تورنتو — افسانه ای Toronto Blue Jay تونی فرناندز که در صدر تیم تمام وقت آنلاین برای بازدید و بازی کرد در سن 57 با توجه به بیس بال باشگاه.

تورنتو بلو جیز قرار داده و بیانیه ای در توییتر این برنامه شامل یک عکس از Fernández شرح آن: “ما را از دست شما می تونی.”

سازمان او را به نام “یکی از باشگاه های ما مشهور ترین و مورد احترام” و اضافه میکند: “تونی چپ به همان اندازه علامت پاک نشدنی در قلب یک نسل از blue Jay طرفداران خود را در طول 12 فراموش نشدنی فصل با این تیم است.

“تاثیر او در بازی بیس بال, جامعه در تورنتو و در سراسر کانادا است بی اندازه” آن اشاره کرد قبل از ارائه تسلیت خود را به بازیکن ،

“تونی فرناندز سمت چپ برای یک زندگی بهتر” MLB رسمی زبان اسپانیایی حساب توییتر توییتی. “او به ما 17 سال به عنوان یک بازیکن بیس بال در #LasMayores و یک عمر خالص بیس بال.”

در اوایل سال جاری فرناندز بود که یک عضو از تورنتو سری جهانی-تیم برنده در سال 1993 در بیمارستان بستری شد به دلیل بیماری کلیه, عوارض و بی درنگ قرار داده و به پزشکی ناشی از کما. با توجه به MLB خودی هکتور گومز که ذکر شده یک دومینیکن, روزنامه فرناندز دچار سکته مغزی در روز شنبه و در نظر گرفته شد حمایت از زندگی کردن.

دومینیکن MLB حساب توییتر او را به نام “جنگجو” و ارائه آن به “ما عمیق ترین تسلیت به تونی فرناندز خانواده در این زمان دشوار است.”

فرناندز بود تورنتو تمام زمان رهبر در بازدید تک آهنگ سه برابر و بازیهای انجام شده است. او همچنین پنج بار MLB همه بازیکن ستاره.

در علاوه بر این به بازی سه امتداد با جیز او همچنین برای Maybelline New York, San Diego Padres Cincinnati Reds, New York Yankees, Cleveland Indians و Milwaukee Brewers.

محبوب infielder یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان سابق که به دست آورده Toronto Blue Jays’ سطح جایزه تعالی که ایجاد شد این تیم برای “شناخت فوق العاده ای در موفقیت های فردی.”

کانادا BASEBALL HALL OF FAME سابق هم تیمی های به اشتراک گذاری افکار

Thecubreporter MLB Network تحلیلگر و سه بار MLB All-Star پارچ است در میان ده ها تن اشتراک گذاری افکار خود را در فرناندز گذشت.

در یک صدای جیر جیر او ستایش سابق خود Blue Jays هم تیمی به عنوان یک “نوع غول مهربان یک مرد است. گفتاری نرم و یک حرفه ای واقعی است.”

تاد Stottlemyre که بازی با Fernández بر جیز زمانی که آنها برنده سری جهانی توییتی “قلب من سنگین است در از دست دادن تیمی سابق.” او همچنین نوشت: “من هرگز فراموش نخواهم کرد این مرد است. او تحت تاثیر قرار زندگی من در راه مثبت. او به هر کس در اطراف او بهتر است.”

یکی دیگر از فرناندز را به هم تیمی های پارچ و دیوید ولز او را به نام “یک کوزه رویا به او در shortstop زمانی که شما تبادل. یکی از بهترین تا کنون.”

کانادا بیس بال تالار مشاهیر و موزه اشاره فرناندز را ackowledged مرگ شنبه شب و پس از آن منتشر شد کامل بیانیه در یک سری از توییت در روز یکشنبه.

“ما دل به یاد بگیرند که تونی فرناندز در گذشت. تونی افسانه بیس بال در هر حس” اولین توییت بخوانید. “او پنج بار All-Star چهار بار دستکش طلا جایزه برنده سری جهانی قهرمان و تورنتو بلو جیز’ تمام وقت بازدید رهبر اما مهمتر از همه او آرام و متفکر مردی بود که همیشه سریع به دعا برای کسی که او احساس نیاز به کمک.”

حساب اشاره شده “بسیار در حال حرکت و الهام بخش سخنرانی” او هنگامی که او القاء به کانادا Baseball Hall of Fame در سال 2008. همچنین اشاره کرد که در بازنشستگی خود را Fernández بود “حامی قوی از موزه ما که بازگشت به طور منظم برای ما سالانه القای مراسم است.”

این بسته در این بیانیه با ارائه تسلیت به Hall of Famer خانواده در تماس تلفنی تمام وقت زیادی در زمینه “و یک موسسه خیریه فداکارانه فرد به دور از آن. ما را از دست او را از صمیم قلب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو