‘کمتر ترسناک’: کشور می تواند رسیدگی به موج دوم عفونت

در حالی که تعداد آنها دوباره کم, استاد, Kelly گفت: موج دوم از عفونت بود که همیشه ممکن است و تهدید باقی خواهد ماند برای برخی از زمان.

“اگر موج دوم رخ می دهد ما مقابله با آن را به سرعت می کنیم و به آن پاسخ دهند” او گفت:.

NSW اعلام کرده است که دو بزرگسالان اجازه داده می شود به دیدار یکی دیگر از خانواده در دولت از روز جمعه. وجود دارد هیچ محدودیت جغرافیایی در بازدیدکننده داشته است اما برتر Gladys Berejiklian خواست مردم به در نظر گرفتن خطرات ناشی از آینده در تماس با دیگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“دلیل این که چرا ما اجازه می دهد مردم را به آمدن به افراد دیگر خانواده ها برای گسترش تعریف مراقبت از” Ms Berejiklian گفت. “آن را به کاهش انزوای اجتماعی و از آن برای بهبود سلامت روان چون ما می دانیم که بسیاری از مردم در جامعه ما شده اند به معنای واقعی کلمه قفل شده است تا در خانه های خود را برای هفته ها در پایان.

“این واقعیت که شما می توانید شخص دیگری را در خانواده گسترش تعریف مراقبت. من می خواهم به آن نقطه بسیار به طور خاص. من نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن NSW برای رفتن به عقب.”

در حال بارگذاری

NSW ثبت کرده است 3,016 تایید موارد COVID-19 2,266 فتح کرد گرفته شد که مردم در حال بهبود است. در مجموع 212,659 آزمون انجام شده است.

از 11 مورد جدید در NSW در چهارشنبه تنها یکی آمد از یک منبع ناشناخته.

“من می خواهم به استرس آن را بسیار مهم به عنوان [بسیاری از] مردم به عنوان امکان پذیر است به جلو آمده و آزمایش” Ms Berejiklian گفت.

“ما می خواهیم که تعداد متوسط به حداقل 8000 در روز است. اگر شما کوچکترین تودماغی صحبت کردن یک خارش گلو, اگر شما کار با افراد آسیب پذیر در هر نقطه در دولت, لطفا جلو آمده و تست شده است.”

اضافی 10 میلیون coronavirus کیت های آزمایش وارد در استرالیا که به مقدار حدود 20 برابر افزایش در قابلیت تست.

NSW Police ادامه خواهد داد برای نظارت بر فعالیت های جامعه و مجازات کسانی که گرفتار رفتن در تعطیلات در زمینه های منطقه ای و یا نقض بهداشت عمومی سفارشات.

استاد کلی گفت: این آزمون می تواند یک گام مهم به سوی محدودیت های بلند اشاره کرد 544,000 افراد آزمایش شده است در سراسر کشور.

“ما در حال گسترش بود در تست اما ما در حال تست برای تست به خاطر” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de