آن را نمی توان گفت که Ms Gobbo به نظر می رسد قبل از رویال کمیسیون در روز سه شنبه. تحت شرایط مشابه عجیب و غریب به او زندگی دو سر برد نمایندگی و خیانت در برخی از استرالیا بدنام ترین جنایتکاران او موافقت کرد و تنها به ارائه شواهد تلفنی از مکانی نامعلوم.

این دعوت حدس و گمان که او آموخته ترفند از بدنام ترین مشتری سابق تونی Mokbel و ملبس به کلاه گیس و یا در غیر این صورت تغییر ظاهر خود را پس از او به طور گسترده ای به تماشای تلویزیون مصاحبه با ABC 7.30 فقط چند ماه پیش.

آن را به معنای وارد ملبورن شنوایی اتاق به عنوان یک منتزع صدای بلندی زیادی هر چند نهان بیش از رسیدگی به منظور غربال کردن از طریق خرابه های ایجاد شده توسط او نسبتا کوتاه اگر فوق العاده حرفه قانونی.

وجود دارد هیچ وحی است که قابل ملاحظه ای تغییر درک ما از وکیل X رسوایی. و نه هر گونه انتظار می رود.

سرگرم کننده آغاز خواهد شد هنگامی که وکلا از جمله جفری Chettle مشاوره برای کارآگاه پلیس که به کار گرفته Ms Gobbo به عنوان مخبر و جف Gleeson, QC, مشاوره برای سیمون زمینی دریافت خود نرم افزار در Ms Gobbo پس از دادگاه عالی برای اولین بار برداشته درب این ظروف سرباز یا مسافر کثیف.

Chris Winneke, QC.

کریس Winneke, QC.

از همه مهمتر, Ms, Gobbo بستری او دروغ گفته در مورد گذشته او برای تبدیل شدن به یک وکیل. او گفت: حقیقت او ممکن است هرگز اجازه تمرین به قانون است.

Ms Gobbo بستری شده در روز سه شنبه که او گمراه قانونی پذیرش هیئت مدیره در سال 1997 زمانی که او موفق به بگویید که بازرسان پلیس پیدا کرده بود یک مقدار زیادی از آمفتامین در خانه اش در حالی که او یک دانشجو است. او همچنین به این هیئت مدیره است که دوست پسر او را در این زمان بود که تمرکز این تحقیقات.

وکیل کمک کمیساریای کریس Winneke کنترل کیفیت گفت: Ms Gobbo استشهاد شد “به وضوح در تضاد با حقایق واقعی”.

آقای Winneke گفت: Ms Gobbo ممکن است هرگز پذیرفته شده اند به عنوان یک وکیل و یا حداقل می شده اند از نزدیک تحت نظارت بود او به حقیقت است.

شواهد کشیده از Ms Gobbo دانشگاه روز از طریق به ارتباط با دنیای جنایتکاران ارقام تونی Mokbel و کارل ویلیامز.

کلید چیزهایی که ما شنیده ام در روز سه شنبه:

  • Ms Gobbo توافق رفتار او با پلیس خواهد بود و باید موضوع را به کمیسیون سلطنتی. “حتی اگر من مرحوم به عنوان یک نتیجه, بله,” او گفت:.
  • او در بالای کلاس خود را در او مدرک حقوق در موضوعات اخلاق و می خواستم برای انجام یک کارشناس در رابطه بین پلیس و خبرچین. “این خنده دار در یک وحشتناک راه” او گفت:.
  • او اعتراف کرد او دروغ گفته و حتی قبل از او یک وکیل نه گفتن در هیئت پذیرش مورد تاریخچه کامل از او دستگیری مواد مخدر در دانشگاه. مشاور سرب کریس Winneke گفت: تا به حال او گفت: حقیقت او هرگز ممکن است تبدیل شدن به یک وکیل.
  • او اعتراف کرد او موفق به انجام وظیفه خود را به عنوان یک وکیل. “من شکست خورده اند در این راستا به دلیل نگاه که در آن ما هستند,” او گفت:.
  • او تا به حال نزدیک انجمن با جنایتکاران و پلیس. او ملاقات تونی Mokbel و خانواده اش هفتگی در یک رستوران ژاپنی بود و در یک جدول با دیگر وکلا در کارل ویلیامز دختر رقص: “من تنها یک احمق به اندازه کافی به یک سخنرانی.”
Nicola Gobbo appeared on the ABC last year, but her face wasn't seen in the royal commission on Tuesday.

نیکولا Gobbo به نظر می رسد در ABC در سال گذشته اما چهره او نبود دیده می شود در کمیسیون سلطنتی در روز سه شنبه.اعتبار:ABC

صبح به خیر. نیکولا Gobbo سابق وکیل-تبدیل-informer در مرکز سلطنتی کمیسیون شواهد را برای دومین روز به پرس و جو.

او شروع به شواهد خود را در 9.30 صبح. او صحبت از مکانی نامعلوم بیش از تلفن بعد از وکلای برنده او حق پنهان کردن صورت خود را.

پرس و جو شنیده Ms Gobbo جسمی و روحی ناخوش. او در زمان چند معافیت در طول شواهد خود را در روز سه شنبه و به نام برای بیشتر مسکن به عنوان پرس و جو پیچیده برای روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو