افسانه ای آبی جی تونی فرناندز مرده در 57: گزارش

تورنتو — افسانه ای Toronto Blue Jay تونی فرناندز که در صدر تیم تمام وقت آنلاین برای بازدید و بازی کرد در سن 57.

“تونی فرناندز سمت چپ برای یک زندگی بهتر” MLB رسمی زبان اسپانیایی حساب توییتر توییتی. “او به ما 17 سال به عنوان یک بازیکن بیس بال در #LasMayores و یک عمر خالص بیس بال.”

در اوایل سال جاری فرناندز بود که یک عضو از تورنتو سری جهانی-تیم برنده در سال 1993 در بیمارستان بستری شد به دلیل بیماری کلیه, عوارض و بی درنگ قرار داده و به پزشکی ناشی از کما. با توجه به MLB خودی هکتور گومز که ذکر شده یک دومینیکن, روزنامه فرناندز دچار سکته مغزی در روز شنبه و در نظر گرفته شد حمایت از زندگی کردن.

دومینیکن MLB حساب توییتر او را به نام “جنگجو” و ارائه آن به “ما عمیق ترین تسلیت به تونی فرناندز خانواده در این زمان دشوار است.”

فرناندز بود تورنتو تمام زمان رهبر در بازدید تک آهنگ سه برابر و بازیهای انجام شده است. او همچنین پنج بار MLB همه بازیکن ستاره.

محبوب infielder یکی از تعداد انگشت شماری از بازیکنان سابق که به دست آورده Toronto Blue Jays’ سطح جایزه تعالی که ایجاد شد این تیم برای “شناخت فوق العاده ای در موفقیت های فردی.”

کانادا Baseball Hall of Fame اشاره فرناندز را ackowledged مرگ شنبه شب و پس از آن منتشر شد کامل بیانیه در یک سری از توییت در روز یکشنبه.

“ما دل به یاد بگیرند که تونی فرناندز در گذشت. تونی افسانه بیس بال در هر حس” اولین توییت بخوانید. “او پنج بار All-Star چهار بار دستکش طلا جایزه برنده سری جهانی قهرمان و تورنتو بلو جیز’ تمام وقت بازدید رهبر اما مهمتر از همه او آرام و متفکر مردی بود که همیشه سریع به دعا برای کسی که او احساس نیاز به کمک.”

حساب اشاره شده “بسیار در حال حرکت و الهام بخش سخنرانی” او هنگامی که او القاء به کانادا Baseball Hall of Fame در سال 2008. همچنین اشاره کرد که در بازنشستگی خود را Fernández بود “حامی قوی از موزه ما که بازگشت به طور منظم برای ما سالانه القای مراسم است.”

این بسته در این بیانیه با ارائه تسلیت به Hall of Famer خانواده در تماس تلفنی تمام وقت زیادی در زمینه “و یک موسسه خیریه فداکارانه فرد به دور از آن. ما را از دست او را از صمیم قلب.”

بیانیه کامل از کانادا بیس بال تالار مشاهیر و موزه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>