اجازه دهید وجود داشته باشد بدون شک: سرزنش برای ما شکست محیط زیست قوانین نهفته است مستقیما در پای دولت

مدتها پیش نویس بررسی فدرال محیط زیست قوانین است که با توجه به این هفته. تاپیک های زیادی در آن – به ویژه در حوادث اخیر نشان می دهد که قوانین در بحران هستند.

اواخر هفته گذشته فدرال حسابرس کل اعطای Hehir مطرح یک محکم گزارش فدرال مقامات اداره حفاظت از محیط زیست و حفاظت از تنوع زیستی (EPBC) عمل می کنند. فوق العاده او برتر استرالیا حقوق محیط زیست اداره می شود نه کارآمد و یا به طور موثر.

آن را دنبال اخبار ماه گذشته که شرکت معدنی ریو تینتو را منفجر 46,000 سال, Juukan پناهگاه سنگ در Pilbara. تصمیم گرفت با مجوز 50 سال پیر غربی استرالیا قانون و دولت فدرال موفق به استناد اورژانس قدرت به آن را متوقف کند.

همچنین در ماه گذشته به ما آموخته دولتی ویکتوریا ورود شرکت VicForests غیرقانونی وارد, 26, جنگل, coupes, صفحه اصلی به شدت در معرض خطر لدبیتر را صاریغ. اعمال شد و بر خلاف هر دو به خود کد از عمل و توافق معافیت VicForests از قوانین فدرال است.

به عنوان بی امان به عنوان Hehir به انتقادات از بخش هستند, اجازه دهید وجود داشته باشد شکی نیست که سرزنش نهفته است مستقیما در پای دولت است. به عنوان یک جامعه ما باید تصمیم بگیرید که چه ارزش های ما می خواهید برای محافظت از حساب هزینه های مالی و سپس مطمئن شوید که دولت ارائه آن حمایت می کند.

تخریب Juukan غارها جلب محکومیت. ریچارد Wainwright/AAP

گزارش تکان دهنده کارت

من درگیر شده و با این عمل از قبل از آن شروع به 20 سال پیش. به عنوان یک عمل محیط رسمی خواندن پیش نویس در سال 1998 من شیفته آن پیچیدگی و گسترده بالقوه است. به عنوان یک فدرال رسمی مسئول اداره پس از آن اصلاح قانون از 2007-2012 من مواجه می شوند برخی از مسائل شناسایی شده توسط ممیزی در فرم خفیف تر.

اما من هنوز هم شوکه Hehir گزارش. آن چنان جامع داغدار که گروه سختی در زمان یک ترفند.

به طور کلی ممیزی در بر داشت که با وجود قانون EPBC موضوع به چند بررسی و ممیزی و سوالات مجلس پس از آن آغاز شد که وزارت کشاورزی آب و محیط زیست دولت از قوانین است و نه کارآمد است و نه مؤثر.


ادامه مطلب: آقای موریسون شما می توانید برش ‘نوار سبز’ بدون آسیب رساندن به طبیعت است, اما آن را پول و ابتکار عمل


در حالی که دولت با تمرکز بر بهره وری و عدم اثربخشی نگرانی من بیشتر – به خصوص یافته های مربوط به اصطلاح “زیست محیطی جبران”. این اقدامات طراحی شده برای جبران ضرر و زیان غیر قابل اجتناب مانند ایجاد یک رزرو طبیعت در نزدیکی یک سایت پاک می شود.

در اوایل سال قانون جبران شد و نادر است. 2015 آنها برجسته در تقریبا 90% از تصمیم گیری انداختن به حدود 75 درصد در سال گذشته است. در واقع ما در حال حاضر تکیه بر شیپور خاموشی برای حفاظت از محیط زیست است.

حسابرس کل در بر داشت که عدم وجود هدایت و کنترل کیفیت برای جبران منجر به “متوجه خطرات”.

گروه های پذیرفته شده برای جبران خسارت به کوآلا زیستگاه در سال 2015 که خود را برآورده نمی کنند افست استاندارد. WWF استرالیا

برای مثال جبران باید نگاشت و اعلام عمومی برای اطمینان از تمامیت خود را. اما نه تنها بخش موفق به ایجاد یک ثبت نام عمومی در سال 2019 آن را متوقف بارگذاری افست داده ها به سیستم های آن در دسترس نباشد. این باعث می شود آن را به احتمال زیاد جبران فراموش خواهد شد و بنابراین یا از بین رفته و بعد از آن و یا قرار دادن بار دوم و در نتیجه دو محسوب می شود.

