Laura dern, براد پیت برنده اولین اسکار بازیگری; اوباما’ یک فیلم در جوایز اسکار اولین

درن در زمان خانه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش خود را به عنوان یک ظالم وکیل طلاق در “ازدواج داستان” و اختصاص آن به, افراد مشهور, پدر و مادر Diane Ladd و بروس درن.

“این بهترین تولد تا کنون گفت: درن خواهد شد که به نوبه خود 53 روز دوشنبه.

پیت بود به نام بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی جذاب stunt دو در “Once Upon a Time in Hollywood” پس از جمع آوری یک بغل از غنائم در اوایل سال جاری برای این نقش است. این نخستین اقدام اسکار.

“من کمی gobsmacked به شما بگویم حقیقت” گفت: پیت که به یاد می آورد روزهای آغازین خود را شروع به عنوان یک بازیگر ناشناخته.

“‘Once Upon a Time in Hollywood’ – ain’t که حقیقت؟,” او گفت: اختصاص جایزه اسکار به او شش فرزند با همسر سابق آنجلینا جولی.

“انگل” رو به قوی شروع شده توسط برنده فیلمنامه اصلی اسکار برای خوشحال بونگ جون هو – اولین از شش احتمالی جوایز اسکار برای این فیلم در روز یکشنبه.

اجتماعی طنز در مورد شکاف ثروت در کره جنوبی نیز دیده می شود به عنوان یک پیشتاز برای آرزو بهترین عکس جایزه و همچنین بین المللی از ویژگی های و بهترین کارگردان برای بونگ. هیچ فیلم در یک زبان خارجی است تا کنون برنده بهترین عکس در مراسم اسکار.

“آمریکا کارخانه” در مورد کاهش مشاغل صنعتی میانه از رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک و میشل اوباما بانوی اول جدید تولید شرکت برنده بهترین فیلم مستند.

نازی طنز “جوجو خرگوش” آورده بهترین فیلمنامه اقتباسی جایزه اسکار کارگردان و نویسنده Taika Waititi.

با وجود دوباره داشتن هیچ رسمی میزبان مراسم اسکار مراسم آغاز با تعجب ظاهر سابق میزبان استیو مارتین و کریس راک که تحویل یک رشته از سیم ها جوک در مورد عدم زنان مدیران و مردم از رنگ در میان این سال را میدهد.

“من فکر می کردم وجود دارد چیزی است که گم شده در این سال گفت:” مارتین.

“Vaginas?” پکتیا میباشد راک با صدای بلند به تشویق.

راک با اشاره به سینتیا Erivo که بازی برده داری دوران آزادی جنگنده Harriet Tubman در “هریت” و کسی که تنها بازیگر از رنگ نامزد این سال است.

“سینتیا در حال پنهان کردن مردم سیاه و سفید است که آکادمی رو برای مخفی کردن تمام نامزدهای” گفت: سنگ.

در یکی دیگر از شگفتی رپ امینم در زمان اسکار مرحله به انجام “از دست دادن خودتان” خود را در سال 2003 برنده جایزه اسکار آهنگ از فیلم “8 مایل است.”

نامزدها و برندگان انتخاب شده توسط 8,000 اعضای Academy of Motion Picture Arts and Sciences.

آرزو بهترین عکس جایزه اعلام می شود و در پایان سه ساعت نشان می دهد که تصور می شود سه راه مسابقه بین “انگل” انگلیسی کارگردان سام مندس’ همهجانبه جنگ جهانی اول فیلم “1917” از تصاویر جهانی و “Once Upon a Time in Hollywood,” کوئنتین تارانتینو را دوست دارم نامه ای برای نشان دادن کسب و کار از سونی پیکچرز.

Dark کتاب طنز فیلم “Joker” از برادران وارنر است که منجر 11 نامزد Netflix بکشد طلاق درام “ازدواج داستان” و این جریان را اراذل و اوباش حماسه “The Irishman,” مسابقه-ماشین درام “فورد v فراری” از قرن 20th Studios و رمان اقتباس “زنان کوچک” از سونی پیکچرز دور از رقابت برای جایزه بالا.

Netflix افزایش آن هالیوود اعتبار با گرفتن یک پیشرو 24 نامزد این سال است. اما آرزو بهترین عکس اسکار ممکن است دوری کردن از آن دوباره در جمعه, جوایز, ناظران می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>