رهبران Amazon, Apple, Facebook و گوگل بگویید که کنگره آنها نمی بشدت رقابت

واشنگتن — رهبران Amazon, Apple, Facebook و Google را پشت سرگذاشته اتهامات جمعه است که شرکت خود را سرکوب رقابت تحت شدید بازجویی از قانونگذاران که من nvestigating بزرگ فناوری از تسلط بازار برای سال گذشته است.

آمازون جف بزوس در اولین حضور خود را قبل از کنگره Facebook مارک زوکربرگ سوندار پیچای گوگل و تیم کوک از اپل گاهی اوقات تلاش برای پاسخ به اشاره سوالات خود را در مورد شیوه های کسب و کار حتی به عنوان آنها ارائه داده برجسته چگونه رقابتی بازارهای خود هستند و ارزش خود را از نوآوری و خدمات ضروری به مصرف کنندگان است. آنها نیز مواجه طیف وسیعی از دیگر نگرانی در مورد اتهام سیاسی تعصب اثر خود را در آمریکا دموکراسی و نقش آنها در چین است.

موشکافی از فن آوری می تواند منجر به اعمال محدودیت های جدید بر قدرت خود هر چند مجبور breakups به نظر می رسد بعید است.

چهار اجرائی شد و شهادت از راه دور در جلسه قضایی مجلس کمیته فرعی ضد تراست در حالی که اکثر قانونگذاران شنبه, ماسک در داخل اتاق شنوایی در واشنگتن است.

در میان سخت ترین سوالات گوگل و آمازون درگیر اتهامات آنها استفاده می شود که خود را در غالب سیستم عامل به حرکت شبیه چمچه زنی تا اطلاعات در مورد رقبا در راه است که به آنها یک مزیت غیر منصفانه است.

بزوس گفت که او نمی تواند تضمین کند که آمازون تا به حال نه دیده و فروشنده داده به رقابت محصولات اتهام که شرکت و مدیران اجرایی آن باید قبلا رد شده است.

تنظیم کننده در ایالات متحده و اروپا را مورد بررسی قرار آمازون ارتباط با کسب و کار است که فروش در سایت خود و اینکه آیا خرید آنلاین غول پیکر شده است با استفاده از داده ها از فروشندگان خود را برای ایجاد خصوصی-برچسب محصولات.

“ما یک سیاست در برابر فروشنده با استفاده از داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی کسب و کار” بزوس گفت: در پاسخ به سوال یکی از U. S تشکر. Pramila Jayapal یک واشنگتن دموکرات. “اما من می توانم به شما تضمین که این سیاست نشده است نقض شده است.”

پیچای به سخنان افتتاحیه تبلیغ در گوگل را به ارزش mom-and-pop کسب و کار در بریستول, رود آیلند و پیواکی ویسکانسین در منطقه از ضد تراست پنل دموکراتیک رئیس, رود آیلند, Rep. دیوید Cicilline و رتبه بندی خود را جمهوری خواه در کنگره جیمز Sensenbrenner ویسکانسین.

اما گوگل اجرایی تلاش به عنوان Cicilline این شرکت را متهم به اعمال نفوذ خود در غالب موتورهای جستجو به سرقت ایده ها و اطلاعات را از وب سایت های دیگر و دستکاری نتایج آن به رانندگی مردم را به خود خدمات دیجیتالی برای افزایش سود خود را.

پیچای بارها و بارها منحرف Cicilline حملات با این ادعا که گوگل تلاش می کند به ارائه مفید ترین و اطلاعات مربوط به صدها میلیون ها نفر از افرادی که با استفاده از آن موتور جستجو هر روز در تلاش برای نگه داشتن آنها را از defecting به یک رقیب خدمات مانند مایکروسافت بینگ.

Facebook به نوبه خود مواجه تجدید تمرکز بر روی آن gobbling تا از رقبا. تشکر. Jerrold Nadler های دموکرات که ریاست کمیته قضایی مجلس گفت زوکربرگ که اسناد و مدارک به دست آمده از شرکت “بگویید بسیار نگران کننده داستان” از Facebook را کسب Instagram سرویس پیام.

او گفت: اسناد و مدارک نشان می دهد زوکربرگ به نام Instagram یک تهدید است که می تواند “معنی صدمه دیده” Facebook.

