اواخر دیروز اپیدیولوژی از Doherty موسسه منتشر شد چه افسر ارشد پزشکی به عنوان “nowcasting”: مدل سازی است که با استفاده از داده های قبلی 14 روز به دقت درک در حال حاضر دولت از COVID-19 بیماری همه گیر.

در این یافته ها اطمینان بخش و نشان می دهد ناراحتی از انزوای اجتماعی است که کمک به کنترل گسترش SARS-CoV-2 در استرالیا.

آن را نیز نشان می دهد شبح “ناشناس جامعه انتقال” بسیار بعید است در واقع. باید در این خصوص اطمینان برای کارکنان بهداشتی درمانی که ممکن است نگرانی در مورد آینده در تماس با COVID مثبت بیماران ارائه با یک غیر COVID مشکل است.

آنچه که من فکر نمی کنم این به معنی این است که ما شیوع بیماری کنترل شده است به طوری موثر است که ما باید در نظر شل شدن محدودیت های اعمال شده در حال حاضر.

در خارج از کشور روش های استرالیا اطلاعات

چیزی که مهم است بدانید این است که این آخرین مدل سازی با استفاده از استرالیا داده است.

یکی از زودتر انتقادات از دولت استرالیا در پاسخ به COVID-19 بود که مشاوره نگه داشته بود پشت درهای بسته.

زمانی که مدل سازی شده کسانی که مصمم به پیدا کردن گسل (به خصوص در توییتر) چرخد و به “اما آن را در خارج از کشور داده!”

که یک انتقاد است که می تواند وارد در این آخرین Doherty موسسه مدلسازی که قرض روش توسعه یافته توسط لندن دانشکده طب گرمسیری و بهداشت اما با استفاده از واقعا اخیر استرالیا اطلاعات برای ساخت برخی تخمین می زند.


ادامه مطلب: این برای اولین بار جهانی همه گیر و آن را نمی خواهد آخرین. در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته ایم از 4 نفر دیگر در طول تاریخ


ما به احتمال زیاد تشخیص ترین COVID-19 موارد

اولین مدل سازی نشان می دهد وجود دارد احتمالا برخی از راز گروه از COVID-19 مواردی وجود دارد که ما در حال چیدن نیست تا با توجه به ناکافی تست.

محققان با مقايسه گزارش مورد-نرخ مرگ و میر (نسبت COVID-19 مثبت مردم) در کشورهای استرالیا که از یک بزرگ چینی مطالعه (1.38%).

این است و سپس مورد استفاده برای پی بردن به بسیاری از موارد با علائم که پیدا شده است با آزمایش.

همه کشورها/مناطق باید مورد تشخیص نرخ بالای 80% – به این معنی که در هر حالت از تمام افرادی که COVID-19 با علائم و ما در حال برداشت حدود 80 ٪ یا بیشتر.

اگر آن را برای شیوع اخیر در تاسمانی و سپس همه کشورها خواهد بود بالای 90%. و در واقع به طور کلی تخمین زده شده مورد نرخ تشخیص استرالیا گسترده است 93% است. خبر خوب!

و به عنوان زمان می رود در این محققان در حال رشد خاص تر در مورد این نتیجه گیری (اصطلاح فنی برای این است که تغییر در “90% confidence interval” اما به زبان ساده این بدان معناست که دانشمندان در حال رشد اعتماد به نفس بیشتری این برآورد بسیار دقیق).

تغییر در نور آبی منطقه سایهدار به معنی دانشمندان در حال رشد اعتماد به نفس بیشتری که خود را برآورد دقیق هستند که بیشتر در استرالیا اطلاعات در دسترس می شود. Doherty موسسه

موثر R زیر 1: معنای اجتماعی فاصله در حال کار

آنچه دانشمندان تماس موثر R در راه است, گسترش ویروس در یک جهان که در آن اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند. آن را اشاره به متوسط تعداد افرادی که هر COVID-19 مثبت فرد آلوده. اگر آن را در زیر یک, سپس آن را به معنی اجتماعی فاصله اقدامات در حال کار هست.

بعدی مدل های جدید Doherty موسسه کاغذ به نظر می رسد در موثر R ₀ در شش متحده در طول زمان است.

موثر R ₀ تحت یکی در همه کشورها به جز تاسمانی اما درمان تاسمانی داده ها با احتیاط: آنها تعداد کمی از موارد اخیر چشم انداز مثبت به طوری که می تواند باد کردن میانگین. Doherty موسسه

در بسیاری از کشورهای موثر R همواره در زیر یک نشان می دهد استرالیا شده است موثر در کنترل گسترش از آغاز شیوع.

این اعداد در تاسمانی باید با احتیاط تفسیر کرد. خود را به طور کلی مورد اعداد کوچک هستند و آنها فقط به حال یک خوشه بزرگ است که تاثیر خود را به طور متوسط به طور نامتناسبی.

مهمتر تیم مطالعه محاسبه موثر R بر اساس موارد شناسایی شده به عنوان محلی برای انتقال به جای وارداتی موارد است. این بدان معناست که در زندگی واقعی موثر R ممکن است حتی بهتر از این مدل برآورد (به دلیل این برآورد به حساب نمی برای مرز محدودیت ها و قرنطینه مسافران).

به عبارت دیگر این مدل سازی با هدف نگاه کنید که چگونه موثر داخلی ما اقدامات کنترل هستند. و پاسخ این است: آنها در حال کار به خوبی.

بیش از حد به زودی به آرامش اجتماعی فاصله قوانین

اجتماعی فاصله اقدامات زمان را به یک اثر در توقف انتقال است.

آن را نیز زمان برای تبدیل شدن به قابل مشاهده است اگر ما پشت کردن خیلی زود است.

دیدن اره ما شاهد اقدامات احتمالا به مراتب بیشتر و مخرب تر برگزاری این دوره فقط برای کمی طولانی تر و در برخواهد داشت خطر ابتلا به کروناویروس دوباره بجای اول برگشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im