لستر مستند رانده شده توسط عوامل اقتصادی – درس جاهای دیگر

سنبله در coronavirus موارد در لستر منجر به موضعی مستند در انگلیسی شهرستان. در حالی که دقیق ریشه های این شیوع 866 موارد در این دوره دو هفته ای به تاریخ 23 ژوئن در حال حاضر ناشناخته این تصادفی نیست که این اتفاق می افتد در اینجا.

لستر است 32 محروم ترین مقامات محلی در انگلستان (از مجموع 317). حدود 41 درصد از کودکان وجود دارد در فقر زندگی می کنند. اقتصاد محلی نیز مشخصه های سطح بالا در کار فقر و دستمزدهای پایین.

بحران مالی 2008 و ده سال ریاضت و رول جهانی اعتباری در حال حاضر سمت چپ عمومی و خدمات داوطلبانه در این شهرستان کشیده به حد. این شهرستان می تواند به استطاعت بیمار دیگری منفی شوک و سپس همراه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فقر یک زمین پرورش ایده آل برای coronavirus به صورت ترکیبی از دلایل. اولین و مهمترین کارگران از جان گذشته برای دریافت و کسب درآمد. سپس شغل هستند به احتمال زیاد در تنظیمات اجتماعی که در آن فاصله ممکن نیست و کارفرمایان هستند و نه بیش از حد در رابطه با سلامت و ایمنی است. علاوه بر این مردم زندگی می کنند در شلوغ اقامت. شیوع می توانید از این رو به سرعت گسترش و توسعه است. جزئیات خاصی در شیوع در لستر ناقص هستند اما به نظر می رسد در مناطقی در شمال و شرق این شهر که در ارتباط با سطوح نسبتا بالایی از کودک و فقر مسکن.

این ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه در موج دوم coronavirus به نظر می رسد به طور گسترده تر. در حالی که تصاویری از بسته بندی, ساحل, گرفتن عناوین و تحریک یک دیوانگی از خشم در رسانه های اجتماعی موج دوم به مراتب بیشتر احتمال دارد به رانده فقر و ضرورت اقتصادی به دور از انظار عمومی. شیوع اخیر خارج از بریتانیا به عنوان مثال همراه شده است با گیاهان گوشت پردازش و معادن زغال سنگ (در آلمان) و کارگران مهاجر زندگی در شرایط تنگ شده (سنگاپور).

یک پیاده روی در COVID-19 مرکز آزمون در لستر. جو Giddens/PA سیم/PA تصاویر

اگر فقر رانندگی محلی شیوع سپس این برگ های دولت بسیار دشوار معمای. برای تحمیل مستند محدودیت های بیشتر آسیب اقتصاد طاقت فرسا بسیار عواملی که منجر به وقوع. در لستر ما در حال حاضر شاهد یک سقوط در کسب و کار و مصرف کننده اعتماد به نفس به عنوان یک نتیجه از شیوع و ارتباط پوشش رسانه ای. این می تواند منجر به یک خطرناک مارپیچ رو به پایین است که به ناچار منجر به سطوح بالاتری از فقر و نابرابری و همچنین فشار بیشتری در محلی عمومی و خدمات داوطلبانه.

منعکس کننده واقعیت های روی زمین

پاسخ به این افزایش در مورد نتیجه نیاز به تشخیص دو عامل کلیدی است. برای اولین بار وجود دارد دیرینه مسائل مربوط به فقر است که به احتمال زیاد نشستن پشت شیوع کروناویروس. به سادگی قفل لستر را برای یک دوره از زمان است و نه یک راه حل دراز مدت برای این مشکل. واضح است که شیوع این بیماری باید تحت کنترل در آورد. اما این باید انجام شود در یک راه است که منعکس کننده واقعیت های روی زمین است.

که در نهایت رفتن به معنی پول دولت برای کمک به حمایت از ساکنان محلی کسب و کار و سازمان های داوطلبانه برای مقابله است. بدون که حمایت از مردم هنوز به انجام کارهایی است که به احتمال زیاد منجر به وقوع در وهله اول. آن است که آسان تر به نزدیک ساحل از آن است که برای متوقف کردن مردم از رفتن به محل کار و یا حل و فصل مشکلات از ازدحام بیش از حد.

پاسخ نیز نیاز به رهبری توسط مقامات محلی و همکاران که دارای دانش و تخصص خاص مسائل و چالش های موجود در این منطقه است. مثلا سیاستمداران محلی, بهداشت حرفه ای و سازمان های داوطلبانه نوع اعتماد لینک با جامعه محلی است که ضروری است برای انتشار اطلاعات بسیار متنوع شهر لستر.

به عنوان همه چیز ایستاده وجود دارد به نظر می رسد به یک خوراک قطره از اطلاعات است که به لستر را شورای شهر که مسئول این شهر محلی حکومت اتاق بسیار کوچک برای مقابله با بحران. مثلا داده ها در محل از افرادی که آزمایش مثبت شده است بسیار کند به چکه کردن. بدون پاک کردن اطلاعات و قدرت به عمل مقامات محلی باید دست خود را گره خورده است. است که به وضوح طاقت فرسا مشکل در داخل شهر.

سناریوی ما در حال حاضر شاهد در لستر است به احتمال زیاد به بازی کردن در سراسر کشور به عنوان مستند قوانین سهولت بیشتر است. این نشان می دهد, بنابراین, اجتماعی و مشکلات اقتصادی از برخورد با کروناویروس در یک پست-مستند جهان است.

در تمام احتمال, مناطق از فقر و محرومیت خواهد بود سخت ترین ضربه به این معنی است که به خوبی مطلع سیاست ضروری است. در حالت ایده آل ما را رو به جلو به دنبال برنامه ریزی برای شناسایی و مداخله زود هنگام در دیگر شهرها و مناطق هستند که آسیب پذیر دادن قدرت به مقامات محلی. تا کنون لستر شیوع به نظر می رسد که موفق شده است, از لندن, و پاسخ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de