صف از افراد بیکار در خارج از Centrelink دفاتر در روزهای اخیر یادآور دوله صف دیده می شود در سراسر استرالیا در طول رکود بزرگ دهه 1930.

در آن زمان اکثر متحده ارائه شده ناکافی مواد غذایی کوپن به جای پول نقد به مردم در قالب درآمد پشتیبانی پرداخت. این ساخته شده است آن را دشوار است به ویژه برای مستاجرها بسیاری از آنها بیکار بودند با توجه به جمعی از بسته شدن کارخانه ها به ادامه به پرداخت اجاره.

در NSW درآمد مناطق سیدنی بودند به خصوص به شدت آمار بیکاری و چون کار کلاس اجاره کلاس این سرعت ترجمه شده به بی خانمانی.


ادامه مطلب: به عنوان coronavirus بازدید اجاره تعطیلات, یک تغییر دیگر اجاره می تواند کمک بسیاری از ما


برای مثال مرد بیکاری 38.9% در آن طبقه کارگر حومه نوتون توسط 1933 خوب بالا NSW متوسط 32 درصد و سه برابر نرخ مرفه حومه, Vaucluse.

چادر شهرستانها انجامید در سیدنی دامنه و در حومه شهر در حومه مانند لا Perouse جمله جالب به نام چادر شهرستان دره مبارک. اگر چه این احتمال وجود دارد به دست کم گرفتن تعداد بی خانمان ها در زمان سرشماری سال 1933 گزارش

33,000 مردم [بودند] سفر به امید کار و 400,000 [بودند]
زندگی در پناهگاه های ساخته شده از آهن و روی پارچه بوم پوست گونی و دیگر scavenged مواد.

ساکنان در هپی ولی در دهه 1930 ، State Library of New South Wales

COVID-19 و کمک به مستاجرها

وجود دارد متمایز تشابه شدید رکود اقتصادی از دهه 1930 و اقتصادی پیامدهای COVID-19 بحران در نظر توده کسب و کار را تعطیل و کارگران اخراج.

دولت استرالیا تخمین زده است که یک میلیون استرالیایی می تواند تبدیل به بیکار به عنوان یک نتیجه از coronavirus. اما روشن نیست که اگر این تنها شامل کسانی خواهد شد که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار کسب و کار تعطیل و یا شامل افراد تحت تاثیر این جریان بر اثر.

با در نظر گرفتن زمان نرخ بیکاری اضافی یک میلیون استرالیایی را به میزان 13 درصد از استرالیا نیروی کار از خود من تخمین می زند.

اگر چه افزایش در Centrelink پرداخت اعلام شده توسط موریسون دولت کمک خواهد کرد که آن دسته از کارگران به طور ناگهانی و بدون شغل اقدامات اضافی مورد نیاز برای محافظت از افرادی که نمی توانند خود را پرداخت اجاره مواجه هستند و ممکن است با اخراج.


ادامه مطلب: چرا مسکن اخراج باید معلق به دفاع از ما در برابر coronavirus


ملی کابینه در حال کار بر روی طیف وسیعی از استراتژی های برای کمک به مستاجرها از جمله جلوگیری از صاحبخانه از اخراج مستاجران به طور مستقیم تحت تاثیر coronavirus و ارائه تخفیف مالیاتی به صاحبخانه که کاهش یا چشم پوشیدن از اجاره.

اما این نیاز به تکمیل و قوی قانونی اقدامات مانند متمم قانون اساسی تصویب شده توسط NSW مجلس در این هفته است که سبب مسکن وزیر به ممنوعیت اخراج به صورت اجاره به مدت شش ماه.

اورژانس قوانین برای محافظت از مستاجرها نیز در حال حاضر در حال بحث در تاسمانی.

صف از مردم شکل گرفته در خارج از Centrelink دفاتر در سراسر کشور این هفته است. جوئل CARRETT/AAP

رفع بی خانمانی در رکود بزرگ

وجود سابقه برای اصلاحات قانونی از این نوع از رکود بزرگ.