Hehir ذکر یک مثال که در آن گروه های پذیرفته شده برای جبران خسارت به کوآلا زیستگاه در سال 2015 که خود را برآورده نمی کنند افست استاندارد. پس از مذاکرات با توسعه و مشارکت از سرپرست گروه پذیرفته شیپور خاموشی. بدتر توسعه امن بیشتر غیر مطابق افست دوم توسعه در سال 2018 با این استدلال را برای هماهنگی با تصمیم قبلی.

جدا از سیاسی و عدم حفاظت از محیط زیست این مورد نشان می دهد قابل توجه حقوقی موضوع. تحت حقوق اداری یک تصمیم نامعتبر است و اگر آن را با توجه به “بی ربط نظر”. افست در یکی از توسعه در سال 2015 قطعا بی ربط به افست در یکی دیگر از توسعه در سال 2018 است.


ادامه مطلب: محیط زیست قوانین شکست خورده اند برای مقابله با انقراض اضطراری است. در اینجا اثبات


جبران کنار حسابرس کل higlighted خطرات اصلی مانند حجم بالا تایید نشده پاکسازی زمین برای کشاورزی و عدم رعایت مسکونی و معدن تحولات است. این گروه تا به حال اقدامات ارائه شده به آدرس این مسائل ساخته شده اما هیچ پیشرفت در آنها.

و این گزارش در بر داشت ترتیبات برای نظارت بر اینکه آیا تصویب شرایط برآورده شده بود قبل از شروع کار یک پروژه ناکافی بودند که “برگ گروه ضعیف قرار به جلوگیری از سوء زیست محیطی نتایج”.

در پایان روز, وزارت فدرال نیست و باید ابزار برای تشخیص این که آیا محیط زیست اثر ناشی از مقررات خاص خود را و یا عوامل دیگر از جمله برنامه های دولت و یا شدید آب و هوا ، آن را نمی دانم اگر این قانون ارائه هر گونه مزایای زیست محیطی در همه.

این corroborree قورباغه است که به شدت در معرض خطر. Taronga باغ وحش

چگونه این اتفاق می افتد ؟

قانون EPBC خود باقی می ماند یک ابزار قدرتمند. قطعا تغییرات مورد نیاز هستند اما بیشتر مشکلات قابل توجهی دروغ در فرآیندهای است که باید از آن حمایت: برنامه ها و سیاست های اطلاعات و سیستم های تامین مالی.

همانطور که من نوشت: ماه گذشته بین 2013 و 2019 فدرال اداره کل محیط زیست بودجه قطع شد و حدود 39.7%.

و در حالی که موثر دولت از عمل نیاز به اطلاعات خوب این می تواند سخت به آمده است. برای مثال بسیار مورد نیاز طرح ملی محیط زیست اطلاعات تاسیس شده در سال 2010 بود که هرگز به درستی ذوات و بعد از آن لغو کرد.


ادامه مطلب: ما قوانین طبیعت در حال بازرسی و نگهداری. در اینجا 7 چیزهایی که ما باید رفع


مقامات محدود هستند در اینجا. ممیزی دامنه گسترش به تصمیمات دولت شکل گیری دپارتمان عملکرد. و گروه وفادار خودداری از شکایت که تصمیمات دولت ترک آن چند گزینه.

بنابراین در حالی که دفتر حسابرسی و بخش ممکن است باور گسترده دولت کاهش مشکل اساسی نه می گویند ، من نمی excusing بخش عملکرد ضعیف اما باید آن را مدیریت با آنچه در آن داده شده است. هنگامی که مواجه با بحرانی حسابرسی یافته های آن را می توانید تنها تعهد به “reprioritise” منابع است.

Vicforests به طور غیر قانونی وارد لدبیتر را صاریغ زیستگاه. D. هارلی/فلیکر

ملی گفتگو

وجود یک منجی در اینجا. Hehir می گوید: این اداره خواسته است که گزارش خود را به پایان رسیده برای اطلاع رسانی استاد گریم ساموئل 10 سال بررسی قانون EPBC. Hehir بهنگام آن کاملا – ساموئل پیش نویس گزارش به فردا. بیایید امیدواریم که این توصیه جامع اقدام و گزارش نهایی در ماه اکتبر به شرح زیر از طریق.

فراتر از ساموئل را بررسی کنیم نیاز به یک ملی گفتگو در مورد چگونه به رفع قوانین حفاظت از محیط زیست و میراث فرهنگی. تخریب Juukan پناهگاه سنگ غیر قانونی, ورود به سیستم از جنگل های ویکتوریا و حسابرس کل گزارش در حال شواهد غیرقابل قوانین در حال شکست.

من باور نمی کنم ما می توانیم قفل طبیعت است. اما ما باید نگاه پس از چیزهایی که طبیعت به ارائه نه تنها زندگی بلکه کیفیت زندگی است. این شامل یک پایدار آب و هوا ما بومی و غیر بومی میراث و انعطاف پذیری است که می آید از طبیعت غنا و تنوع است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de