوط به رژیم غذایی و شیوه زندگی است چهار برابر بیش از 40 سال گذشته. در 2017-18 یک میلیون استرالیایی به حال نوع 2 دیابت و بسیاری از افراد در خطر ابتلا به این بیماری.

آن را غیر ممکن است برای کاهش قند. برخی از استراتژی نیاز به تغییر در سطح شخصی در حالی که دیگران باید در صنعت و دولت.

شخصی استراتژی

در سطح شخصی این ماده به آرامی پیچ در پیچ پایین ما اعتیاد است. رفتن سرد ترکیه می تواند فوق العاده دشوار است با توجه 75% از ما مواد غذایی و نوشیدنی های دارای شکر اضافه شده است.

من شروع به حذف واضح محصولات حاوی قند – نوشابه میوه, آب میوه, میوه های خشک, شکلات, آب نبات و بستنی و کیک و بیسکویت های شیرین است. من متوقف آبپاش قند در غلات و تکان دهنده آن را به من چای و قهوه.

حتی این استراتژی ساده به من داد و علائم مانند تحریک پذیری سردرد تنبل افکار و خستگی آغاز شد که در روز اول. این علائم و هوس بودند ناخوشایند اما تنها سه روز به طول انجامید.

پیشرفت به سطح بعدی ممکن است شامل برش تجاری تولید مواد غذایی که حاوی مقادیر بیش از حد از قند اضافه شده مانند مربا, چاشنی, و بسیاری از غلات صبحانه.

آن را نیز ممکن است به معنی برش یا پایین به شدت در محصولات فرآوری شده که حاوی کربوهیدرات های تصفیه شده مانند آرد سفید (نان سفید و شیرینی و ماکارونی) برنج سفید و سیب زمینی سفید (به خصوص سیب زمینی سرخ کرده و چیپس). مانند کربوهیدرات ها به گلوکز در روده و واقعا فقط یک شکل از مصرف قند.

آن زمان به کاهش در مربا و شیرین گسترش? شاتر

این کمک می کند تا به آگاهی از زمان ما در حال مصرف قند از عادت مانند خوردن یک کیسه از رفتار شیرین در فیلم یا یک قطعه شکلات در مقابل تلویزیون و یا با استفاده از قند به عنوان یک پاداش برای یک کار خوب انجام می شود.


ادامه مطلب: اگر قند و شکر بد است برای ما, چرا قند در میوه باشه ؟


این نیز مهم است برای آگاهی از آن زمان هنگامی که ما با استفاده از شکر به ما احساس بهتر و یا کاهش استرس است. مغز مراقبت می کند که از آن می شود آن احساس خوب مواد شیمیایی بنابراین سعی کنید برای رفتن به یک پیاده روی اجرا و یا چرخه گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را لیست پخش و یا سعی کنید با انجام یک عمل خوب به جای.

پاسخ دولت

از ديدگاه بهداشت عمومی دولت باید نقش محوری در کمک به استرالیا کاهش قند.

استراتژی در سطح دولت باید با هدف دسترسی و علاوه بر تبلیغات است.

ساخت محصولات شیرین کمتر آشکار و قابل دسترس در سوپر مارکت ها delicatessens میباشد, پست, دفاتر و ایستگاه های خدمات خواهد بود یک شروع خوب است. حرکت آنها را دور از چک کردن شمارنده به معنی کسانی که رفلکس خرید کمتر احتمال دارد اتفاق می افتد.

Lollies و شکلات باید نقل مکان کرد و دور از سوپر مارکت وسیله ، شاتر

ما نیاز به یک لوی (یا مالیات) بر روی محصولات حاوی سطح بالایی از قند اضافه شده به خصوص در قند شیرین می نوشد. شواهد قوی وجود دارد مالیات بر نوشیدنی هایی خواهد کاهش مصرف و در نتیجه کاهش دیابت نوع 2 است.


ادامه مطلب: باور نمی اسطوره ها – مالیات بر نوشیدنی های شیرین باعث می شود ما نوشیدن کمتر از آن


سوم بیشتر سیستم شفاف برای برچسب افزودن قند از محصولات باید اجرا شود. فعلی سلامت سیستم رتبه بندی ستاره است که تنها داوطلبانه است و نیاز به اصلاحات است.

چهارم, تبلیغات زمان و فضا برای محصولات شیرین باید محدود به عنوان ما انجام داده اند برای سیگار شروع با تبلیغات هدف قرار دادن کودکان در تلویزیون و رسانه های اجتماعی.

کودکان و نوجوانان نباید در معرض تبلیغات برای غذاهای شیرین. شاتر

پنجم قدرتمند و سخت ضربه کمپین آگاهی باید معرفی به عنوان ما انجام داده اند برای سیگار. چه کسی می تواند فراموش کرده ام کسانی که گرافیک تلویزیون می افزاید: از تار ریخته بودن بیش از ریه ها یا چربی که فشرده از یک شریان?

در نهایت ما نیاز به یک چند رشته اتاق فکر به منظور بالا بردن آگاهی در مورد سلامت خطرات ناشی از قند است. مانند بدن می تواند در تعامل با endocrinologists (پزشکی پزشکان که درمان دیابت) بهداشت عمومی و پزشکان و دانشمندان علوم اعصاب و متخصصان تغذیه و بازاریابان روابط عمومی کارشناسان و نمایندگان دولت برای ارائه روشن و ایالات پیام.

صنعت قند و مواد غذایی و آشامیدنی, صنایع باید گنجانده شده در بحث در مورد اصلاحات اما ما نمی توانیم اجازه منافع تجاری ما جلوگیری از اقدام.

دیابت نوع 2 یک بیماری همه گیر در حال رشد و یکی از این کشور را بزرگترین چالش های بهداشت. آن زمان برای استرالیا به اعلام جنگ بر دیابت نوع 2 است.


ادامه مطلب: ABC چهار گوشه: پنج مقاله به شما اطلاع در شکر و قند نقش مواد غذایی در سیاست


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de