زوکربرگ پاسخ داد که Facebook بازدید Instagram به عنوان یک رقیب و یک “مکمل” به Facebook, خدمات, اما همچنین اذعان کرد که آن را در رقابت با Facebook در عکس های. برخی از منتقدان از Facebook به نام برای شرکت به سمت Instagram و آن WhatsApp سرویس پیام.

به عنوان دموکرات ها تا حد زیادی متمرکز بر رقابت در بازار چند جمهوری خواهان پخش دیرینه نارضایتی که شرکت های فن آوری در حال سانسور محافظه کار صدا و سوال خود را در فعالیت های کسب و کار در چین است. “بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران گفت: Rep. جیم اردن از اوهایو.

در یک صدای جیر جیر قبل از جلسه رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به چالش کشیده کنگره برای سرکوب این شرکت که او را متهم بدون شواهد از تعصب در برابر او و محافظه کاران به طور کلی.

“اگر کنگره را نمی انصاف به فناوری بزرگ است که آنها باید انجام داده اند سال پیش از من آن را انجام دهد خودم با اجرایی سفارشات” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

دستور اجرایی بیشتر در دامنه محدود از قوانین تصویب شده توسط کنگره هر چند آنها بیش از حد زور از قانون است. اما رئیس جمهور نمی تواند با استفاده از دستور اجرایی برای تغییر قوانین فدرال. که طول می کشد اقدام کنگره.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری است و از کنگره خواست به عقب طولانی-برگزار می شود حمایت های حقوقی برای سیستم عامل های آنلاین مانند Facebook, Google و توییتر. تغییرات پیشنهادی می برخی از سنگ بستر حمایت کرده اند که به طور کلی محافظ این شرکت از مسئولیت قانونی برای چه مردم پست در سیستم عامل خود را.

چهار tech اجرائی فرمان شرکت با روکش طلا مارک میلیونها یا حتی میلیاردها مشتریان و ترکیب ارزش بیشتر از کل اقتصاد آلمان. یکی از آنها بزوس جهان ثروتمندترین فرد; زوکربرگ چهارم-رتبه میلیاردر.

منتقدان سوال که آیا شرکت های سرکوب رقابت و نوآوری و افزایش قیمت برای مصرف کنندگان و خطری برای جامعه است.

در آن دو حزبی تحقیقات قوه قضاییه فرعی جمع آوری شهادت از سطح میانی مدیران چهار شرکت رقبا و کارشناسان حقوقی و pored بیش از بیش از یک میلیون اسناد داخلی از شرکت های. یک سوال کلیدی: آیا رقابت موجود سیاست ها و قرن قوانین ضد تراست کافی برای نظارت بر tech غول یا اگر قانون جدید و اجرای بودجه مورد نیاز هستند.

Cicilline به نام چهار شرکت انحصارات اگر چه او می گوید شکستن آنها را باید آخرین راه حل باشد.

Cicilline همچنین گفت که در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس “این غول ایستاده به سود” و تبدیل شدن به حتی قوی تر که میلیون ها نفر شیفت بیشتر از خود کار و تجارت آنلاین. Sensenbrenner های فرعی برتر حزب جمهوری خواه در رد این ایده است که قانون جدید مورد نیاز است نشان می دهد که آنتی تراست اصلاحات می تواند یک ماموریت دشوار برای دموکرات ها در کنگره است.

شرکت ها به صورت قانونی و سیاسی تهاجمی در ضرب جبهه از کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال و دولت تنظیم کننده های اروپایی و ناظران. وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال شده اند بررسی چهار شرکت’ شیوه های.

از چهار تکنولوژی رهبران مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک رو سبک ترین موشکافی شنبه — به احتمال زیاد انعکاس دشواری ساخت یک دادگاه حقوق بشر اروپا علیه این شرکت که آیفون سوم-بزرگترین فروشنده در جهان است.

“اپل ندارد غالب سهم بازار در هر بازار که در آن ما انجام کسب و کار” طبخ قانونگذاران گفت.

اما این شرکت هنوز با اتحادیه اروپا تحقیقات بیش از هزینه های شارژ توسط خود فروشگاه App و محدودیت های فنی که به اتهام خفه کردن رقبا به اپل پرداخت.

——

آسوشیتد پرس خبرنگاران مایکل china. org. cn در سان رامون, کالیفرنیا, یوسف Pisani در نیویورک, Amanda Seitz در شیکاگو و مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de