قانونگذاران مشتاق به شکستن ‘بزرگ فناوری مانند آمازون و گوگل نیاز به تحقق بخشیدن به جهان تغییر کرده است بسیاری از مایکروسافت و استاندارد نفت

بزرگ فناوری در کانون توجه است.

از مدیران ارشد از آمازون, اپل, Facebook و گوگل در حال شهادت در برابر کنگره در جولای 29 برای دفاع از خود را در بازار تسلط از اتهامات آنها خفقان رقبا. قانونگذاران و تنظیم کننده به طور فزاینده ای به صحبت کردن در مورد اقدام ضد تراست و احتمالا شکستن این شرکت تا به قطعات کوچکتر.

من بررسی اثرات فن آوری های دیجیتال در زندگی و معیشت در سراسر 90 کشور جهان است. من اعتقاد دارم طرفداران شکستن بزرگ شرکت های فن آوری به عنوان به خوبی به عنوان مخالفان هر دو سقوط طعمه به برخی از جدی اسطوره ها و تصورات غلط.

افسانه 1: مقايسه گوگل با استاندارد نفت

استدلال و در مقابل ضد تراست عمل اغلب با استفاده از اوایل موارد به عنوان نقطه مرجع است.

عظیم قرن 19 انحصار استاندارد نفت به عنوان مثال اشاره شده است به عنوان “گوگل از آن روز است.” نیز وجود دارد که افرادی که یادآوری 1990s دادگاه حقوق بشر اروپا علیه مایکروسافت.

این موارد ممکن است به نظر می رسد شبیه به وضعیت امروز اما این دوران متفاوت است در یک راه بسیار مهم: این فن آوری جهانی بازار.

در حال حاضر وجود دارد دو “بزرگ با تکنولوژی” خوشه. یکی در آمریکا تحت سلطه گوگل, آمازون, Facebook و اپل. از سوی دیگر در چین تحت سلطه Baidu Alibaba, Tencent, Huawei و Infinite-ساز ByteDance.

این بازار جهانی است که موضوع بسیار متفاوت سیاسی و سیاست فشار از رگولاتور رو در هنگام برخورد با استاندارد نفت و مایکروسافت. برای مثال دولت چین مسدود شده بسیاری از شرکت های ایالات متحده از ورود به آن بازار است. و دولت ایالات متحده انجام داده است و به همین ترتیب لیست سیاه برخی از چینی لباس بیش از درک امنیت ملی تهدید در حالی که دلسرد دیگران است.

از آنجا که COVID-19 شیوع دولت چین دو برابر شده است را در دفاع از خود شرکت های فن آوری.

شرکت های ایالات متحده’ اندازه داده و انباشت قابلیت به کشور اقتصادی و نفوذ سیاسی در سراسر جهان است. اگر آمریکا فن آوری های غول شکسته تا نتیجه این خواهد بود که بسیار ناهموار جهانی زمین بازی ایجاد حفره تکه تکه شرکت های ایالات متحده در برابر تثبیت دولت محافظت شرکت های چینی.

افسانه 2: آنتی تراست در مورد پول

دو دیدگاه اصلی وجود دارد از اقدام ضد تراست در میان کارشناسان حقوقی.

یکی با تمرکز بر رفاه مصرف کننده است که غالب رویکرد فدرال وکلا گرفته اند پس از دهه 1960 است. دیگر نشان می دهد که تنظیم کننده باید در زمینه ساختار بازار و پتانسیل بازیکنان قدرتمند برای بهره برداری از موقعیت خود.

کسانی که دو طرف به نظر می رسد به توافق برسند که قیمت نقش کلیدی. کسانی که استدلال می کنند در برابر شکستن غول تکنولوژی اشاره می کنند که Facebook و Google ارائه خدمات رایگان هستند که به مصرف کننده و این که آمازون بازار قدرت درایوهای محصولات خود را با هزینه های پایین. در طرف دیگر هستند کسانی که می گویند که داشتن کم و یا هیچ قیمت شواهدی وجود دارد که این شرکت ها به صورت مصنوعی کاهش هزینه های مصرف کننده را به منظور جلب کاربران به شرکت کنترل سیستم است که سخت به ترک.

هر دو طرف در حال از دست رفته این واقعیت است که پولی قیمت کمتر مربوطه به عنوان یک اندازه گیری از آنچه که کاربران پرداخت در صنعت فن آوری از آن در است انواع دیگر از کسب و کار. کاربران پرداخت برای محصولات دیجیتال با داده های خود را به جای فقط پول است.

تنظیم کننده نباید تنها به تمرکز بر روی هزینه های پولی برای کاربران است. بلکه آنها باید بپرسید که آیا کاربران خواسته شده است که برای اطلاعات بیشتر نسبت به شدت لازم است, آیا اطلاعات جمع آوری شده در توده های نفوذی و یا سوء استفاده از راه و آیا مشتریان در حال گرفتن ارزش خوبی در ازای داده های خود را.

