وکیل نشان می دهد جزئیات از CCC تحقیق ریخته عضو شورا

“پس از مصاحبه به این نتیجه رسیدند در روز سه شنبه بعد از ظهر من نوشت: به CCC صندلی آلن MacSporran QC به دنبال تایید که بازی کریکت تنها ماده [که] عضو شورا ریچاردز است که مورد بررسی قرار توسط CCC” آقای o’gorman در بیانیه ای گفت.

او گفت که آقای MacSporran نوشت: “در حالی که CCC در حال حاضر تنها به بررسی مسائل مربوط به بازی کریکت ممکن است این تغییر به عنوان یک نتیجه از سوالات بیشتر ساخته شده توسط CCC.”

در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه یک CCC سخنگو گفت: اولویت خود را برای رسیدگی به شکایات و مسائل قبل از آن به “پیشرفت محرمانه”.

“به عنوان تایید توسط تری o’gorman در رسانه ها انتشار CCC تحقیق کیت ریچاردز همچنان ادامه دارد. بر این اساس است مناسب برای CCC به نظر بیشتر” سخنگوی گفت.

نظر به دنبال از LNP.

در حال بارگذاری

روز یکشنبه Cr ریچاردز اعلام کرد او را برای اجرا Pullenvale به عنوان مستقل تبادل نبرد علیه LNP-تایید و ارتباطات اجرایی گرگ Adermann و سبزی’ چارلز Druckmann یک برنامه ریز شهری.

پس از او اعلام شد اخراج از LNP.

LNP جمهور David هاچینسون را تکذیب کرد Cr ریچاردز ” ادعا می کند در نامه ای به ساکنان در زمان اضافه کردن او بوده است disendorsed به دلیل “معتبر شکایت” علیه او.

“که CCC دیده است مناسب برای تشدید اولیه آن بررسی این شکایت به یک تحقیق کامل به وضوح نشان می دهد که آنها نیز اطلاعات بسیار جدی” او گفت:.

خداوند شهردار Adrian Schrinner است حاضر به اظهار نظر در مورد اینکه آیا Cr ریچاردز’ درمان توسط LNP شده بود نمایشگاه گفت: CCC تحقیق در مورد اتهامات و او را در انتظار نتیجه در حالی که حمایت حزب-تایید و ارتباطات اجرایی گرگ Adermann.

تا زمانی که سرپرست حالت شروع پیش از مارس 28, انتخابات شهردار خداوند اصرار Cr ریچاردز بود که ارزش عضو تیم هنوز اقدام به عنوان حزب شلاق در شورای مجلسی و رای گیری با LNP.

“حزب فرآیندهای مهم برای حزب” او گفت:.

آقای o’gorman گفت: به روز رسانی در تحقیقات دفاع از Pullenvale نامزد که در حال حاضر می تواند “حرکت” با او مستقل در مبارزات انتخاباتی پیش از مارس 28 انتخابات.

Cr ریچاردز انتخاب شد به حومه غربی بخش در سال 2016 پوشش حومه از جمله کنمور, Brookfield و Moggill. او قبلا گفته یک جناح در LNP تا به حال شده است در تلاش برای بد نام کردن او برای سال ها.

– با لوسی سنگ

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im