رهبران به عنوان درمانگران: یونان باستان ایده ها در سلامت بدن, سیاسی

در زمان بحران بهداشتی ما ممکن است بپرسید چه نیاز به درمان بیشتر به فوریت: ویروس خود و یا مردم فقیر حس اعتدال.

ما دیده می شود, فیلم تکان دهنده از پاچه شهروندان مبارزه با بیش از گذشته بسته دستمال توالت سیاستمداران ما’ غضب در خودخواه انباشت و blasé سردی از کسانی که فکر نمی کنم انزوای اجتماعی قوانین مربوط به آنها.

آتن افلاطون فیلسوف تشریح در دیالوگ خود را به خصوص سمپوزیوم و قوانین عمل مدنی اعتدال – sophrosyne در یونان – در حالت ایده آل.

افلاطون نقاشی بر روی ایده های توسعه یافته در حال حاضر توسط زودتر یونانی, نویسندگان, دیدم, عدالت و بی عدالتی در روح به عنوان قابل مقایسه با سلامت و بیماری در بدن است. اگر چه افلاطون در نهایت ترویج فیلسوفان به عنوان رهبران سیاسی بسیاری از نویسندگان را دیدم رهبران به عنوان پزشکان درمان بیمار جوامع است. این ایده ها خوراک به آنچه که ما انتظار داریم از سیاستمداران امروز.

اولین do no harm

اثر درمانی سیاستمداران در حال حاضر قدرتمند استعاره در اوایل قرن 5 پیش از میلاد شعر (در کنار ایده رهبر به عنوان کاپیتان کشتی از دولت است.

در چهارم Pythian قصيده نوشته شده در 462-461 سال قبل از میلاد شاعر Pindar مقایسه Arcesilaus چهارم پادشاه از Cyrene با یک پزشک. پادشاه entreated به “درمان” این شهرستان است که چپ زخمی تبعید از برجسته شهروند Damophilus (که نام, به راحتی, به معنی “عزیز به مردم”).

در Aeschylus’ غم انگیز بازی آگاممنون نوشته شده در 458 پیش از میلاد پادشاه داشتن فقط از تروی, اعلام, به Argive مجمع سیاسی تبدیل شده است. او را حفظ آنچه خوب است “اما هر زمان که وجود دارد این است که نیاز به شفا درمان” او “سعی خواهد کرد با استفاده از هر دو کوتر یا چاقو منطقی برای جلوگیری از آسیب بیماری”. در شرایط ساده: برش بد بیت با وسایل جراحی در صورت لزوم.

با توجه به باستانی مورخ Thucydides, Nicias کلی که هشدار داده آتنی در مورد فاجعه Sicilian اعزامی از 415-413 پیش از میلاد توصیه شهر شورای اجرایی به عنوان پزشکان “در تلاش برای انجام به عنوان بسیاری که ممکن است و یا حداقل هیچ داوطلبانه آسیب برساند”.

هر دو Nicias و سیاسی خود حریف آلکیبیادس توافق کردند که آتنی نیاز به تغییر روش معمول خود را انجام سیاست برای مقابله با بحران در دست است. Nicias اصرار بر رادیکال فوری تغییر عادات. آلکیبیادس استدلال درمان باید متناسب باشد.

با به کارگیری پزشکی استعاره در استدلال های خود را در آنها صدا بسیار شبیه سیاستمداران امروز بحث رویکرد به بیماری همه گیر.


ادامه مطلب: Thucydides و طاعون از Athens – آنچه در آن می تواند ما در حال حاضر


یک تعادل سالم

استفاده از این رهبر-به-پزشک استعاره توسط یونان باستان شاعران و مورخان منعکس افزایش برجستگی از بقراط جسم مجموعه ای از متون مربوط به بقراط و آموزه های خود را. این مجموعه همچنین نمایانگر تنش بین دارو عمدتا دغدغه با درمان علائم و فلسفه که هدف این است که درک طبیعت و علل آن.

