تابستان گذشته ماهی قتل عام موجب خشم عمومی. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است پس

به عنوان این تابستان تساوی به نزدیک آن نشانه فقط بیش از یک سال پس از پی در پی ماهی, مرگ, حوادث در Menindee در پایین عزیزم رودخانه عناوین جهانی.

دو مستقل تحقیقات دریافتند سطوح بالایی از جلبک های سبز-آبی و پایین بودن سطح اکسیژن در آب باعث مرگ و میر. اساسا ماهی خفه.


ادامه مطلب: ما نوشت: گزارش وزیر در ماهی ها مرگ و میر در پایین عزیزم – در اینجا به همین دلیل آن را دوباره اتفاق می افتد


این شرایط باعث شد با ترکیبی از آب استخراج و بسیار شرایط خشک که به طور موثر متوقف رودخانه از جریان. هر دو تحقیقات به این نتیجه رسیدند که تا زمانی که آب بیشتری در جریان عزیزم در غرب, New South Wales, بیشتر ماهی کشته شد به احتمال بسیار زیاد.

بنابراین آنچه اتفاق افتاده پس و های اخیر باران معنی بحران نمی خواهد تکرار شود ؟

سطح اکسیژن در آب باعث مرگ و میر ماهی. دین Lewins/AAP

دولت فدرال و دولت اقدام

در آوریل سال گذشته دولت فدرال متعهد 70 میلیون دلار برای بهبود رودخانه سلامت و جلوگیری از ماهی بیشتر مرگ و میر. اجازه دهید به بررسی آنچه انجام شده تا کنون:

– ماهی بومی مدیریت و بهبود استراتژی: بخش هایی از پیش نویس یک ماهی بومی مدیریت و بهبود استراتژی منتشر شده است برای مشاوره عمومی. این طرح شامل دولت و دانشگاهیان و جامعه و گروه های بومی.

– بومی fish hatchery: دولت hatchery امکانات در Narrandera در NSW خواهد شد به روز رسانی به نگه دارید و نژاد ماهی بیشتر. اما reintroducing ماهی به مناطق آسیب دیده چالش برانگیز است و می تواند یک دهه برنامه.

– پژوهش: دولت متعهد به تحقیقات جدید به هیدرولوژی و آب و هوا را تغییر دهید. یک پنل تشکیل شده است و کمیته نظارت است هدف گذاری موثر ترین نتایج تحقیق برای مدیریت بهتر آب تحت یک تغییر آب و هوا.

– ماهی گذشت زیرساخت: ماهی نردبان – سازه های است که اجازه می دهد ماهی به سفر در اطراف موانع در رودخانه مورد نیاز در سایت در بالا و پایین عزیزم. ماهی نردبان طرح مفهوم پیشرفت کرده و نیز بخشی از دولت NSW غربی Weirs پروژه.

در جریان دوربین: Live-stream خوردها عزیزم رودخانه هنوز در دسترس نیست.

متر ارتقاء و آب buybacks: بحث را آغاز کرده اند به عنوان بخشی از تعهد خود را به خرید یک کلاس آب مجوز از کشاورزان و بازگشت آب به رودخانه. اجرای بهبود اندازه گیری است با توجه بیش از پنج سال آینده.

پیشرفت در این اقدامات است خوش آمدید. اما تحقیقات پانل همچنین توصیه می شود از دیگر اقدامات برای کمک به جمعیت ماهی های بازیابی بیش از مدت طولانی از جمله حصول اطمینان از ماهی زیستگاه خوب و کیفیت آب.

جریان آب پس از باران نرسیده که پایین تر می رسد عزیزم رودخانه. دین Lewins/AAP

بیشتر مرگ و میر ماهی

در سال 2003 حوضه ماهی بومی جوامع شد و تخمین زده می شود در 10% از پیش سطح اروپا و spates ماهی مرگ و میر را کاهش می یابد و این بیشتر است.