در پاسخ به توده اعداد از دست دادن شغل در NSW دولت در آن زمان به رهبری نخست وزیر جک Lang گذشت دو قطعه از قانون با هدف ارائه کمک برای اجاره. این قانون بسیار مهم بود و آن را به عنوان اولین از نوع خود است که فراهم مستاجران در سراسر NSW هر مقدار جدی حمایت می کند.

یکی از این لوایح به تصویب رسید که کاهش اجاره عمل 1931, کاهش اجاره گسترده دولت با 22.5% و اجاره که نه تصدیق این کاهش غیر قانونی است.


ادامه مطلب: Coronavirus قرار می دهد گاه به گاه کارگران در معرض خطر بی خانمانی مگر اینکه آنها را بیشتر حمایت


این قطعه دیگر قابل اجاره اصلاحات بود Ejectments تعویق افتادن لایحه سال 1931. این لایحه ممنوع اخراج از خانه بدون نظم دادگاه. اگر دادگاه می تواند نشان داده شود و اجاره بها را نمی تواند پرداخت اجاره می تواند به طور نامحدود.

در خواندن دوم سخنرانی ویلیام McKell وزیر دادگستری در این Lang دولت توصیف این لایحه به عنوان “واجد شرایط تلاش برای ارائه در برابر مشکلات ناشی از بیکاری”.

به عنوان اعضای محترم آگاه هستند وجود دارد مقدار زیادی از بیکاری و بسیاری وجود دارد بسیار شایسته و معتبر افرادی که متاسفانه قادر به پرداخت اجاره خود را. این یک تراژدی است که مردم از این نوع با خانواده های خود در حال اخراج از خانه های خود و دولت آرزومند است برای جلوگیری از به عنوان آنجا که ممکن است اخراج از آن شخصیت.

هر چند دولت متعهد به کمک به مستاجرها McKell به وضوح تمایز بین شایسته و سزاوار بیکار در سخنرانی خود یک مدعی راه تفکر است که هنوز هم با ما امروز.

اگر چه معلوم نیست که چگونه بسیاری از اخراج اصلاحات از سال 1931 مانع, قوانین جدید شد بدون شک یک مزیت برای مستاجرها با توجه به پوشش اخبار ، صاحبخانه و نمایندگان آنها شکایت در مورد تاثیر قوانین تا به حال در توانایی خود را به اخراج مستاجران.

در واقع موسسه املاک و مستغلات با اشاره به مشکلات مالی این Ejectments تعویق افتادن عمل قرار دادن بر صاحبخانه.

صدها نفر از موارد گزارش شده به موسسه املاک و مستغلات که در آن صاحبان خانه های وابسته به رانت برای امرار معاش خود شده اند خودداری اختیار کرده اند و رد شده اند کمک های تحت دوله سیستم بر این اساس که آنها صاحبان اموال.

متاسفانه برای مستاجرها این اصلاحات بودند نسبتا کوتاه زندگی می کردند. زبان دولت اخراج شد توسط NSW فرماندار در ماه مه سال 1932 و جایگزین در انتخابات بعدی توسط محافظه کار ایالات استرالیا و کشور حزب دولت ائتلافی.

این تغییر در دولت شاهد عبور از موجر و مستاجر (متمم) قانون سال 1932 که لغو Ejectments تعویق افتادن عمل 1931. اجاره قانون کاهش نیز ساخته شد مطلوب تر به صاحبخانه.

منافع صاحبخانه شدند همگانی بیش از کسانی که بیکار مستاجرها های سودمند درس برای ارائه به دولت ها اجازه نمی ایدئولوژی و منافع در راه اصلاحات مورد نیاز است که به نفع یک بخش قابل توجهی از جمعیت در هنگام بحران نه از خود ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im