از بقراط متون مدافع مفهوم سلامت به عنوان یک نوع تعادل بين عناصر در بدن مانند سرد و گرم, مرطوب, خشک, شیرین, تلخ و یا در شرایط مایعات بدن و تعادل بین خون و خلط زرد و سیاه و سفید صفرا.

Alcmaeon از کرچک هندی اولیه پزشکی نویسنده و فیلسوف توصیف این تعادل به عنوان isonomia (برابری). علاوه بر این او به نام بیماری است که او را درک به عنوان شيوع یکی از این عناصر یا مایعات monarchia (سلطنت) به وضوح استقراض خود اصطلاحات از سیاست است.

بدن اجتماعی

افلاطون حریص خواننده دلچسب با ایده آل اساسی قدردانی رهبر-به-پزشک استعاره.

این قوانینافلاطون گذشته کار بررسی اخلاق دولت و قانون از جمله مفاهیم مسئولیت اجتماعی و ترمیمی ، افلاطون اندیشه عدالت (یونانی dikaiosyne) امن یک زندگی بهتر برای فرد و ساخته شده آنها بیشتر مایل به اطاعت از قوانین است. در یک سطح اجتماعی, “اتحادیه عدالت و اعتدال و عقل” پیشنهاد شده است به عنوان راه حل و یا تجویزی برای اطمینان از هماهنگی اجتماعی – مانند تعادل Hippocratics آرزو برای بدن است.

موزاییک روم به تصویر می کشد آکادمی افلاطون از 1 قرن پیش از میلاد شهر پمپی در حال حاضر در موزه ملی Archeologico ناپل. ویکیمدیا

افلاطون طرفداران اعتدال (sophrosyne) به عنوان عالی ترین کیفیت در پیگیری عدالت و فضیلت است. او همچنین منابع سلامت روان و مدنی اعتدال. علاوه بر بالینی دیوانه او می گوید وجود دارد دو گروه دیگر از مردم که ممکن است رفتار ابلهانه: این جوان که می تواند بی پروا به عنوان یک نتیجه از بی ریایی و کسانی که قادر به مقاومت در برابر لذت و غم و یا کنترل خود را به ترس و خواسته ها و ناکامی. افلاطون توصیف بیماری خود را به عنوان anoia (mindlessness).

پیشنهاد خود را “درمان” خطرناک است: به انداختنش دائم شجاعت در شهروندان او استدلال می کند ما ممکن است استفاده از یک ترس دارو به طور مصنوعی تحریک ترس در آنها یا ترس از شهرت بد و یا ترس از دشمن است. با استفاده از مواد مخدر شبیه به شراب به عنوان دارو (pharmakon) شهروندان خواهد بود پاکسازی از معاون و یک حس اعتدال بازگرداند.

مانند طب مدرن روند allopathic: با استفاده از درمان های خانگی برای تولید اثرات متفاوت از کسانی که تولید شده توسط این بیماری درمان می شود. شجاعت است, تولید شده توسط, ترس, اعتدال بیش از حد.

آموزش اعتدال راه سخت

در Thucydides ” تاریخ حسادتهایی جنگ یونانی تاریخچه بد پسر آلکیبیادس باعث می شود آشنا تماس با اسلحه:

… درک که نه جوانان و نه سن می توانید هر چیزی را بدون هر یک از دیگر, اما با هم بیهوده و بیمعنی های متوسط و بسیار دقیق که ایران باید بیشتر قدرت است. و که در حال غرق شدن به انفعال شهر مانند هر چیز دیگری را می پوشند خود را …

در سیاسی مدرن طرز سخن گفتن: ما همه در این با هم.

این مشکل ممکن است امروز شهروندان در حال گرفتن پیام های مخلوط. از یک طرف آنها را بشنود آلکیبیادس’ صف آرایی گریه. اما آنها همچنین شنیدن از طریق دهان سیاسی دفتر دارندگان سیاسی خود حریف Nicias’ شدید تر روش درمان برای یک بیمار جامعه در جنگ. Nicias خواسته آتنی برای رای دادن به “خانه بمانند.” تاریخ نشان داد او حق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im