افسانه 3: اعتماد متلاشیکننده است همه یا هیچ

وجود ندارد فقط دو راه برای این بحث به پایان هر یک از فروپاشی یک یا چند فن آوری های غول و یا به سادگی ترک همه چیز به عنوان آنها را برای بازار به توسعه بیشتر است.

به نظر من بهترین نتیجه این است که درست در وسط. این سیار شرکت شکایت به ایجاد تغییرات لازم نیست شکسته است. این واقعیت که دولت طرح دعوی در دادگاه منجر به پیشرفت با شرکت های دیگر. است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است در گذشته موارد در برابر زنگ سیستم آی بی ام و مایکروسافت.

در سال 1956 فدرال رضایت فرمان در برابر زنگ سیستم تلفن شرکت, برای مثال, است که حل و فصل هفت سال حقوقی حماسه شرکت تقسیم نشده بود ، به جای بل بود نیاز به مجوز آن اختراع ثبت حق امتیاز رایگان به کسب و کارهای دیگر. این بدان معنی است که برخی از عمیق ترین نوآوری های تکنولوژیک در تاریخ – از جمله ترانزیستور های سلول های خورشیدی و لیزری – شد به طور گسترده ای در دسترس بازده رایانه های خورشیدی و دیگر فن آوری است که بسیار مهم برای جهان مدرن است. زمانی که سیستم بل شد و در نهایت شکسته در سال 1982 آن را انجام نداده و تقریبا به همان اندازه به گسترش نوآوری و رقابت به عنوان توافق داشته که زنگ هم یک ربع قرن پیش از آن.

این آنتی تراست اقدام علیه IBM 13 سال به طول انجامید و نمی شکستن تا شرکت. اما به عنوان بخشی از تاکتیک های آن برای جلوگیری از ظاهر شدن به عنوان یک انحصار IBM به توافق جداگانه قیمت گذاری برای آن سخت افزار و نرم افزار محصولات قبلا فروخته شده به عنوان یک تفکیک بسته نرم افزاری. این ایجاد یک فرصت برای کارآفرینان بیل گیتس و پل آلن به ایجاد یک نرم افزار جدید-شرکت تنها به نام مایکروسافت است. موجی از نرم افزار نوآوری است که به دنبال به وضوح می توانید ردیابی ریشه های خود را به آی بی ام حل و فصل است.

دو دهه بعد از آن مایکروسافت بود هدف خود را از یک اقدام ضد تراست. در نتیجه حل و فصل مایکروسافت موافقت کرده برای اطمینان از محصولات خود بودند سازگار با رقبای نرم افزار. ساخته شده است که اتاق در حال ظهور اینترنت, بازار, برای مرورگرهای وب پیشینیان از Apple Safari, Mozilla Firefox و Google Chrome.

حتی Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا را بالای آنتی تراست رسمی و مکرر فن آوری های غول پیکر-nemesis گفته است که “ضد تراست تعقیب بخشی از تکنولوژی چگونه رشد می کند.” اما این بدان معنا نیست که همه آنها خود را برای رسیدن به افراطی ترین به پایان می رسد و شکسته شود.

افسانه 4: COVID-19 و پایان tech هجوم

از زمان همه گیر بر ارزش از نوآوری های تکنولوژیک از شرکت های فن آوری.

آمریکایی ها با تکیه بیش از همیشه در اینترنت و خرید آنلاین و تحویل در حالی که تحرک داده شده است مهم در اندازه گیری اجتماعی فاصله رفتارها و هدایت سیاست. ابزار دیجیتال برای ردیابی coronavirus موارد مرگ و میر و اجتماعی فاصله رفتارهای کوچکترین شهرستانهای گردش اند به طور گسترده ای و رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند ویدئوها بودند بسیار مهم به تظاهرات اخیر و خواستار عدالت اجتماعی است.

در مجموع این منجر به نرم شدن افکار عمومی نسبت به فناوری بزرگ و خواستار پایان دادن به بحث از شکستن آنها.

اما همه گیر نیز نشان داد متعدد دیجیتال خطوط گسل: تفاوت در دسترسی کشور و نژاد و منطقه; توانایی شرکت های فن آوری برای بهره برداری از نیروی کار و پتانسیل جدید برای انواع سوء استفاده از داده ها.

به دور از دادن تکنولوژی صنعت یک پاس رایگان به همه گیر است که یک فرصت را به یک متعادل تر مشاهده کنید. بله بیایید جشن دره سیلیکون ارزش, اما اجازه دهید به نوبه خود چشم به مشکلات آنها ایجاد یا بدتر.

در طول جلسات شما به احتمال زیاد شنیدن سیاستمداران برجسته چیزهای بد در حالی که فن آوری اجرائی را رنگ بیش از حد گلگون تصویر خود را. ضد تراست به اندازه کافی پیچیده است و بدون غلط تیرگی قضاوت خود را به عنوان به خوبی.

این یک به روز رسانی و نسخه گسترش یافته از یک مقاله در اصل منتشر شده در جولای 17, 2019.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net