ما به جمع آوری تخم مرغ از chooks پایین به عقب برداشت سبزیجات از باغ و تماشا در برخی از ترس پدر ما ذبح و butchered یک گوسفند به صورت جدول و برای دادوستد با همسایگان.

ما تا به حال به هیچ پول مگر ما می خواهم به دام افتاده چند خرگوش و فروش لاشه و پوست اما زمانی که آسمان پاک و ما احساس نیاز به اجازه خاموش بخار وجود دارد billycarts و درخت و خانه ساده و قدیمی رومینگ در خارج از منزل با آمپول.

From a different era: making jam at the Brindabella nursing home in 1998.

از دوران های مختلف: ساخت جم در Brindabella خانه سالمندان در سال 1998 است.اعتبار:Paul Harris

این منظم زندگی استوار در گذشته بسیار دور قبل از Netflix و iPads ها و تلفن های هوشمند و برنامه ها و SUV به سازمان های ورزشی.

چند در حال حاضر مجموعه ای برای بازگشت به چنین شیوه های متوسط و چند به اندازه کافی خود را در جهان متنوع فراتر از تخیل از نسل های قبلی می خواهم به.

اما شاید چیزی است که وجود دارد در نگرش آن زمان است که ثابت خواهد کرد که مهم است برای آینده.

خاطرات ثابت طولانی پیش روز شده سرش می دویم. ناگهانی غیر منتظره جداسازی است که در حال تحمیل بر بسیاری از ما توسط یک ویروس تکاپو از طریق ما و راه ما زندگی می کنند.

مثل من و همکاران من کار از خانه برای سازمان ما تصمیم گرفته است برای خالی کردن دفاتر خود را جلوتر از فرصتی که COVID-19 ممکن است جهش از روی میز به میز.

ما در میان تعداد زیادی از مردم استرالیا که به احتمال زیاد به صرف مدت طولانی bunkered در خانه های ما در هفته های آینده و ماه به عنوان دولت و مقامات بهداشتی agonise در طول راه برای صاف منحنی” داده-عصر مدت برای کاهش گسترش و مخرب مسیر شایع ویروس.

در حال بارگذاری

بسیاری از غیر ارادی homebodies رنج می برند این بار از داشتن شغل خود را از دست یا استرس نگرانی آنها را به زودی انجام دهد.

فقط در مورد هر کس را خالی از سکنه می شود ترس است که اگر آنها را به خارش به بررسی بازنشستگی توازن آنها را به sobs.

به نظر می رسد به احتمال زیاد بیش از حد است که پدر و مادر خود را پیدا کنید های طولانی ساعت از هر روز را با فرزندان خود. تصمیم به بستن تمام مدارس نشده است اما وجود دارد یک حس قوی که از آن جمله باید شامل کلمه “هنوز”.

انزوا و کاهش سرعت اما در حال دور شدن از ما تجربه مدرن.

ما افرادی که رکاب زدن سریع تر و سریع تر برای چندین دهه در حال حاضر تقریبا در هر خانواده با تکیه بر دو درآمد به پرداخت وام های مسکن که رسیده اند به آسمان خود را از زمان ربوده شده توسط برنامه های بی امان از مهد کودک انتخاب یو پی اس و مدرسه رها آف اعصاب خود را در لبه مجموعه توسط مدیران خواستار افزایش بهره وری و شاخص های عملکرد کلیدی بود ملاقات کرد.

تنها مدرن contrivances که باید آهسته در حال بزرگراه از شهرهای بزرگ کاهش می یابد به تنبل رودخانه از چراغهای مسدود با مسافران قبل از طلوع آفتاب و مسدود شدن دوباره تا بعد از غروب.

هر چند تاخیر از جمله خرد کردن ممکن است خوش آمدید برای چند روز, چگونه آن سیمی برای تردمیل را عملی انتقال به تنهایی در دفتر خانه و یا یک نیمکت احاطه شده توسط اسکناس و کودکان خواستار به سرگرم کردن درب به یک جامعه فراتر از همه اما میخ بسته?

همیشه بطری البته یا چسبیده سر خود را از پنجره به بیرون و bellowing در آسمان است.

حقیقت این است که ما در حال رفتن به پیدا کردن یک شیوه ای جدید از زندگی اگر ما در حال رفتن به خارج از این با هر شأن و منزلت.

در صورت عدم وجود یک راهنمای قابل اعتماد به آنچه به نظر می رسد تیره و تار آینده, حداقل برای چند ماه وجود دارد همیشه گذشته به مشورت.

و وجود ما را پیدا خواهد کرد که نسل قبل از ما تحمل شوک بزرگ و indignities و جان سالم به در ببرید حتی اگر بسیاری از کسانی که انجام داده اند بازمانده آورده شواهد از زخم رنج می برد در طول راه.

که شناخته شده نیست و یا شنیده و خندید مورد – یک مادر بزرگ که اضطرارا احتکار توپ از رشته و پشم داشتن تحمل نبود فقط در مورد همه چیز را از طریق رکود بزرگ? و چه کسی مواجه می شوند, پیر مردانی که هرگز خود بگویید, داستان های جنگ, چرا که برای انجام این کار را رها خود را نگه دارید محکم-زخم اعصاب غیر قابل تصور از تجارب در نبرد ؟

A weekly ration in Britain in December 1946.

یک جیره هفتگی در بریتانیا در ماه دسامبر سال 1946.اعتبار:سن/بایگانی SMH

مادر ما هرگز به نظر می رسید قادر به آوردن خودش به دور از موارد از او شربت خانه. سهمیه بندی در طول جنگ جهانی دوم تا به حال مشروط او: سهمیه کوپن محدود مقدار از لباس و چای و شکر و کره و گوشت یک شهروند می تواند خرید. امروز به عنوان قفسه های سوپر مارکت محروم هستند توسط خودخواه آن را برای تلفن های موبایل مناسب ایده.

در فداکاری های مورد نیاز برای زنده ماندن, پیر اعتراضات آمد توانایی مقابله و برای tamp پایین ترس از آینده است.

و بنابراین ما تا به حال chooks پایین برگشت و دیدیم که چگونه میوه می تواند حفظ شود و بطری و جم ساخته شده بود مادر ما و ما به خوردن گوشت گوسفند butchered توسط پدر ما در میریزند.

و ما می تواند احساس امنیت صرف تمام روز انجام هیچ چیز.

بدون توجه به ما آموخته بود که یک خانه, داده, مراقبت بود و کل جهان است.

وجود دارد یک شأن به آن. میز شام گذاشته شد.

این احساس خیلی خوب است حتی اگر پول بسیار کمیاب بود و ما هرگز احساس جدا شده و در همه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im