در طول بهار و تابستان در سال 2019, شرایط, در, عزیز, رودخانه بدتر شده است. یک سری از کوچکتر اما مهم, ماهی, مرگ خواسته, دولت, سازمان ها و جوامع برای انجام اضطراری “ماهی translocations”.. تارا اعزام شدند و در تلاش برای بهبود de-اکسیژن. ماهی منتقل شدند به مناسب تر آب بدن یا به مراکز تکثير میباشند برای ایجاد بیمه جمعيت.

توسط بهار یک بار توانا رودخانه ها مانند عزیزم و Macquarie خشک بود به کم عمق استخر. به عنوان تابستان پیشرفت بیش از 30 مرگ ماهی آف رخ داده در مک کواری Namoi, سورن Mehi و Cudgegong رودخانه ها و Tenterfield نهر.

آنچه در مورد باران ؟

قوی اخیر بارندگی به معنی فوقانی قطعات عزیزم حوضه آبریز در حال حاضر جریان برای اولین بار در بیش از دو سال است. جریان در حال عبور از Brewarrina ویر و همراه fishway.

یک جریان عزیزم عالی است اما این پرسش بیش از آینده مدیریت آب. کشاورزان شده است در انتظار سال برای عزیزم به جریان خواهد بود و مشتاق به استخراج آب برای کشاورزی بهره وری. به همین ترتیب محیط زیست شده است در انتظار یک “خیط و پیت کردن” برای تنظیم مجدد سیستم و بازگرداندن زیست محیطی بهره وری.


ادامه مطلب: بومی صداهای گم شده از روی موری-عزیزم حوضه بحران


پس از باران, NSW دولت اجازه داده گلاب پاش صبرنكلرس به برداشت سیلاب به منظور کاهش خطر آسیب به زیرساخت های خصوصی. حالا که تهدید فروکش کرده است دولت در حال کار با هم به “مدیریت فعال” رویداد – معنی آب قوانین خواهد بود تصمیم گرفت به عنوان جریان پیشرفت در مشاوره با آب و کاربران محیط زیست و مدیران.

اما هنوز هم وجود دارد مهم بحث در مورد بهترین روش برای مدیریت آب در دراز مدت.

استفاده از آب در Darling رودخانه باقی می ماند بسیار رقابت. دین Lewins/AAP

یک جریان عزیزم به حالت عادی بازگشت ؟

این جریان در عزیزم به مراتب از بازگشت به شرایط عادی. NSW است که هنوز هم در خشکی و رودخانه جریان دارد و در عین حال برای رسیدن به پایین عزیزم. بسیاری از کودکان در Menindee شهرستان را دیده اند و نه یک جریان عزیزم در طول عمر خود.

بومی بزرگان و تفریحی فیشر – کسانی که به یاد داشته باشید زمانی که رودخانه جریان آزادانه و پر بود از ماهی در حال تاسف خوردن به کاهش های اخیر ، در بخش هایی از سیستم بستر رودخانه ها خشک و جدا استخرهای هنوز هم التماس متصل می شود بنابراین ماهی می تواند حرکت کند در مورد تخم ریزی و به طور طبیعی بهبود می یابند.


ادامه مطلب: جمعه مقاله: مرگ در عزیزم استعمار نهایی برخورد با Barkandji


رودخانه جریان می تواند تا شش هفته برای رسیدن به پایین عزیزم و دنبال کردن باران است ضروری و مورد نیاز برای جلوگیری از تابستان یکی دیگر از ماهی قتل عام. آینده آب های استراتژی باید هر دو بالادست و پایین دست جامعه است. برخی از مردم در حال لابی کردن برای Menindee دریاچه های ذکر شده به عنوان مهم بین المللی تحت رامسر با کنوانسیون تالاب ها برای اطمینان از تنوع زیستی و مدیریت آب با هم کار کنند.

لغو بیش از 200 سال از ماهی کاهش نیاز به تلاش مداوم با یک سرمایه گذاری قابل توجهی در بهبود اقدامات بیش از یک دوره طولانی است. ما باید تشخیص استرالیا یک کشور از خشکسالی و سیل باران و توسعه فعال بومی ماهی استراتژی است که باعث کاهش احتمال شبیه فاجعه در آینده است.

اما متاسفانه همانطور که تاریخ نشان داده است که هنگامی که ما در حال گذار از خشکسالی به سیل خاطرات ما می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>