وکیل سابق نیروهای کانادایی reservist پاتریک Mathews می خواهد اتهامات سلاح کاهش یافته است

وینیپگ — يک وکيل مدافع سابق نيروهای کانادائی از مانيتوبا که ادعا می شود استخدام کننده يک سازمان سفيدپوست در آمريکا بوده است، از يک قاضی می خواهد اتهامات را رد کند و شواهد عليه موکل خود را سرکوب کند.

جوزف ای بالتر، وکیل مدافع پاتریک ماتیوس، این درخواست ها را روز دوشنبه در دادگاه ناحیه ای مریلند آمریکا مطرح کرد.

ماتیوس، مهندس رزمی سابق، سال گذشته در پی گزارش های رسانه ها مبنی بر استخدام پایگاه، یک گروه سفیدپوست با بدنامی رو به رشد در آمریکا، از بیوسجور، مرد ناپدید شد.

او از ماه ژانویه در مریلند در بازداشت به سر می برد، به همراه دو همکار دیگر به نام های برایان لملی جونیور و ویلیام بیلبرو، پس از دستگیری این سه نفر به عنوان بخشی از تحقیقات گسترده تر اف بی آی از پایگاه.

ماتیوس با چهار اتهام مواجه است که هر کدام حداکثر مجازات ۱۰ سال زندان را به همراه دارد: دو اتهام هر یک از دو اتهام مربوط به در اختیار داشتن و حمل سلاح گرم و مهمات را در حالی که در کشور به طور غیرقانونی است، به حساب می آورد.

هیچ یک از اتهامات در دادگاه ثابت نشده است. متيوس اعتراف کرده که گناهکار نيست

در اسناد، بالتر از دادگاه می خواهد که اتهامات کیفری علیه ماتیوس را رد کند و با اشاره به علت احتمالی برای شواهد به دست آمده است.

این حرکت ها همچنین از دادگاه می خواهد که اجازه ندهد دولت هیچ «شواهد ملموس و مشتقه ای» را که در ارتباط با حکم جستجو و تشنج ضبط شده است، ارائه دهد و استدلال می کند که ارائه شواهد علیه متهمان مشترک در یک محاکمه واحد «برای حقوق آقای ماتیوس پیشگیرانه خواهد بود زیرا اکثریت قریب به اتفاق کشف مربوط به جرایم ادعایی آقای ماتیوس نیست.»

بالتر همچنین از قاضی پرونده می خواهد که «هر گونه و همه اظهارات، پذیرش ها و اعترافات که گفته می شود متهم داده است، چه شفاهی، کتبی و چه در غیر این صورت ثبت شده، که دولت پیشنهاد می کند در دادگاه از آن به عنوان مدرک علیه متهم استفاده کند» سرکوب کند و با اشاره به حقوق متمم پنجم و ششم ماتیوس نقض شد.

سی تی وی نیوز برای اظهار نظر به بالتر و دادگاه ناحیه ای مریلند آمریکا رسیده است.

-با پرونده هايي از مطبوعات کانادا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو