یادگیری به خواندن اتاق کلیدی برای مهد کودک موفقیت

“بنابراین بیلی وین, اگر شما در حال گوش دادن شما قهرمان من.”

به عنوان شانس آن را داشته باشد برخی از آمپول بیلی بودند, گوش دادن کردم و در تماس با او و او به نام برنامه.

“شما مرا نجات از این قلدر” ساندرا به او بگویید. هر بار که او را دیدم کمی red-headed boy پس از آن او می شوالیه در براق زره Wayne.

“من ranga,” وین گفت و سپس ادامه داد: خود effacingly: “این چیزی است که ما rangas انجام دهد.”

او افزود که در دهه 1960 redheads شناخته شده بودند به عنوان هویج.

ساندرا پس از آن رو به او بگویید: “شما شیرین ترین خوش اخلاق ، شما تا به حال تاثیر بسیار زیادی در راه من مطرح فرزندان من است.”

شما می توانید بگویید Wayne نمی دانم چه بگویم. او فروتن است. “من مطرح شد عمدتا توسط مادر بزرگ من بود که یک upstanding مرتب کردن بر اساس از یک زن و او در اثر مالش بر روی من در بسیاری از راه.”

“و شما مالیده شدن و برای این که من همیشه سپاسگزار” ساندرا گفت.

مجری سارا مک دونالد گفت: او به اشک نقل مکان کرد. این چیزی بود که آنها در تماس رادیویی “یک لحظه جلوی خانه” – یک داستان است که شما را نگه می دارد در ماشین بعد از شما به مقصد خود را فقط به گوش دادن.

من نقل مکان کرد و با داستان بیش از حد چرا که برای سال های بسیاری در 1940s و 50s مادربزرگم Ettie ایکن بود که معلم مهد کودک در Rosehill نوزادان.

اتفاقا به عنوان من در حال گوش دادن من به او را در بر داشت 1948 نسخه از دوران کودکی کلاسیک Snugglepot و Cuddlepie, که او می خواهم به عنوان خوانده شده به نسل Rosehill عمومی kindergarteners از جمله پسر عموی من. من در پاسخ به یکی از کسانی که Facebook چالش ها از یک ایکن نسبت به پیدا کردن هفت کتاب من عشق و ارسال آنها را در رسانه های اجتماعی (من در نهایت تسلیم … که چه طولانی انزوا به شما می کند).

در حال بارگذاری

در حالی که thumbing از طریق این خوبی پوشیده و خوب خواندن کتاب از سقوط برخی از فرستاده نشده کارت کریسمس نقاشی توسط ماساچوست تامپسون یک armless تاسمانی هنرمند که کار برجسته در دهان و پا نقاشی هنرمندان کریسمس مجموعه کارت. خانواده ما همیشه خرید و ارسال این کارت کریسمس و به سادگی با دیدن آنها بود مانند دریافت یک پیام از فراتر از قبر از مادر بزرگ من.

او 50 سال پیش درست قبل از من شروع به مهد کودک. اما حافظه های مورد علاقه من است و از او خواندن با صدای بلند از این کتاب و دیگر او ممکن است گیبس کلاسیک. من هنوز هم همه آنها را و آنها را در نظر بگیرید دوستان قدیمی: Mr & Mrs خرس Scotty در Gumnut زمین پاره پاره شکوفه و مورد علاقه شخصی من, کمی Obeliaکه وضع خواب در یک مروارید در پایین از اقیانوس. در حالی که او خواب فوق العاده عقل رشد در او که او را به انصراف و تنها پس از رفتن به اتاق فکر و شمارش تا مروارید.

مانند کمی Obeliaمن شده رفتن به من برخلاف تفکر اتاق زیادی این روزها.

عقب نشینی به جهان gumnut و بد بانکسیا مردان چنین نوستالژی سفر مانند من فکر می کنم همه ما در لحظه – از آنجا که به نوعی به گذشته آرامش است. من حتی در بیشتر نسخه های اخیر از مارس گیبس’ کلاسیک در قفسه کتاب من بریده از این روزنامه در مورد مبارزه برای نجات Nutcote کلبه خودش.

من به یاد برخی از مروارید گرانبها گذشت – کمی Obelia-مانند – از مادر بزرگ من از طریق مادرم به من. هنگامی که یک کودک است که ظالمانه و یا یک گردن کلفت در کلاس و یا زمین بازی آنها به سادگی می ترسم و تست آب مورد چگونه به حرکت به موقعیت های اجتماعی. او احساس می کرد که در حالی که یادگیری به عنوان خوانده شده مهم یادگیری به خواندن در اتاق بود ،

“کلید به مهد کودک یادگیری است, مهربانی,” او می خواهم می گویند.

بنابراین فقط به عنوان بیلی وین گفت: مادر بزرگ خود را در اثر مالش بر او در بسیاری از جهات به من قول داد اجازه دهید به مادر بزرگ خود من مالش بر من پس از شنیدن داستان خود را. من فکر می کنم او می خواهم بازنشسته و از آموزش های آن زمان ساندرا و وین آن را ساخته و به kindy در دهه 1960 سیدنی. اما مهربانی اخلاق غالب در Rosehill نوزادان. بیلی وین خواهد گذشت مهد کودک تست با پرواز رنگ ها.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de